Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано27.09.15 10:13



Е, не с лошо, де!
Защо се обръщаш тук към всички нас, като приемаш, че сме копие на жена ти?



Тема Re: Развод 2нови [re: borecom]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано27.09.15 10:16



Да, ама дедо ти /предполагам, щото съм гледала моя/ - реже дърва, копа с търнокопа, поправя покрива, забърква на животните, коси тревата...
Тъй като сега тези неща няма как да се правят у градо, мъжът често ги заменя с лежане на дивана и гледане на ТВ или монитора.

Щото някак си се получава, че на жените е вменено да правят същото както преди плюс минимум 8-часова работа, а за мъжовете е отпаднало и това се смята за нормално. Шанс.



Верно е, че домакинският труд се е облекчил - не варя сапун, не бия черги с бухалката на реката, не преда вълна и не плета пуловери. Но все пак е останал в един по-съвременен вид.

Редактирано от Lili Vihronrav на 27.09.15 10:19.



Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано27.09.15 10:31



"Верно е, че домакинският труд се е облекчил - не варя сапун, не бия черги с бухалката на реката, не преда вълна и не плета пуловери." Не се е самооблекчил, а мъжът го е облекчил, като е измислил всички тези машини, които са те отменили и е изкарал пари, за да ти ги купи! Малко повече признателност, моля.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: hubavka69-110043]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано27.09.15 10:43



Ехххх нали ви казах да си изправите ценностната система и да слушате какво ви казват, а не да "тълкувате" какво са искали да ви кажат.

"Да видим тя как ще е?" Е въпрос, а не закана! Представи си, че някой наистина може да се интересува, а не да се заканва през зъби. Уникални сте!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: borecom]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано27.09.15 10:51



"...а на 'гърлото' надали и пука." Ааа! Не се притеснявай!

Ако до вчера си обикалял най-луксозните места по света, а от днес трябва да вариш слатко от дюли на котлона и да разчиташ, че ще го продадеш на кооперативния пазар, за да си купиш хляб ... може би, ще ти пука?

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 27.09.15 10:54.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.09.15 11:35



Ми, то тълкуването е продиктувано от общото впечатление от изявленията ти. Не струи загриженост от тях.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.09.15 11:37



Абе, тропането по масата е метафора или какъв беше там термина. Мисълта ми е, че хич не ми е притрябвал мъж, дето за всичко ще се съгласява с мен.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.09.15 11:39



Ами, мъжът просто си е свършил работата. Ясно е, че няма как жената да го е свършила това, докато мие насрани задници и готви за 20 души, нали? Всеки си е вършил работата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор rayoflight (член)
Публикувано27.09.15 13:19



Хубавото на форума е, че е като огледало - дава възможност на човек да се огледа през нечии други очи.

Е, понякога се получава като в залата с кривите огледала, но и тогава е интересно.



Виж, времето ми е оскъдица в момента и затова съвсем набързо:

Имам двама сина (слава Богу!) и като мъжка майка НЯМА КАК априори да съм против мъжете. Освен това имам и съм имала чудесно отношения и с брат ми, и с баща ми - мъжете не са ми врагове, че да гледам да ги изкарам виновни,

нито ти (или който и да е друг) за това, че си излязъл "на форумната дъска" влиза в ролята на виновен по полова принадлежност. Ако така ти изглежда на тебе може би си погледнал през някое криво огледало...

ориентир: Забелязваш ли, че и жените във форума имаме различни мнения? Като обединяваш различни женски мнения в една обща "теза" ти правиш нещо като Франкенщайн и най-вече - невярна картина. Очевидно такава ти е необходима или толкова (само) можеш да видиш.

Питах те кога те е напуснало чувството, което те е карало да стоиш толкова дълго в неудовлетворяваща те връзка, каквото и да е то, като съм на ясно, че то може да е било някакво чувство за вина или каквото и да е друго. Като гледам какви отговори даваш - можеш да си спестиш и този отговор.

В живота си до сега съм виждала само една-единствена личност, която да се доближи до някои от отвратителните черти на жена ти така, както я описваш. Ужасна е моята позната.
Не знам каква е майката на децата ти, но ти през цялото време, когато я описваш говориш за твоят избор. Това е. И така (косвено) характеризираш и себе си...

Неприятен дъх оставят заканите ти или поне аз така ги чета.

Очевидно са част от тебе.

Прошката е трудна и за мен. Знам, че е полезна..
Някой ден, може би? (да можем да простим)

https://www.youtube.com/watch?v=Cwkr7SnCjtk<P

Редактирано от rayoflight на 27.09.15 13:22.



Тема Re: Развод 2нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Melany99 ()
Публикувано27.09.15 16:14



Веднага му показах вратата и хвърлих ключовете на колата му след него.

Ти пък!
Ключовете можеше да ги запазиш!






Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.