Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 04.06.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Към безпътеннови [re: бeзпътeн]  
Автор atas (новичок)
Публикувано17.02.07 20:32



В отговор на:

Лека вечер на всички и без лоши чувства.



О.К. Съгласен.



Тема Re: Берёзке!нови [re: atas]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.02.07 21:06



Надеюсь, Вам это не машает любить и Лайму...



Лично я ее - не очень.



Тема Re: Руските женинови [re: Boлk]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано17.02.07 21:08



Абе, Волк, цитатът, който сложих ми се стори много на място... ама не ми се обяснява



Тема Re: Берёзке!нови [re: Бepeзka!]  
Автор atas (новичок)
Публикувано17.02.07 21:29



В отговор на:

Надеюсь, Вам это не машает любить и Лайму...

Лично я ее - не очень.



И мне она не очень, мне молоденькие нравятся: Шпильки, Блестящие, Виагра.



Тема Понякога се учудвамнови [re: бeзпътeн]  
АвторЛeko диxaниe (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 21:51



В отговор на:

Важното е, че си се справила със заветната си мечта. Имаш моите поздравления; беше ми приятно да си поприказваме...




колко прав е бил Айнщайн - наистина човешката глупост е безкрайна.

А по темата - има красиви и грозни жени навсякъде. Хубавото е, че в България, на едно малко късче земя, се раждат толкова различни като типаж жени.



Тема Re: Руските женинови [re: kykypyky]  
АвторПиk (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 14:18



В Русия много мъже са измряло , и то здрави, млади и квалитетни откъм физика през войните..
дефицитът е изиграл ролята да стори рускинята приспособима , вършеща и "мъжката работа" в домакинството и в трудовата заетост -знаем , че от там избликнаха мъжките момичета с мъжки професии-стоманолеарки , кранистки и т.н. ударнички-т.е. рускинята е корава и доста безцеремонна-и вън и вътре в къщи...
рускинята има и винаги е имала тежък живот-тя се радва на малкото от една страна, щото най-често не е получавала нищо-следователно и е нисък прага на доволност, а от друга някак е по-склонна да вкара меркантилност и полезност като очакване от връзките си. А като тръгнат касовите бележки у мъжа се формира привързаност..))
оттам: жертвите на рускинята , третирани в горния аспект се превръщат в зомбита , трайно прикрепени и вманиачени в нейното излъчване и самогонен чар...
рускинята е ****** и очень промискуитетна, и хич не е гнуслива, *** се порядъчно и набира челен опит за кратко време-с това нахранва мъжкият глад да имаш мръсница под ръка..най-често-обща с общежитието, ама душа да е широка))
накрая-като жени нито са особенно чисти , нито кой знае колко фини и изтънчени-та ,това , колкото и да звучи невероятно харесва на БГ мъж, защото най-малкото му разхлабва възела от очаквания , с които една българка би го натоварила...
има и други, но според мен тези са основните...

Редактирано от Cтaниcлaв! на 24.02.07 00:50.



Тема Re: Руските женинови [re: Пиk]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано22.02.07 14:49



Като те чета и у мен се създава впечатлението, че си учил преди няколко десетилетия в Русия и ми описваш някакви провинциалистки-лимитчици. Или може би някои тетки от Коми... (ох, дано не обидя някого)

Това за ниския праг на доволност.... избий си го от главата. Човече, Русия не е това, което беше! Ти не си ли чул за скандала с хотелите в Швейцария? Искат да направят квота от 10% за руснаци, защото най-елитните хотели са бъкани с тях, а хората били искали туристи от цял свят да отсядат в хотелите им.
Да си ходил наскоро в Москва или Питер? Ама какво ли те питам, то си личи, че не си.



Тема Re: Руските женинови [re: Бepeзka!]  
АвторПиk (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 15:09



Всичко освен Москва и Петербург е мизерия, по малките градчета и селата положението е отчайващо и като стандарт и като културни ценности, така че не ми говори колко богат е руския народ

Ставаше въпрос за руските жени, които няма спор се оправят добре в леглото



Тема Re: Руските женинови [re: Пиk]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано22.02.07 16:56



Ий, ти сега искаш да се обидим, че ние не се оправяме добре в леглото ли!



Пък за малките градчета и селца ми стана наистина истересно: къде са по-зле дали тук или там? Щото и тук из Родопите има селца в отчайващо положение.



Тема Несуществующий город? Город грязней Софии!нови [re: Бepeзka!]  
Автор russiann (непознат)
Публикувано22.02.07 20:37



.. . Щото и тук из Родопите има селца в отчайващо положение.

Березка, какие Родопи , приезжай в Софию, увидишь как живут "европейцы". Уже с самолета, с птичьего полета так сказать, все становится ясно .. Если прийдется летать заграницу, просто смотри через иллюминатор (валерьянки прихвати) - территория БГ легко угадывается по мусороподобному пейзажу. БГ с воздуха - как заброшенная помойка, а с земли - вообще слов нет :((.

Интресно, почему все европейские соцстраны, плюс россия, украина, прибалтика, белорусь (там вообще по земле можно кататься - асфальт мылом вымыт) - метут-моют-чистят-красят-чинят (знаю - была!). В БГ что, всегда такая грязище, как на среднеазиатских задворках СССР? Даже не знаю с чем это можно сравнить - честно, кроме БГ нигде такого не видела!! Или все из-за бедности...? А японцы говорят: бедность страны прямопропорциональна лени ее народа ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.