Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Каква е средната възраст тук.нови  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 08:56



Е така, от любопитство питам. Щото прочетох, че Надежда имала 20 годишен син. Моя е на 8. Стана ми интересно с какви хора пиша.
А и ако някой мисли, че ще се моля на оня дето ника му започва с Ass да ми махне бана, да забрави.



Опознай Родината, за да обикнеш София!
Не сме в преводаческия ... Моля, спазвай правилата на този клуб.

Редактирано от anbra на 21.08.07 11:14.



Тема И да искам не мога да ти махна бан-а.нови [re: Дивaнe]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано21.08.07 09:12



Сам си си виновен. Като видя, че си баннат защо не ми се обАди да ти обясня по човешки за какво става дума? Веднага щях да ти го махна. Пък ти взе нахално да обиждаш. Твой проблем.

Средната възраст как искаш да ти я сметна: средно аритметично, средно геометрично, средно квадратично, средно претеглено?

Тук пишат от 14-годишни деца на разведени до 50 годишни дърти пръчове, като мен. Висок съм 175 см, 65 кила с напикани гащи. Питай ме още каквото си щеш.

Навремето исках точно "ASS" да се кръстя, но някой ме беше изпреварил.

Редактирано от ASSASSlN на 21.08.07 09:16.



Тема Тя, възрастта няма много връзка с децатанови [re: Дивaнe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.07 09:16



Аз съм на 37, ама децата ми са големи вече.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: И да искам не мога да ти махна бан-а.нови [re: ASSASSlN]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:18



Под нивото си ми да ти се обаждам. То май си на доста хора под нивото. Не ми дреме, че си ме баннал, явно това е начин да си избиеш комплексите. Това си е твой личен проблем, който не ме засяга. Но си писал, че обиждам всички. Аре посочи кои са тия всички.
И на твое място бих се замислил за поведението си. Може би то е причината за всичките ти неудачи в живота.

Опознай Родината, за да обикнеш София!


Тема Re: Тя, възрастта няма много връзка с децатанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:20



Предимството на малките деца, е че си играят с други малки деца. А пък на тях майките им са млади )))))

Опознай Родината, за да обикнеш София!


Тема Re: Каква е средната възраст тук.нови [re: Дивaнe]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.08.07 09:20



"Пенчо бре чети - Пенчо пак не ще"
Какъв Асасин какви 5 лева. Казаха ти го 4-ма човека - една бележка на Администратора с 2 приказки в нея + номера на АйПи-то ти което е баннато.
Ма като не ти се занимава - маай си през проксита. Ама имай предвид, че там с прокситата има един кофти номер - банне ли се прокси в някой клуб, администраторът автоматично го реже за всички клубове.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Слушай...нови [re: Дивaнe]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 09:21



Ако ти имаше активен бан в момента изобщо нямаше да можеш да пишеш тук, така че след като пишеш престани да чегърташ това за бана, защото ще взема да пусна една тема за гласуване Мама Нети или Анбра да ти сложат един тридневен или едноседмичен бан за да видиш какво наистина е бан.
Почва да става досадно вече това за бана ти. Айде спри се.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Редактирано от Severous_Snape на 21.08.07 09:25.



Тема Имайки предвиднови [re: Дивaнe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.08.07 09:24



все по-увеличаващата се възраст за раждане на първо дете, твърдението ти с всеки изминал ден става все по-малко актуално.



Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Помниш като маймуните - по три минутинови [re: Дивaнe]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано21.08.07 09:25



Пък, де да те знам, тогава може и да не си бил с всичкия си. Под "всички" разбирац клуба като цяло. Не бил ти нуже, такива сме били, онакива...

"Може би то е причината за всичките ти неудачи в живота." Моите неудачи недей да ги мислиш. МислИ за своите.



Тема Re: Слушай идиот такъв...нови [re: Severous_Snape]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:26



Ако си сменям IP-то мога и да пиша. Вече ми писна да го обяснявам. Виж, че и ... си призна, че ми го е сложил. А иначе нямам нищо против и за двуседмичен бан, така и така заминавам на море



Опознай Родината, за да обикнеш София!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Дивaнe на 21.08.07 09:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от anbra на 21.08.07 11:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.