Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 20.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Добре е че има все ощенови [re: USD]  
Автор manu (беден)
Публикувано21.01.04 19:35



Ти както ги изреди, трябва, според теб, да намразим целия свят,бе! Какво е правил тоя или оня някога, или баба му, не ни дава да мразим потомците му сега. Пък ако пак направи това, сигурно няма да го обичаме.

Всяка страна си следва интересите, но ако мине през трупове, докато ги намери, става омразна на народите. Пък ако с нея вървят и други, могат да се радват на същите чувства от страна на същите народи.

Тероризмът е ответна реакция - и тъй като войната срещу него се води от САЩ и голяма част от света, ако не се прекрати тя навреме, останалата част от света ще (ответно) отговори... Всички държави имат право на суверенитет и ако той се нарушава, войната срещу тероризма ще се превърне в световна война... Войната срещу тероризма може да бъде спряна, като Америка си смени ръководството... Така само може да се предотврати световната война... Това едва ли ще стане, ако вярваме на Библията и живеем в последното време...

"nie shte rewem tuka kato ow4ari na 'judo-masoni' i 'usa=terror' i ste nie got w ko4inata. dokato ne se podpali i tja, de."

Това ти ко казваш.


Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Защо да питам демократите?нови [re: manu]  
Автор Florian ()
Публикувано21.01.04 20:34



Ами да питам и Кастро, Кадафи, Путин и Саддам тоагава?

Сега, знаеш, че повечето неща, които си писал не са верни и че можем да спорим по тях много, много време - за всяка една точка. Но има и нещо друго: няма смисъл да спорим, защото имаме различна позиция по редица въпроси. Например ти изтъкваш като нещо лошо големия дефицит, фалита на некадърните частни фирми, орязването на някои глупави привилегии, това, че секретарите са богати.... За мен тези неща не са лоши.... Зависи от гледната точка. Така че няма смисъл да спорим - ще отнеме много време.

Аз мислех да ти постна много дълъг отговор, който да покрива всички точки, но се отказах - няма смисъл.

Нали знаеш, че не е имало случай президент да изгуби изборите след като е безапелационен кандидат на партията си Демократите са плюнки и няма да изкарат повече от 40% през ноември.

Аз, всъщност, не се интересувам от американската вътрешна политика и не се смятам за компетентен в тази област, но така виждам нещата от тук.

Нова година - нов късмет!


Тема Франция играенови [re: TAfricanski]  
Автор Florian ()
Публикувано21.01.04 20:47



много мерзавска роля напоследък. Виждал съм във Франция хилядите гробове на американски войници, които в две световни войни са спасявали малодушните французи. Според мен, инатливата антиамериканска позиция е най-малкото неуважителна в светлината на световните войни и плана Маршал.

Франция се пънат антиамерикански като магаре на мост, защото, бидейки 9 дупка на кавала, се стремят да са лидери на каквото и да било. В случая антиамериканска коалиция. Виждат, че има държави, които са против политиката на САЩ и хоп - изразители на тяхното мнение. Така си мислят, че имат някаква международна тежест и че възвръщат позициите си на едновремешна супер сила Нооо, чичко Буш и чичко Сам ги поставиха на подобаващото 9 мяст сред дупките на кавала.

Нямаше голям финес в изпързалването на Франция в СС на ООН, но беше ефектно и болеше много

Нова година - нов късмет!


Тема Re: Не се опитвайнови [re: manu]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 20:49



Е, очевидно ти знаеш фактите по-добре от Амнести Интернешънъл ...

Колко време си живял в последните няколко години в Китай? А в САЩ?



Тема Re: Не се опитвайнови [re: l]  
Автор manu (беден)
Публикувано22.01.04 11:18



А ти?
Аз - достатъчно дълго, за да ги познавам.
Ти откъде знаеш, колко добре ги знае Емнисти? Ти работил/а ли си там? И къде, по-точно?

