Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема По кой въпрос? По проучването ти ли?нови [re: Дивaнe]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 09:49



Когато се правят подобни проучвания и статистики редно е да си кажеш сам данните и то преди да са те попитали а ако никой не ти отговори нямаш право да се сърдиш. Твоите данни не виждам а своите не сам длъжен да ти пиша.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Съжалявам, че не ти баннах и ник-анови [re: Дивaнe]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано21.08.07 09:52



А, че подскачаш по компютрите на колегите ти, които са в отпуска е пределно ясно. Страхотен досадник си.

Ако наистина искаш с нещо да си полезен с собствената ти тема можеш да влезеш в заглавната тема, там доста хора са си посочили възрастта, направИ списък, дай ми го и ще я сметна тая възраст по съответните методики.



Тема Кво ше кажеш да се научиш да уважаваш и другите?нови [re: Дивaнe]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 09:57



Питаш ни нещо. Хубаво. Искаш статистика някаква. И това добре, но като питаш такива неща дойде ли ти на акъла, че е редно да напишеш, и то още в заглавния пост, при това без да те подканят своята собствена възраст?
Нещо пречеше ли ти да го направиш?
Нищо лично, но вече би ми било неприятно да ти напиша годините си а ако някой от тези, които знаят моите години вземе да ги напише ще се зафлеймим така, както скоро не се е случвало да го правим.
Само още нещо и млъквам. Живота ни в известен смисъл е изтъкан от ритуали, които внасят някаква сигурност и някаква предвидимост. Добро поведение. Възпитание. Правила за поведение на обществено място. Бъди така добър да спазваш тези ритуали, поне ако искаш и хората да ги спазват спрямо теб. Ако не ги спазваш не се изненадвай, ако и хората откажат да спазват спрямо теб това, което ти не спазваш спрямо тях.

Иначе казано никой не ти е длъжен, и колкото по-скоро го научиш, толкова по-скоро ще започнеш да получаваш повече отговори на запитванията си... или няма да се огорчаваш, ако не ти отговарят под строй.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Ми да го беше направил бе. :)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 10:00



За да влезе в заглавната тема се иска акъл и търпение да я изчете.


Не че и тук не би могъл да има отговори, но не и като остане сам анонимен и като не каже за себе си това, което пита за другите. Може да не е особено важно и да не е лична информация, но за мен е дразнещо да попита без сам да си каже.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Много станахме специалистите по бан-оветенови [re: djavolche]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано21.08.07 10:04



Изказваш се неподготвена.

"3. Обаче, когато ти свърши царството, бе нужно да махнеш бана - не си си свършил добре работата като временен модератор."

Царството ми свърши внезапно за мен. След това, естествено, аз нищо не можех да правя. И не ми пукаше, защото си мислех, че както беше навремето, Мамето или Анбра ще го махнат рано или късно. Да, ама - не! Дир-а въвел някакви нови правила. Аз откъде да знам???

"4. Защо Диването трябва да моли да му махнат бана, след като дори и незнае за колко време е той за се приеме, че някой е забравил да го премахне в срок - обидно е да моли."

Той не можел да се моли??? Значи аз мога половин ден да му се моля да престане със щуротиите си, а той не може??? Странна логика имаш.

Уф, ай ще му се не види диването. Луди сме ние, че му обръщаме внимание. Ти да си прочела от него нещо смислено или забавно?



Тема Re: И да искам не мога да ти махна бан-а.нови [re: djavolche]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.08.07 10:16



Няма срок за бановете. Налагането на бан е крайна мярка, след като модератора се е убедил, че от блага дума, кандърми, редактиране и триене файда при този user няма.(във случая вообще не говоря за Диването, а по принцип). Бан без причина няма, така че това с моленето е неизбежно. Все пак баннатия е неизправната страна, нали???

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Съжалявам, че не ти баннах и ник-анови [re: ASSASSlN]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 10:18



Не съм досадник. Щом ми отговаряш с плам и злоба, значи съм ти интересен. А относно компютрите на "колегите ми", нещо си се объркал. Може да се види от къде и през кой доставчик пиша. Нещо пак се отклони от темата май



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Много станахме специалистите по бан-оветенови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано21.08.07 10:21



След това, естествено, аз нищо не можех да правя. И не ми пукаше, защото си мислех, че както беше навремето, Мамето или Анбра ще го махнат рано или късно. Да, ама - не! Дир-а въвел някакви нови правила. Аз откъде да знам???


Като модератор дори временен би трябвало да знаеш правилата на дира! Кой друг, ако не модераторите ще ги знаят, нали те следят дали ги спазваме и съответно въвеждат наказанията!

Ти да си прочела от него нещо смислено или забавно?

Да, чела съм и не само в този клуб!



Ближи си сладоледа...



Тема Re: И да искам не мога да ти махна бан-а.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 10:22



Ако беше забелязала, .... триеше всеки несъгласен с него. Въпрос на възпитание, комплекси и селски произход. Лошото е, че клуба отива към едно състояние, в което изпаднаха доста клубове. А иначе беше интересно понякога.



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Редактирано от anbra на 21.08.07 11:19.



Тема Нямах време, бе!нови [re: Severous_Snape]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано21.08.07 10:22



Аз него го лекувах по Асасинова технология. Той пишеше, аз го триех, той, аз, той, аз... Много от вас изобщо не забелязаха щуравото му спамене. Глупост след глупост, като тази сега. Тогава го баннах, защото трябваше да тръгвам, а имаше опасност този лигльо да продължи още и още...

После хората се били цупели, че клуба ни се е превърнал на тоалетна чиния.

Такива като диването заслужават секира зад врата. Дотогава, докато не вземат да напишат нещо свястно. Писнали са ми такива. Влязат случайно, хвърлят някакъв фишек и после гледат сеир.

Виж го това диване. Издебва някой колега, хоп като муха-лайнарка му се лепне на компютъра, избълва си бълвочите и дим да го няма.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.