Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Мдаа,не случайно...нови [re: Дивaнe]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано21.08.07 12:17



предния път ти говорех в среден род.(........).Уж си мъж,пък явно от собствен опит знаеш как пишат...!И като каниш за по бира,имаш предвид пред Министерството на земеделието,нали?
Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



И теб те моля да се въздържаш от сравнения и квалификации.

Редактирано от anbra на 21.08.07 12:23.



Тема Ти съвсем си се объркалнови [re: Дивaнe]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано21.08.07 12:20



Някой каза, че било много добле, че не са ме избрали за постоянен мъддухатор, друг рече, че съм бил и сам съм се отказал. (Навремето)

"...та да изясним въпроса просто." Ми, да го изясним, макар че не виждам абсолютно никакъв смисъл от това. Бях избран през ноември 2003 за постоянен, после се отказах, после пак нахлуха тъпаци, като теб, ядосах се пак ме назначиха, пак размятках метлата, после пак се ядосах и окончателно прекратих. Общо беше девет месеца. После избрахме Моанката.

Още подробности от клубния живот искаш ли?

---------------

И защо, мамка му, не виждаш, че съм ти сметнал средната възраст? Какво ще я правим сега?



Тема Re: Калинче,вече...нови [re: Дивaнe]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 12:22



Това само за мен ли важи. Щото аз просто влезнах в тона на ....еди-кой си.


А и според мен, въпроса беше отправен към теб. Що не му изясниш за IP-тата, че на мен не ми се обяснява.
Опознай Родината, за да обикнеш София!

Редактирано от Дивaнe на 21.08.07 12:25.



Тема Re: Ти съвсем си се объркалнови [re: ASSASSlN]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 12:28



Виж сега, дреме ми на .......капата дали са те избрали за мод. или не. Що ме занимаваш с личните си проблеми. Ходи се оплаквай на Арменския поп, не на мен



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Калинче,вече...нови [re: Дивaнe]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано21.08.07 12:29



Не, прочети внимателно, не важи само за тебе.
Лична молба - на 54 години съм, с двадесетгодишен син /за протокола и по темата ти/, не мога да тичам цял ден подир вас и да редактирам щуротии... направо грохнах от сутринта...

Нека да спреш да се заяждаш независимо от всичко. Разбирам, че се забавляваш по този начин, но отново са на път да пламнат всеобхватни разправии. Моля те просто...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Калинче,вече...нови [re: anbra]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 12:37



Ами той реши, че влизам и нерегистре тук. Що не му обясниш, и да не ме занимава повече с глупости. Но като гледам, неговото сравнение не е изтрито.....за разлика от моето. Но всичко е въпрос на възпитание според мен.



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Калинче,вече...нови [re: Дивaнe]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано21.08.07 12:40



Чие негово, къде е?


На кого какво да обясня?
Че не си Калина ли?
Ми засега поне не си.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Калинче,вече... [re: anbra]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 12:42



Ами виж какво е писал и си прави изводите. Не мисля да влизам в някакви безмислени спорове, да обяснявам какво не съм и какво съм. Аз съм Ларж по душа.



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Калинче,вече... [re: Дивaнe]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано21.08.07 12:49



Ами ти си влязъл в безсмислени спорове вече. Спрете се малко

Avatarx


Тема Re: Калинче,вече... [re: avatarx]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 13:43



Не безсмислени, а безмислени имам предвид.
Сега само ще чета, че ме мързи да пиша.



Опознай Родината, за да обикнеш София!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.