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Защо да питам демократите?нови [re: Florian]  
Автор manu (беден)
Публикувано22.01.04 21:02



Ако трябва да ти отговоря с ръка на сърце, ако живеех в страните, които посочи, щях да правя революции. Знам се, не съм се променил много с годините. Но ако живеех в Америка, щях да се самоубия (никога нямаше да взема друг живот със себе си!)

Демократите им са точно толкова демократи, колкото навсякъде по света, колкото комунистите бяха (и са) в така наречените комунистически страни някога и сега.

Но от двете злини бих предпочел по-малката за човека (малкия), като в същото време бих направил всичко по силите си, да променя нещо от зло към добро. Започва се от лъжата - разобличава се, докато и се види жилото, (не говоря за лъжата като приьом във форума - от нея нито боли глава, нито е болка за умиране ).

Готви темите. Ако искаш, дай да зачекнем по точки - може да ме убедиш, че си прав - аз съм винаги отворен за новото, което е вярно.

А, бе, вие видяхте ми русенската инициатива във форума на Бургас? Аз май забравих да разкажа... Срамота... Моите приятелки от олл разбрали, в Русе още не чули!

Флориан, ти беше в инициативния комитет, но май не ти виждам подписа! Дали не го е изтрил някой хакер(ка)?

Ако не го намериш, подпиши пак, бе, братле, те няма да се сърдят, другите инициатори, де! Нали си русенец по ЕГН? Че щели от олл-а да ни проверяват ЕГН-тата! Но не коментирай, брат! Тук ще ги накажем с мълчание! Ще ги игнорираме, един вид, както решили в техния олл-форум!



Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Не думайнови [re: Florian]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано22.01.04 22:10



А американците кой ги е карал да спасяват Франция? Не смятай, че те са го направиле от любов към френския народ. По твоята логика следва, че ние трябва да ближем задника на Русия. А ние го правим на всички!




Тема Re: Не думай няма да думам споко:))нови [re: TAfricanski]  
Автор gena1 (фурия)
Публикувано28.01.04 21:53



Хехе един мой приятел по тоя повод ми беше казал ,че е хубаво от време на време да ближем нечий зад...к за да не забравяме вкуса на живота.
Не ,че съм съгласна с това де ама има логика.
Е аз все си патя именно заради това ,че не мога да ....ами
Ей това подмазване на някой направо побеснявам.Но в политиката премерено може.Не като нашите де.

Абе да попитам ...тука сега искам да ти поставя много интересна картинка.Има ли възможност .Плииз помогни ми.Не съм разучила още възможностите на формата на форума.

аАА ЗАХАПАХ БЕ:))) обаче не мога да си намеря сега пък картинката.Добре де дръг път ще тия покажа. Пък сега ето ти подаръче от мен:))

Хехе мен много ме кефи.Не е по темата де .Извинявам се за което.

всичко казано си е само мое лично мнение

Тема Re: Аз ли какво ще направя?нови [re: Florian]  
Авторmislesht (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 11:15



1. Florian, you are a fool!
2. Takiva kato teb, podatlivi na manipulacia, sa nai-udobnoto 4oveshko orujie za postigane na opredeleni celi. No ti nikoga niama da razberesh tova. Zashtoto... (vij 1)



Тема Податливите на манипулациянови [re: mislesht]  
Автор Florian ()
Публикувано29.01.04 11:41



и болни мозъци сте точно вие. Вие, които вервате, че ще ви оправят за 800 дни, четете вестник Монитор, Стандарт, Папарак, Труд и Шок, вервате на "журналисти" като Слави, Кеворк, Тошо Тошев, Карбовски, вервате че "американците сами си бутнаха сградите", войната срещу тероризма е юдо-масонско разчистване на сметки, за вас Годжи е идол, а шоуто на Слави Трифонов институция, през две години гласувате за различни партии, защото заплатата ви не се е увеличила с 2500 лева, мислите си че дъщерята на Костов е откраднала плочките на Пантеона да си облицова банята, за вас Чорни е филантроп, Първанов не е нагло и заядливо човече, а Русия и Китай - бъдещето на световната цивилизация.

Ето това сте вие

Нова година - нов късмет!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.