Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 30.05.24 
Градове
   >> Русе
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: По наше време Бълг. беше на 23 място в света по...нови [re: БCП]  
АвторToмa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 17:36



Другарю,аз се записах да отида на екскурзия до Гърция,ама ченгетата от ДС на твоята Партия не ме пуснаха,защото съм бил неблагонадежден.Да не стана невъзвращенец един вид,според тогавашната ви терминология.А това дето го казваш,че сме били на 26 място, ти вервам,ама кажи,че отзад напред.Ти мухъл забрави ли как се чакаше за 15 години за кола,за жилище,за банани,за бира дори.Ако не си комуняга,можеш ли да си намериш прилична работа.Кажи на младежите как трябваше да ходим задължително на манифестации,на бригади в строителството,в селското стопанство.Спирам дотук,защото малко се ядосвам и ми иде да ти го набутам в устата плътно до картофите.
,комунистически боклук.



Тема Re: По наше време Бълг. беше на 23 място в света по...нови [re: Toмa]  
Автор manu (беден)
Публикувано29.01.04 21:38



Интересно ми е дали ще те пуснат ченгетата на УСА на летището! Заради благонадеждността, де, не за друго!
А, бе, пускат ли там, бе?


Не бих отишъл, за да проверя! Знам какво ще се случи! Затова няма да ходя та-аааа-м! В Русе ме пускат и ми е достатъчно!

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!

Редактирано от manu на 29.01.04 21:40.



Тема Re: По наше време Бълг. беше на 23 място в света по...нови [re: Toмa]  
АвторБCП (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 12:12



Хайде без обиди! Не се познаваме зада се обиждаме! Каквато им партията такава им е и културата!



Тема Re: Податливите на манипулациянови [re: Florian]  
Авторmislesht (Нерегистриран)
Публикувано30.01.04 13:07



"войната срещу тероризма е юдо-масонско разчистване на сметки" - това е така

всичко е пари и влияние. и който не го разбира е наивник.
иначе си много готин така разпален.



Тема Welcome to КНРнови [re: manu]  
Автор Florian ()
Публикувано30.01.04 13:27



"Все повече китайци биват арестувани и осъждани за непозволено влизане в интернет, сочат данните на организацията за защита на човешките права “Амнести интернешънъл”. За последния месец 54 души са арестувани за изпращане на мейли, влизане в сайтове или обмяна на инстантни съобщения с про-демократично съдържание.

Броят на арестуваните и следените хора се е увеличил с 60% спрямо миналата година, се казва в доклада на организацията относно репресиите на китайските власти над интернет потребителите.

Освен това неизвестен брой хора са задържани за разпространяване на информация по интернет относно увеличаването на случаите на атипичната пневмония. Всякакви данни за смъртоносната болест, която засегна Китай изключително тежко в началото на миналата година, е под контрол на властите и всяко изтичане на информация е подсъдимо.

Според новите законодателни мерки всички 110 000 интернет клубове и кафета в Китай трябва да използват специфичен софтуер, който да контролира достъпа до сайтове, смятани за вредни и подривни. Сред списъка на забранените интернет страници са тези на BBC, “Амнести” и други сайтове за защита на правата, новинарски страници и др. В Китай също така действа и специална полиция, която следи за посещенията на юзърите и контролира съобщенията по електронната поща.

Въпреки крайните мерки, броят на интернет потребителите в Китай се е увеличил с 35% до 80 млн. през изминалата година, спрямо 59 млн. в края на 2002 г."

Нова година - нов късмет!


Тема Re: Welcome to КНРнови [re: Florian]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано31.01.04 16:53



Ако беше организирано от БКП (БСП), нямаше да има ограничения. Просто нямаше и да подозираме за това "чудо на приподата" - ИНТЕРНЕТ. И аз нямаше да съм пристрастен към тоя форум. Обаче на мене ми е готино тука.




Тема Re: Welcome to КНРнови [re: Florian]  
Автор manu (беден)
Публикувано01.02.04 20:34



Извинявай, но ти под Китай какво разбираш? Да не би да мислиш, че в Китай са строили или строят или са построили комунизъм? Или да не би да е социализъм? Или търсиш демокрация? В Китай? В САЩ? ....

Телето не е там, където го търсиш, но златния телец се намира напоследък и там...

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.