Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: СУПРЕФАКТнови [re: gali4]  
Автор gery.dimitrova (непознат)
Публикувано26.08.08 11:57



Благодаря ти Галя, за помощта!
Ето какво направих: обадих се на посочените телефони. Оттам не насочиха към някаква аптека, в която ми казаха, че го нямат това лекарство. Тогава се порових в интернет и намерих сайта на Търговска Лига - Национален Аптечен Център. Там намерих списък с лекарства и найстина го имаше Супрефакта. Срещу него пишеше Санофи Авентис.
Открих координатите на Санофи Авентис. Обядих им се и казаха , че имат лекарството на склад, но не могат да ми го продадат направо на мен. Трабва да стане чрез аптека. Все пак много съм доволна и при първа съзможност отивам до най-близката аптека да ги помоля да го поръчам чрез тях!
Ето и координатите на фирмата за тези от вас, които се интересуват:

Санофи Авентис България ЕООД
София 1303, бул. Ал.Стамболийски 103,
ет.8, МОЛ София
тел. 02/970 53 00



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: -Niki-]  
АвторCeco (Нерегистриран)
Публикувано21.01.09 22:13



Niki можеш ли да кажеш от къде по- точно поръчахте Метастрона не мога да го открия никъде. Благодаря предварително.





Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Ceco]  
Автор Kaлoянa_ (непознат)
Публикувано27.02.09 07:15







Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Ceco]  
Автор Poзмapи (непознат )
Публикувано24.03.09 10:35



Здравей Цецо, сега влизам в клуба.

Баща ми има рак на простата и метастази в костите. PSA -то му се вдигна над 1000 и лекарите казват, че трябва да му влеят и Метастрон. (При положение обаче, че кръвната му картина се подобри). Но ни казаха, че било трудно да се купи този медикамент. Казаха ни, че дори да имаме финансите, проблемът бил доставката. Виждам, че ти си се интересувал. Какво стана, успя ли да се снабдиш и как?

Ние в момента се мъчим чрез храна и хормонални препарати (естествено предписани от лекарите му) да му повишим тробмобцитите и се надяваме да успеем. Но все пак трябва да имаме готовност за Метастрона. Какъв е пътя зя закупуването му?

Предварително благодаря на теб и всеки, който знае нещо по въпроса.


e-mail: ravenera@hotmail.com



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: Poзмapи]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано31.03.09 09:05



Също искам да попитам и за този Авастин. Необходимо ли е да е в специализирана клиника вливането му? Коя - само в София ли може да стане?
А кой и как определя, дали да му се приложи на баща ми?



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: -Niki-]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано26.05.09 17:21



Никой не каза обаче как може да се намери метастрон в България.
Това нещо от аптека явно не можеш да си го купиш - потърсих го малко
и телефони звънях - или го нямат или не са го чували, или ми твърдят, че
в България не е регистрирано - не ми се спореше.
До колкото разбирам това болницата трябва да си го осигури, защото все пак
е радиоактивно и се дава само под лекарси контрол и т.н.
То е ясно, че цяла здравна система тука си е е.. м.. и няма никаква
организация, но все пак знае ли някой как може да се задвижи цяла схема -
да се поръча това лекарство и да се осигури на болницата...
Производителя е GE Healthcare Limited:
AMERSHAM HEALTH
Central East Europe
Representative Office Bulgaria
World Trade Center, Office 405-406
Dragan Tzankov street 36
1057 Sofia
BULGARIA
Country Manager Imaging: Maria Kazakova



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: няkoй]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано21.02.10 09:31



Предаването се казва ЗДраве, по Българска Национална телевизия, от 18 февруари, 2010

търсете в архив Днес пак прегледах предаването, има го на запис, д- Илия Калчев, уролог, ето още информация




Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: -Niki-]  
Автор asdfghjkl1234 (непознат )
Публикувано27.09.11 16:31



Извинявам се за безпокойството, но съм много притеснена да не кажа отчаяна. Баща ми има злокачествен тумор на простатата и сега ми изписаха някакво хормонално лечение мисля, родителите ми крият от мен и не ми казва всичко мискля, четох някакви неша, но вече съм в паника, моля те кажи ми ако знаеш нещо и особено дали това лечение с хапчета-хормони за потискане растежа не значи че има разсейки? Моля те пиши ми наистина съм ... много зле



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: asdfghjkl1234]  
Автор gigi1234 (непознат)
Публикувано27.09.11 16:53



Не се тревожи излишно.В началото на клуба има справочник на темите. Там ще откриеш много полезни неща за това, което те интересува. Баща ми е със същия проблем. И аз бях като тебе , но след като изчетох доста неща тук и знам, че има кого да попитам или споделя тревогите си , сега съм по-спокойна.



Тема Re: Рак на простатата и Метастроннови [re: asdfghjkl1234]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.09.11 21:07



Отговорила съм в темата за рак на простатата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.