Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 22.05.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Руските женинови [re: Бepeзka!]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано17.02.07 19:32



Ей ся...

Гадно, ама реално...



Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.02.07 19:33



А, не! Тук ни бихме искали да се псува.

Атас е изключително приятна личност и не се "изживява" като кавалер, той Е такъв. Ако сравним руските и българските мъже - то това е една от основните разлики. Руснаците СА КАВАЛЕРИ. Съжалявам, че обобщавам... говоря в общи линии.

Пък за мен - не съм нищо особено, най-обикновена жена съм. Просто се опитах да защитя сънародничките си и да дам мнението си по въпроса. Това е.





Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.02.07 19:35



Оооо, родненький ты мой! Много си далеч от истината, бре момче. Живял ли си сред руснаци, м?



Тема Re: Руските женинови [re: Бepeзka!]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано17.02.07 19:36



Не, що?



Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.02.07 19:39



Защото това си личи...
Говориш неща наизуст. Има някаква разлика в манталитета на мъжете от двете нации. За нея говоря. Това не е подмазване, това е друг манталитет, разбираш ли? Съвсем сериозна съм.



Тема Re: Руските женинови [re: Бepeзka!]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано17.02.07 19:46



Може и така да е. Не съм подробно запознат наистина.

Обаче все пак сред една немалка част от руснаците съм чел, че е твърде често срещана практика домашното насилие (покрай пиенето разбира се), както и преди години бях попаднал на една статия в един вестник, в която пишеше, че ежегодно 16 000 рускини биват убивани от своите съпрузи (забележи, тук става въпрос за цифра, в която рутинното насилие е преминало в убийство). Това беше преди 7-8 години май. Сега цифрите не знам как са, както и не съм съвсем сигурен дали са били точни тогава.

Иначе за манталитета може и да си права, обаче атасчо ме раздразни с това, че ме изкара, че съм те обиждал, а такова нещо няма... Което означава, че изопачава информацията, за да ти се направи на интересен и да блесне като кавалер (смешна и жалка поза според мен). И ти лапна на евтиния трик, но твоя си работа.



Тема Към безпътеннови [re: бeзпътeн]  
Автор atas (новичок)
Публикувано17.02.07 20:21



В отговор на:

... и не ме карайте да се чувствам длъжен да следвам някаква етикеция и не обиждам дамите, така че не виждам защо се изживяваш като някакъв нелеп глуоват кавалер.



безпътен, никой не те "кара да се чувстваш длъжен". Споко. Ти щом през първите седем години от живота си, не си усвоил, че в общуването между хората "се следва някаква етикеция" и е абсолютно недопустимо "да обиждаш дамите", сега вече никой не може да те накара, дори и аз (с моя известен "стаж" в Питере). Просто вече е твърде късно.



Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
Автор Boлk (Магичен)
Публикувано17.02.07 20:23



Лапнала-говори и се на жената и те е хванала за канарче





Тема Re: Към безпътеннови [re: atas]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано17.02.07 20:25



Исках да кажа, че не съм целял никакви обиди, както ти го изкара. Не искам нито да се заяждам с някой, нито да се обиждаме.

Лека вечер на всички и без лоши чувства.





Тема Берёзке!нови [re: Бepeзka!]  
Автор atas (новичок)
Публикувано17.02.07 20:29



В отговор на:


Атас, я Вас почти уже люблю... но Вы вдвоем, Вы не со мной



Спасибо Берёзка! Весьма признателен, но как Вы правильно заметили, я однолюб, обожаю свою жену.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.