Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тц, тц...нови [re: E.Б.]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано26.11.06 22:34



А аз така се нядявах да ми кажеш за католическата англиканска църква!

(защо няма картинка "разплакано човече"?!):((((



Тема Re: Защо, по дяволите, хората се женят?нови [re: БилиДъKид]  
АвторBianca (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 22:38



Ne smiatam,4e vsi4ki zeni umirat ot zelanie da se omuzvat,no 3a mene protivopoloznostta na braka ne e poligamiata,a suzitelstvoto "na semejni na4ala",koeto vinagi mi e 3vu4alo niakak zalko,pone kogato ima i deza.Smiatam, 4e kogato ediniat ot dvamata tvurdo ne zelae da skliu4i brak,tova o3na4ava,4e ne uvazava partniora dostatu4no.Po- ra3prostraneniat variant e: muzut da ne se zeni,no da dade ime na deteto.E,tova ako ne e neuvazenie!?
I ima zeni,koito sa sklonni na takuv variant!?
Po diavolite!Ne e problema v podpisa,i v svatbenoto turzestvo i v rokliata,koiato s radost ste obleka 3a pravilnia muz

!Problema 3apo4va to4no ot tam natatuk.Problema e da budem stastlivi i da ziveem dobre.Brakut ne 3na4i avtomati4no nestastie,a be3bra4ieto super kef.
Kojto iska da se zeni,kojto ne iska- ne!!!
Oba4e,po vuprosa 3a monogamiata: 3asto ot prastari vremena horata sa ziveli na semejni dvojki,a ne kato uli4nite ku4eta(pre3 90te,predi da gi skopiat)??Mislite li, 4e horata naistina sa poligamni?A3 mislia,4e 4ovekut ima pravo da i3bira. V edin ku4e6ki sviat estestveno vsi4ki(dori i po4teni v prirodata si)ste stanem ku4ki. Mislia, 4e triabva da dadem na dezata si po-dobri cennosti 3a da napravim sveta po-hubavo miasto 3a ziveene. Poniakoga mi se iska da se biah rodila v niakoia otminala epoha...

P.S.pOstoiannite partniori mi pisvat,obi4am trupkata i seksualnoto ra3noobra3ie, no ne propoviadvam poligamia,3astoto obi4am da imam bli3uk 4ovek do sebe si, na kojto da moga da ra34itam i da po3navam dobre,a ako gi smeniam tvurde 4esto, niama da ja ima ta3i bli3ost



Тема Re: Тц, тц...нови [re: Markizata]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано26.11.06 22:48



Приказка за лека нощ?

Не знаеш ли, че Сънчо го закриха вече Вероятно и на него му е омръзнало да вика срещу вятъра Така никой не те чува, само ти оставаш без глас

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Re: Защо, по дяволите, хората се женят?нови [re: Bianca]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано26.11.06 23:15



tovadetogokazwa6esuperizadetsataizapartnioritesamopredidaobli4a6rokliataidarajda6detsatavzemisenau4idapi6e6pone6toto
iku4etatavtoqku4e6kijivotmogatdaprawatdecainetowaskoiikolkose4ukameopredelqdalisne6toserazli4awameotku4etatailinedatikaja...
да живее маймуницата!





Тема Производителност, най-общо казанонови [re: Markizata]  
Автор 1984 (новак)
Публикувано26.11.06 23:41



Бракът е част от обществения механизъм за потискане и/или подмяна на сексуалността в полза на производството.
По-подробно - чети Маркузе.



Тема Re: Тц, тц...нови [re: EvaB.]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано26.11.06 23:44



Добре де, ако не искаш или не можеш да ми отговориш на молбата за обяснение относно Англиканската католическа църква, можеше да ми го кажеш и в прав текст...


Въпреки че уважавам правото ти, да не падаш по гръб



Тема Re: Производителност, най-общо казанонови [re: 1984]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано26.11.06 23:48



най - после нещо не - клиширано....



Тема Сладка синови [re: Markizata]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано26.11.06 23:56



с това твое упорство


Нямам желание и намерение да ти обяснявам каквото и да е Всъщност, реално аз съм го и казала, впрочем. Просто чети другия, не му измисляй думите
И не, не греша. Не греша от години вече. За съжаление, донякъде, защото ми се иска да гледам Троя например възхищавайки се на мускулите на Брад, а не коментирайки некадърния и сбъркан сценарий... Кой казваше, че познанието носи умора? Прав е бил.
Между другото, един малък последен урок - ако не си готов да паднеш по гръб, винаги ще си под властта на онези, които могат да те съборят.

Играя на руска рулетка с напълно зареден револвер. И печеля.

Тема Е, това не е новонови [re: Markizata]  
Автор 1984 (новак)
Публикувано27.11.06 00:25



Тия неща са писани преди да съм се родил


Ако тогава те се били съвсем очевидни, с оглед на традиционната патриархална форма на брака, сега лекичко се модифицират от днешната му по-феминизирана форма.Което не променя съдържателната страна.



Тема Re: Сладка синови [re: EvaB.]  
Автор Markizata (sense )
Публикувано27.11.06 01:24



Ам...това комплимент ли беше?

аз се изчервявам от такива неща!
казват, че идеалната жена била висока 1, 50, с квадратна глава и детска психика...другото го нямам, но детска психика имам и затова, като поискам някой да ми разкаже за католическата англиканска църква, не го оставям на мираааааааааа
и не ти измислям думите - ти разказа ли ми или не ми разказа? Щото иначе аз щях да ти разкажа, ама ти пак щеше да не си съгласна!
Ей, Богу, верно, това, жените нямате угодия! (аз не съм жена, аз съм с детска психика, както уточних по - горе)
И не, не греша. Не греша от години вече. - не се коси! Щом смяташ така, значи грешиш повече и по - често, от колкото и сама си представяш:)))Кой беше казал, че колкото повече знаем, толкова повече не знаем, защото траекторията на незнанието ни по отношение допирателната на знанието ни се увеличава?:)))Математически и логически доказано! И той не е бил комунист...
защото ми се иска да гледам Троя например възхищавайки се на мускулите на Брад, а не коментирайки некадърния и сбъркан сценарий... ееееее, това вече е проблем! знам, че е трудно (да се абстрахираш), но пък залогът си заслужава...
Познанието носи умора, да, когато спрем да учим...а винаги, докато сме живи, има какво ново да научим и никога няма да научим всичко, което си заслужава...дори само това, да надвием собствената си софистицираност и интелектуален нарцисизъм и да се радваме на простите, грешни и наивни неща на живота - май те са най - истинските

ако не си готов да паднеш по гръб, винаги ще си под властта на онези, които могат да те съборят това определено го знам и съвсем не ми е неприятно
А не сме ли под властта и на онези, които ни достаят удоволствие, събаряйки ни по гръб?..
И на онези, които ни подават ръка, за да се изправим?
и на онези, които застават зад нас, за да бъдем здраво стъпили на краката си?...
и, в края на крайщата, това толкова ли е лошо?...
Пак се отплеснах!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.