Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Имайки предвиднови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:27



Абе не си права....лични наблюдения )))))

Опознай Родината, за да обикнеш София!


Тема Пиши на Киро и престани да ореваваш орталъка.нови [re: Дивaнe]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 09:30



А ако е истина, че си писал (Асасин е паметлив и би пуснал линк ако го помоля), че клуба не ти е нужен и че клубарите сме някакви нередовни... и аз бих баннал човек заради такива думи и бих махнал бана му само при обещание за публично извинение към целия клуб.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Каква е средната възраст тук.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:31



"Пенчо бре чети - Пенчо пак не ще" ...не е така.
""Пенчо бре чети - Пенчо не чете
Пенчо бре учи - Пенча пак не ще"
Ти лично как си представяш ситуацията, да седна да се моля на някой да ми маха бана. Аз лично не си я представям никак си



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Пиши на Киро и престани да ореваваш орталъка.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:36



Той наистина е паметлив. Пак каза, че съм писал нещо, пусна го, е.....оказа се, че не съм го писал това нещо, ама в случая е важното ... какво мисли. Все пак беше модератор. Той лично ми напомня "Господин за един ден". Същия персонаж е



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Редактирано от anbra на 21.08.07 11:17.



Тема Пич...нови [re: Дивaнe]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано21.08.07 09:39



Ти може и да нямаш недостатъците на Асасин, но нямаш и някои от качествата му, които според мен напълно компенсират въпросните недостатъци. Нищо лично към теб.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Каква е средната възраст тук.нови [re: Дивaнe]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.08.07 09:39



Еми ще си пишеш през проксита. Или няма да пишеш, което от двете ти е по-удобно.

Никой няма да си направи труда да се свърже с теб, та да те пита къде точно те сърби. Сега съм хвърлила оченце на едно холандско прокси 77.0.0.0 - 77.255.255.255. Имам чувството, че всичкото спамър през него дращи.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Пиши на Киро и престани да ореваваш орталъка.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:39



Кво ше кажеш да оставим темата за бана и да се върнем на основния въпрос.

Опознай Родината, за да обикнеш София!


Тема Re: Каква е средната възраст тук.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:41



Абе да ти кажа честно, май ми е по-удобно да не пиша. А и като се замисля, освен тоя клуб, имало и още няколко....поне така казват де )))))
Дай сега на основния въпрос.



Опознай Родината, за да обикнеш София!

Тема Re: Пич...нови [re: Severous_Snape]  
Автор Дивaнe (излитащ)
Публикувано21.08.07 09:42



Малко ме интересува ... . Нека си ги има, не ми дреме. Дай по въпроса сега.

Опознай Родината, за да обикнеш София!

Редактирано от anbra на 21.08.07 11:18.



Тема Re: И да искам не мога да ти махна бан-а.нови [re: ASSASSlN]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано21.08.07 09:48



Сам си си виновен. Като видя, че си баннат защо не ми се обАди да ти обясня по човешки за какво става дума? Веднага щях да ти го махна. Пък ти взе нахално да обиждаш. Твой проблем.



ASSASSlN,
1. Беше временен модератор - хубаво
2. Сложил си бан на Диването - така си решил,добре
3. Обаче, когато ти свърши царството, бе нужно да махнеш бана - не си си свършил добре работата като временен модератор
4. Защо Диването трябва да моли да му махнат бана, след като дори и незнае за колко време е той за се приеме, че някой е забравил да го премахне в срок - обидно е да моли
5. Ти би трябвало да уведомиш величайшото ръководство Киро за твоите действия и да го помолиш да махне бана
6. Не съм адвокат на Диването, пиша това защото така мисля, че е справедливо
7. Знам, че живота е несправедлив, така че не ми го казвай
8. Не се заяждам с теб, нищо лично!
9. Приятен ден

Ближи си сладоледа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.