Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: Taня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.12.10 11:45



Благодаря, че се включваш да споделиш успешен личен опит!

Само ще те помоля да преместиш постинга си (с Copy-Paste)
в друга тема, защото тази е конкретно за Варумин. Например тук:
Може да избереш и друга тема от Справочника и да пишеш в нея. Така написаното се архивира и е лесно за намиране.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Авторstanimir (Нерегистриран)
Публикувано09.03.11 23:09



zdraveite, imam ostanal varumin ot bashta mi, koito za syjalenie pochina, vzet e ot zavoda v makedoniq i go kupih za 270 euro. Opakovkite sa kato ot mehlem(kristali) i sa 4 kato malko e pito ot 1ta, koqto q podarqvam. Imam i chiche s technost kakto i 8 opakovki s chai. Koito se interesiva da mi piche na stanimir85georgiev@gmail.com, shte go dam za 300 lv vsi4kite. nadqvam se da pomogna na nqkoi

КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!


Редактирано от *jull** на 09.03.11 23:37.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: stanimir]  
Авторcтaнuмup (Нерегистриран)
Публикувано10.03.11 11:42



здравейте, имам останал Варумин от баща ми, който за съжаление почина. Взет е директно от завода в Ново Село (Македония). Опаковките са 3(кристали) + 6 шишета с билката Варумин + 3 малки шишенца + 8 опаковки с чай. Ако някой се интересува да ми пише на stanimir85georgiev@gmail.com. Надявам се да помогна на някой.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.11 13:30



Много е простичко... Защо според вас огромни фармацефтични компании, вкарващи милиони годишно в противоракови изследвания не са излезли с магически продукт? Защото такъв няма. Хранителни добавки и чаеве с променлив успех има много, подчертава с променлив - строго индивидуално е, точно за това не е лекарство и не лекува, ако няма доказано и повтаряемо положителен ефект. Изкарали ми някакви македонски псевдо-докторчета разни дабъл-блаинд тестове и ала-бали, аре да си знаем добре балканските свинщини и как се случват нещата, как пък ако е толкова "супешен" препарата някой концерн не купи патента и да е станал оня македонски селянин златен ( топй всъщност е станал, но от тъгата и мъката на горките доверчиви хора ). Диетата е това което помага ! Принципно не е лошо да си пийвате Варумин - хубави билки има вътре ( я ги има - я не ) със същия успех може да си вземете и самите билки на чаеве или в състава на други хранителни добавки почти идентични по съдържание само дето струват по реално по 4-12 лв.

Болката е голяма - знам от личен опит - мило и драго ще дам да помогна на майка ми, но трябва да бъдем реалисти, най-доброто което може да направите е - бъдете там за вашите близки, бъдете с тях до последно, нека знаят, че ги обичате, по-добре с инак навятъра пръснатите пари направете няколко от последните им дни вълшебни. Нека Господ да ни помага и нека сме добри и човечни, моля се за всички вас и съм съпричастен към болката ви.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор rumy78 (непознат )
Публикувано07.06.11 23:10



Prodavam Varumin 2 opakovki:

zmuza@yahoo.com



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: Dominique]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано06.06.12 21:53



Здравей! Искам да те помоля да ми напишеш по подробно за чесъна. Каква е рецептата? Самия режим на хранене и самото приготовление. Моля те да ми бишеш на личния e-mail: marinova_e@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.