Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: До Jullнови [re: *jull**]  
Авторmarian123 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 08:49



Благодаря ти, Джул!
Приятен уикенд ти желая!!!
Бъди здрава!



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Hиkи]  
Автор marian123 (непознат )
Публикувано05.08.08 13:38



Ники, здравей!
Искам да те попитам как вървят нещата при баща ти? Бих ти писала с бележка, но гледам че не си регистрирана. Вие през лъчетерапия, хормонотерапия и другите стандартни методи минахте ли? Как се повлиява, как се чувства? Никакви ли добавки не иска да приема?
Във форума намирам най вече информация за жени, чиито тумори са различни. За простатата няма кой знае какво.
Всичко хубаво ви пожелавам



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: marian123]  
Автор *.*Hиkи*.* (zirkon)
Публикувано05.08.08 21:53



Здрасти ,Мариан ,регистрирана съм


Ами как са нещата...трудно е да се каже.
Преди един месец започнахме хормоналната терапия.Инжекция Супрефакт ,която се бие на всеки 3 месеца и таблетки Бикусан.Незнам има ли вече ефект от лечението-туморните маркери на баща ми са съвсем в норма-установихме карцинома с биопсия.
Тормозят го болки в костите и все още не можем да преценим има ли ефект от Метастрон-а ,защото той е психически доста разклатен и дори не може да обясни къде и какво го боли.Надявам се горещо вече да настъи облекчение от този Метастрон



Тема Re: До Jullнови [re: marian123]  
Автор gery.dimitrova (непознат)
Публикувано14.08.08 20:24



Здравейте отново от мен! Реших да не отварям нова тема и затова пиша в тази. Този път става въпрос за моя свекър, който има рак на простатата. На него са му необходими следните лекарсва, които трябваше да му ги осигурят от онкологията, но разбира се там ги няма (защо ли не се учудвам ... ) и трябва да си ги закупи:
Casodex (Казодекс)
Супрефакт Депот 3 месеца - това е инжекция
или Декапептил ( това е заместител на Супрефакт ).
Може ли някой да ми каже от къде в София може да се закупят, евентуално и цени (ако знаете разбира се).
Хубава вечер на всички!



Тема Re: До Jullнови [re: gery.dimitrova]  
Автор arhitekta (непознат )
Публикувано14.08.08 23:58



Поздрави до всички. От скоро съм в клуба и се включвам за първи път. И на мен ми предписаха СУПРЕФАКТ ДЕПО, но също го нямаха в аптеката на онкологията. В квартала има аптека на която често съм клиент. Обадиха се по складовете и за 5-6 дни ми доставиха инжекцията. Цената е около 400лв, ако не се лъжа -375лв. Предполагам , че всяка една аптека може да направи заявка и да достави инжекцията. Успех



Тема Re: До Jull -ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЕРИнови [re: gery.dimitrova]  
Автор arhitekta (непознат )
Публикувано15.08.08 00:08



Поздрави отново. Включвам се пак с пояснението че отговарям на молбата на Гери за СУПРЕФАКТ ДЕПО -струва около 400лв. Предполагам, че всяка сериозна аптека може да го достави за няколко дни. На мен ми го осигуриха за 6-7дни



Тема Re: До Jull -ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЕРИнови [re: arhitekta]  
Автор gery.dimitrova (непознат)
Публикувано15.08.08 10:27



Благодаря ви много !!! И на теб и на Jull!



Тема Re: До Jull -ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЕРИнови [re: gery.dimitrova]  
Автор *jull** (())
Публикувано15.08.08 11:53



Успех, миличка! И ни дръж в течение!

Стискам палци!





Тема СУПРЕФАКТнови [re: *jull**]  
Автор gery.dimitrova (непознат)
Публикувано22.08.08 19:42



Здравейте! За съжаление за сега все още не сме открили СУПРЕФАКТ -а. Аз също проверих в няколко аптеки, но нищо. Дори не можаха да открият коя е фирмата вносител на лекарството за да могат евентуално да го поръчат от там. Аз също търсих в инернет и не открих нищо.
Може ли да споделите вие в кои аптеки сте го поръчали (с адреси) и фирмата вносител (ако я знаете).
Доколкото разбрах от онкологията са обещали за другата седмица да го имат ... Но аз не искам да разчитам на това.
Благодаря ви предварително!



Тема Re: СУПРЕФАКТнови [re: gery.dimitrova]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано25.08.08 18:25



Здравей, Гери!
Проферих в Инфофарма - пише, че тази инжекция Suprefact depot я продават в аптеките на Търговска Лига - Национален Аптечен Център. Адресът им е кв. Дианабад, бул. "Г.М.Димитров" №1. тел. 962 54 51, 962 54 52, 962 54 54
Успех!
Галя






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.