Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 07:53



Питам, защото майка го пие вече три месеца и тъй като е доста скъп искам да знам да продължаваме ли или и това измама като много други добавки?



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор......... (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 14:48



никой ли няма излекуван с това лекарство? напразно ли си даваме парите? моля дайте отговор!



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: .........]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 22:56



ние го пихме,но нямаше ефект.за какво точно го пиете



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: нaнo]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 07:56



за рак на бял дроб. Вие колко време го пихте и спазвахте ли диетата, тъй като майка има апетит не я насилвам да спазва диетата, но се питам в такъв случай влияе ли Варумина и дали да го пие още, защото знаете каква космическа цена е и в един момент няма да можем да го купим. Тя направи три химиотерапии и не желае повече, те и без това я отлагат заради нисък хемоглобин (101), а не искат нищо да направят за да го вдигне. Имам предвид някакви инжекции, защото така се обезсмисля и химиото като не се спазва график, поне аз така си мисля.



Тема Моя познатанови [re: питaнka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.01.07 12:45



го пие от години, изпила е над 40 опаковки и лекарите не вярват, че още е между живите. Но ако не се спазва диетата, не съм сигурна, че ще има ефект. Поне така твърди докторът.



Тема Re: Моя познатанови [re: nbb]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 13:55



БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА, ВСЕ ПАК Е НЕЩО ПОЛОЖИТЕЛНО, НО КАК ТАКА Е ИЗПИЛА ЗА ГОДИНИ 40 ОПАКОВКИ, НИЕ ЗА МЕСЕЦ ИЗПОЛЗВАМЕ 4 ОПАКОВКИ. ОТ КАКВО Е БОЛНА ПОЗНАТАТ ВИ И ОТ КОЛКО ГОДИНИ ГО ПИЕ?



Тема Явнонови [re: ..........]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.01.07 14:20



след това се пие профилактично и с друга дозировка. Оперирана е от рак на стомаха преди 3-4 години, доколкото знам. Ще попитам за по-точна информация.



Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 14:46



БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА!



Тема Re: Явнонови [re: .......]  
Авторslavi (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 15:06



Виж това http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=rak&Number=1945445555&page=21&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1
тука е цялата информация от клуба за варумин. Аз го гледах за жена си и не го взехме. Лекарката хич не е с добро мнение за този доктор и за варумина.
Дано пък на вас да помогне като сте почнали.



Тема Попитахнови [re: .......]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.01.07 09:14



за дозировката. Три месеца го е пила по една доза за седмица, т.е. 4 опаковки за месец. Следващите три месеца по 3 опаковки на месец, след това по две и съответно една. В момента пие по една опаковка пролет и есен.



Тема Re: Попитахнови [re: nbb]  
Автор.......... (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 09:26



Благодаря, че ни отговаряш след толкова време. Здраве и успехи на теб и близките ти! Благодаря отново!



Тема Няма излекувани с Varuminнови [re: питaнka]  
АвторDr B (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 11:46



Няма излекувани с Varumin и не може да има. Varumin може да има само плацебо ефект при някои болни.

Varumin 2 (200 ml oral solution) contains: Aloes dry extract; water extract of herbal drugs: 1.60g Inulae radix (Inula), Visci herba (European Mistletoe), 1.20 Cornus cortex (Corn. Cherry dogwood), 1.00 Calendulae flos (Marigold), 0.40g Milefolii herba (Yarrow), 1.50 g Cynodon rhizoma (Bermuda grass), 1.40g Hyperici herba (St. John's wort).
Съдържанието на Varumin е от консерванти, сух екстракт от алое, воден екстракт от 1.60g бял оман, европейски имел, кора от 1.20g червен кучешки дрян, 1.00g невен, 0.40g бял равнец, 1.50g корени троскот, 1.40g жълт кантарион.
Общо съдържание не повече от 8g билки в едно шише от 200 ml

Обърнете внимание на следния цитат от сайта на д-р Михайлов:
ЕТ "Чавдар Михайлов - ИПМС" е изключителен представител на Varumin за България и още 10 други страни.Фирмата не носи отговорност за "Varumin", закупен от аптечната мрежа или от други търговски фармацефтични дружества.
При информация за нарушения, моля уведомете тук.

С други думи, д-р Михайлов предупреждава, че Varumin закупен от аптечната мрежа или от други търговски фармацефтични дружества не лекува. Само закупения от него Varumin е вълшебен и може да лекува рак.
Ако някоя аптека посмее да продава Varumin но по-ниски цени от д-р Михайлов, следва да го уведомите веднага.

За сведение, чай съдържащ горните билки и прополис може да си направи всеки българин на значително по-ниска цена и със значително по-добър ефект.

Други изводи няма да правя, вие ще си ги направите сами.



Тема Re: Няма излекувани с Varuminнови [re: Dr B]  
Автор *jull* (())
Публикувано23.01.07 12:44



А прополисът колко трябва да бъде?



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор jullly (непознат )
Публикувано23.01.07 12:48



Майка ми го пие, но само от две седмици, така че още не мога да кажа дали има ефект. Препоръча ни го една позната, която го пие отдавна и е сигурна, че Варумин сваля туморния й маркер рязко.
Искам да те попитам, майка ти получава ли някакви странични ефекти от Варумин, стомаха на майка ми стана много чувствителен от както го пие, действа й като диоретик? Чудя се дали това е нормално?



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: jullly]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:26



има такъв диуретучен ефект, особено когато изпие малкото шишенце, което се пие първо.



