Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 07:53



Питам, защото майка го пие вече три месеца и тъй като е доста скъп искам да знам да продължаваме ли или и това измама като много други добавки?



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор......... (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 14:48



никой ли няма излекуван с това лекарство? напразно ли си даваме парите? моля дайте отговор!



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: .........]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 22:56



ние го пихме,но нямаше ефект.за какво точно го пиете



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: нaнo]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 07:56



за рак на бял дроб. Вие колко време го пихте и спазвахте ли диетата, тъй като майка има апетит не я насилвам да спазва диетата, но се питам в такъв случай влияе ли Варумина и дали да го пие още, защото знаете каква космическа цена е и в един момент няма да можем да го купим. Тя направи три химиотерапии и не желае повече, те и без това я отлагат заради нисък хемоглобин (101), а не искат нищо да направят за да го вдигне. Имам предвид някакви инжекции, защото така се обезсмисля и химиото като не се спазва график, поне аз така си мисля.



Тема Моя познатанови [re: питaнka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.01.07 12:45



го пие от години, изпила е над 40 опаковки и лекарите не вярват, че още е между живите. Но ако не се спазва диетата, не съм сигурна, че ще има ефект. Поне така твърди докторът.



Тема Re: Моя познатанови [re: nbb]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:55



БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА, ВСЕ ПАК Е НЕЩО ПОЛОЖИТЕЛНО, НО КАК ТАКА Е ИЗПИЛА ЗА ГОДИНИ 40 ОПАКОВКИ, НИЕ ЗА МЕСЕЦ ИЗПОЛЗВАМЕ 4 ОПАКОВКИ. ОТ КАКВО Е БОЛНА ПОЗНАТАТ ВИ И ОТ КОЛКО ГОДИНИ ГО ПИЕ?



Тема Явнонови [re: ..........]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.01.07 14:20



след това се пие профилактично и с друга дозировка. Оперирана е от рак на стомаха преди 3-4 години, доколкото знам. Ще попитам за по-точна информация.



Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 14:46



БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА!



Тема Re: Явнонови [re: .......]  
Авторslavi (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 15:06



Виж това http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rak&Number=1945445555&page=21&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1
тука е цялата информация от клуба за варумин. Аз го гледах за жена си и не го взехме. Лекарката хич не е с добро мнение за този доктор и за варумина.
Дано пък на вас да помогне като сте почнали.



Тема Попитахнови [re: .......]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.01.07 09:14



за дозировката. Три месеца го е пила по една доза за седмица, т.е. 4 опаковки за месец. Следващите три месеца по 3 опаковки на месец, след това по две и съответно една. В момента пие по една опаковка пролет и есен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.