Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор Ivanka Manolova (erasure)
Публикувано05.09.15 20:27



Е, кой няма негативни черти? Ама, си е гледал семейството, децата, работил извънредно, грижи се за болна, не я е изоставил по обичайния балкански маниер... това имам предвид аз... а иначе суетата си е присъща на съвремието... ти някакви аргументи имаш ли или ще бута изтъркани лафет от соца вместо тях



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Развод 2нови [re: Ivanka Manolova]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано05.09.15 21:13



Аргументи за какво да имам? :)

Нали знаеш как някои детайли могат съществено да променят картината. Е, аз мисля, че тук има "пропуснати" детайли, което е нормално. Никой не тръгва да прави списък с недостатъците си на всеослушание.



И като знам колко различно стоят нещата (поне което съм виждала) когато ти ги разказва някой наранен мъж/жена и от другата страна как звучи по съвсем различен начин същата история.

Като в споменатия по-горе филм сигурно.

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано05.09.15 21:22



Не се заричаай





Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.09.15 23:02



Dobre де, аз пак по темата с имуществото...какво толкова е постигнала, което е поискала-една гарсониера. Сега за едн агарсониера ли ще с еразправяте при условие, ч еимате 3 броя апартаменти и останалите 2 не са гарсониери?

Разбери, дори да не се разберете съда пак ще и присъди. Няма мърдане, вие сте били 20г. и имуществото е семейно.

Не забравяй, че и тя има адвокат. Или ще има.

Та не разбрах за едната гарсониера ли е сега джабалата и е алчна, защото ще я получи?

Има нещо дето ми убягва при обясненията ти...сори.



Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор tyrsiistina-110372 (познат)
Публикувано05.09.15 23:25



Ще ми се и аз да участвам в темата ти.От всичкото, което изчетох и от собствен опит: Ами вярвам вече в разните ситуации и в тяхната реалност. И моята посрещнаха в съмнение, а после друг ги и филмира.Но, въпросът ми е какво правиш ти тук от едни 10 години и верно ли не си създал гледна точка и питаш и се маеш.
В тоя клуб ти дадоха моя пример. Аз изревах, но другият ме дебнеше. Намеси се, изгря, имаше пълна поддръжка. Но, аз си постигнах целта въпреки чуждото мнение. Търси себе си в ситуацията, ми е мисълта. Па нека и 20 презерватива да са!

Ако имаш особена интерпретация на ситуацията си, аз съм на среща. Мога и да измисля нещо по своему. Успях ли?! Даааааа!



Тема Re: Развод 2нови [re: Ivanka Manolova]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.09.15 23:34



Хъмм, това за суетата е цитат, използван с ирония.



Както казах, не съм от лесните, но "си е гледал семейството, децата, работил извънредно, грижи се за болна, не я е изоставил по обичайния балкански маниер..." това е самата истина!

Сигурно съм я дразнил с някой мои изисквания и упорство, но съм проявявал "инат", само когато прекали или изнаглее. ... а тя постоянно се пробваше...

Изкарвах много пари, но се отказах, продадох си бизнесите. Казах си, за кого се напъвам? Осигурил съм себе си и децата до края на живота ни. Аз се скапвам, тя ми трие сол на главата - ами еби се, аз спирам! Оправяй се! Като спрат допълнителните доходи, ще трябва да се задоволяваш с наличното, като си недоволна, ще станеш още по-недоволна! Да беше мислила в переспектива!? Не няма да тръгна да й го обяснявам, сама го научаваше по трудния начин. Защо съм правел това, защо се занимавам с онова? Ами добре, спирам! Ти какво предлагаш? Да, така ми е по-лесно и спокойно! Сега съм само на трудов договор - чиновник от 8 до 5 ч.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано05.09.15 23:57



Виж ся, употребяваш мн.ч. "имахте". Де юре имаме, но де факто тя не само, че не е помогнала с нищо, ами само е пречела и намалявала това "имахте".

Да има адвокат. Хиена е. Но и аз тези имоти с главата си съм ги изкарал.

Може пък и да измисля нещо, може и да съм измислил ... ху ноус.

Да ще й присъдят половината, така е по закон... Знаеш ли как Наполеон е превзел Москва?

Сега съм спокоен ... и чакам. Пилците се броят на есен.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: LUClFER777]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.09.15 00:03



Абе, добре те клати към момента ... у апартаментите.


Последният дерт ще са ти те ... с таз жена. От мен да го знаеш ...




Тема Re: Развод 2нови [re: ray_of_light_]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.09.15 00:10



Стига де! Сигурно не съм с крилца на гръбчето, сигурен съм, че имам доста кофти черти. Сам не мога да си дам обективна оценка, но поне се опитвам. Хората, които са самокритични, поне не са наглеци и егоисти. Това комбинирано с отговорността и грижовността ми и някой друг лев, става доста добра комбинация ... кво ше кажеш, а?

Все ще се разбереш с такъв, нали? Моята не можа. Ами сори! Аз ще се оправя в живота, пожелавам го и на нея.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Развод 2нови [re: pravil_nick]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано06.09.15 00:24



"Абе, добре те клати към момента ... у апартаментите." Не разбирам какво имаш предвид, половината вече ги няма.

Вече ще дели половината... Апартаментите вече не са 3. Към този момент! А към момента на делото за делба, ще видим какво ще е останало за делене. Неведоми са пътищата Божии... Аз не бързам за никъде...

Някоя от вас попита, кои са ми отрицателните черти - ето започнаха да се появяват. Други попитаха, защо съм си избрал този ник.

Явно като е постигала своето до сега, е мислила, че не аз й го подарявам, а че тя ме е изработвала...? Сега ще разбере, че за да придобиеш нещо са необходими усилия, понякога, много усилия. Този опит ще й е полезен, от сега нататък ще трябва сама да си осигурява това, от което има нужда. Ще й помогна, ще я науча да си отвоюва имотите!

Наздраве! Да пием за образованието!

Суетата - любимият ми грях!

Редактирано от LUClFER777 на 06.09.15 00:34.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.