Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 12.06.24 
Автомобили
   >> Rover
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Тема Re: KG Watchнови [re: pollo]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано01.11.12 22:05



Здрасти Поже

Ахаааа
днес гаджето на заскалката, да го наречем фильо ли говореше за некви берита които променяли вкусовот обоняние така, че като ядеш сол или масло да ти сес трува че набиваш шоколад. да не е същото ?



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.11.12 22:14



ахахах, не, не е същото :) аз посмъртно не бих взимала нещо, което ми прави всичко на шоколад, като съм гладна, не мога да се наям със сладко, абсурд...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: KG Watchнови [re: pollo]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано01.11.12 22:22



така или иначе ми се струва абсурдно



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.11.12 22:24



Е това може ли да се появи изведнъж?
Иначе ок, ще отида да ме погледне докторката ми и без това отдавна не съм й се радвала :))



Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.11.12 22:31



а, така, добро, послушно момиченце :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано01.11.12 22:35



то всяко нещо има момент на появяване
най-добре отиди да ти направят изследването



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.11.12 22:37



Кое от всичките, шефче, аз вече се обърках, ебаси, като неква стара баба съм станала





Тема Re: KG Watchнови [re: nerra]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано01.11.12 22:41



Повечето неща за които ходим на доктор, Нере.
Това че миналата година си била напълно окей, не е гаранция че си напълно окей и сега.най-добре за да ти е чисто и спокойно да отметнеш и това.

инак за килограмите не знам до колко съм съгласен със Сандино
ти май не огриначаваш калориите, живееш сравнително неактивно. така че може и затова да не сваляш. пъки за жени обикновено е нужно да мине пълен месец преди да се аже дали свалят или не, заради хормоналните баланси.



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: lMSeed]  
Автор Члeн 1 (Ник №1)
Публикувано02.11.12 07:56



докарах го до 99.1
надявах се на по-добър резултат



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: KG Watchнови [re: Члeн 1]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано02.11.12 10:17



ти май не огриначаваш калориите
Така ми разби сърцето с това твърдение, че залинях и тази сутрин съм 72.0 кг


Как да не ги ограничавам, бе шефче, примерното ми дневно меню се състои в: чаша мляко за закуска, салата с примерно 50-80 гр. кашкавал или сирене или с консерва риба тон за обяд и на вечеря ям малко месо, като снощи съм изяла едно пилешко бутче, ама само долната му част, разбирай, че не съм изяла повече от 50 гр. месо. Това ако не е ограничаване, значи че ако взема да се ограничавам, съвсем ще се гътна

Но, за мен в случая това, че задържам на едни килограми също е успех, защото аз принципно вървя много нагоре-надолу, стоенето няколко дни на 72.3 по-скоро го приемам като част от отслабването, а не като застой :)

За неактивния живот си абсолютно прав. Но наистина не мога да намеря чисто физическо време за спорт, тука в работата един ден колежките ми обясняваха как нямало такъв филм, ако имам желание ще намирам половин-един час на ден за спорт. Аз им нахвърлях сутрин програмата ми сутрин от ставането вечер до лягането и те млъкнаха засрамено. ;)
Все пак се опитвам да намеря време де, все някога ще успея да се организирам :)




Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.