Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: untroubled_-139701]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано28.09.15 10:14



Моят урок беше да се науча да поставям себе си на първо място - Това не се учи. Или го имаш, или го нямаш. Дори и сега не успявам да сложа себе си на първо място.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано28.09.15 10:15



Аз СЪМ талибан!



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано28.09.15 10:17



Аз пък напоследък се уча ДА ПОСТАВЯМ себе си на първо място. Откакто взе да ми се получава чат-пат, доста по-добре се чуствам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Развод 2нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано28.09.15 10:19



А състрадание към кого, ако не към жената?

Ако мислеше само за себе си и не му пукаше за жената, щеше да изобретява машини, които да облекчават само неговия труд. Явно е свършил чужда работа.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: rayoflight]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано28.09.15 10:22



Мисля, че наистина е излишно да спорим по въпроса.
... и сладоледа също не е измислен от жена...



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано28.09.15 10:43



Спорът стана като в детската градина.


Живи здрави, гледайте да се съхраните мъжете, защото изчезвате като ненужен пол.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано28.09.15 10:47



Изобретил е нещо, което ще се продава и от което ще печели. Е, има и изключения, признавам.


1874
Уилям Блекстоун, търговец от щата Индиана, създал специален подарък за рождения ден на съпругата си. Той направил перална машина, която можела да почисти мръсотията от дрехите, без да е необходимо ръчното им изтъркване. Странният и непознат до този момент уред се състоял от дървен барабан, в който била поставена плоска дъска с шест малки щипки. Машината се движела с помощта на специална дръжка и с механизъм със зъбни колела, подобно на пералнята на Кинг. Мръсните дрехи се защипвали с щипките и върху тях се пускала силна струя гореща сапунена вода. Устройството се оказало доста полезно и Блекстоун започнал да прави по няколко подобни уреда и да ги продава. Цената на всеки била по 2,50 долара. Така била създадена първата перална машина за употреба в домашни условия. Пет години по-късно Блекстоун преместил компанията си в Джеймстаун, щата Ню Йорк, където продължавал да прави перални


Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Пфу ..нови [re: LUClFER777]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано28.09.15 11:51



.. язък за хубавата клюка.



Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано28.09.15 12:06



Никви кахъри. Света няма да стане .. Лесбос.

Ако ще и ядрени вагини да си измислите, Еволюцията си знае работата и рано или късно ще върне равновесието, което /спор няма

/ към момента е с лесбо-гейски превес.



Тема Учи се,нови [re: LUClFER777]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.09.15 16:35



ако искаш да останеш жив и здрав, а не изпълнен с гняв, болка и обида. По-добре късно, отколкото никога.






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.