Тема Благодарянови [re: ............]  
Автор jullly (непознат )
Публикувано23.01.07 13:49



Много благодаря! Бях се притеснила малко, че нещо не е наред. Дори да не помага особено, поне да не вреди дето се вика!



Тема Re: Явнонови [re: slavi]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано18.03.07 18:36



А вие след като не сте го взимали как така сте компетентен.А колкото до лекарката ви,попитайте я дали е отваряла сайта www.anticancerbg.com.Ako go e gledala kakwo ]e kave za rezultatite???Da ne bi az da sym gi narisuwal ili izmislil???



Тема Re: Няма излекувани с Varuminнови [re: Dr B]  
АвторCвидeтeл (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 21:58



Аз съм свидетел,че Варумин е излекувал много хора.Смяташ ли,че в състава,ще се отрази точния състав на продукта???В аптечната мрежа имаше случаи на фалшив Варумин,затова не се носи отговорност.А знаете ли,че и производителя няма такива добри резултати,тъй като не е лекар и не може точно да дозира продукта си,а това е много важно.



Тема Re: Моя познатанови [re: nbb]  
Автордokтop Mиxaйлoв (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 22:32



Имам много такива болни.Една от тях ми е разрешила да и съобщя името казва се Катерина Баракова и е от Хаджидимово.Излизала е в директно предаване на Здравословно преди 1 година.Но при нея нещата само са стационирани.Има много разсейки в белите дробове,но няма оплаквания и вече 6-та година се подържа само с Варумин.Който не вярва може да я попита?Други пациенти имат много по-добри резултати,но не искат да им се знаят имената.



Тема Re: Моя познатанови [re: ..........]  
Автордokтop (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 22:34



По- нататък дозировката се разрежда според резултатите,в това е майсторството.Достига се до 3,4 или 5 опковки на година.



Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автордokтop (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 22:39



Познавам тази болна,аз я лекувам.Тя е една от малкото,които знаят от какво са се излекували и не посягат към химията,тъй като тя е със слаб ефект,при рак на стомаха.



Тема Re: Явнонови [re: slavi]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 22:41



Много жалко,че един лекар не чете медицински документи,а каква лекарка е тя и каква специалност има???



Тема Re: Няма излекувани с Varuminнови [re: *jull*]  
Автордokтop (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 22:48



Не си задавайте глупави въпроси.Истинският състав дори на една кока-кола никой не знае.Интересувайте се от реаултати,които са документирани и от това дали няма странични действия?



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: jullly]  
Автордokтop (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 22:51



така действа само когато има набиране на асцит или пшлеврален излив



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Авторal (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 23:54



ЕТ "Чавдар Михайлов - ИПМС" -тва ти пише на сайта!!!А твоите доказателства са изрезки от вестници!!!Това ли са ти прехвалените научни доказателства-вестниците ????И кой влиза в тоя утрепан сайт ?????Там не пишеш,че носиш пълна отговорност,там други песнички пееш!!!!



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Авторal (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 00:21



На рекламата ти пише че е световно известно лекарство.Като влезнах в GOOGLE само в неколко македонски и един сръбски сайт пише за него!!Нещо го нема по целиот свет!!!!Лажеш друже,лажеш за паре!!!
Друже ще те прашуем нещо:Знаеш ли ща е лайно???
-Човек без паре!!!!
А знаеш ли ща е човек???
-Лайно со паре!!!!!
Нема да те питам какво се получава при кръстоска мажду куче и свиня!!!!



Тема Кръстоската...нови [re: al]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.04.07 00:07



Него не го питай, че не може да ти отговори в момента, но на мен ми стана интересно каква кръстоска ще излезе....

Би ли ме светнал, да не си ходя неграмотна?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Благодарянови [re: jullly]  
Автор v_kostadinova (новак)
Публикувано18.07.07 20:47



знам , че една лекарка проучва също този препарат и казва , че при сарком има почти 100 проц. резултати, но при карцином успеваемостта била по- малко, успех



Тема Re: dr_mihнови [re: al]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 18:30



Никога не съм твърдял,че лекарството е известно.Това,което твърдя е,че има доказателства.Документи на лекувани от мен пациенти.Резултатите които съм получил ги няма никъде.на друго място.



Тема Re: dr_mihнови [re: al]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 18:46



Явно си голям глупак щом като на протоколи от компютърни томографии казваш,че са изрезки от вестници.Публикувал съм разчитания от скенери преди и след лечението.Всичките си имат номера и дати по които може да се докаже истинността им.Може да се проверят в клиниките където са правени.Но явно или сте глупаво говедо или и вие като всички остамали не желаете хубавото да достигне до обикновенните хора.



Тема Re: dr_mihнови [re: al]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 18:51



Извинете,но смятате ли ,че сте много умен щом като наричате протоколите от компютърните томографии,,изрезки от вестник,,.Те всички си имат номера,дати и е посочено в кое здравно заве3дение са правени,така че всичко може да се провери.



Тема Re: dr_mihнови [re: al]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 18:59



Никъде не съм писал,че е известно,а точно обратното .Никъде не беше известно.Случайно попаднах на него чрез един мой пациент.След това го давах само на близки и познати.Резултатите бяха фантастични.След три години ходене по мъките успях да го регистрирам,като добавка.не казах на никого,че може да лекува рак,иначе нямаше да го регистрират.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:18



Да има излекувани.Вижте първия случай от сайта-22-годишен мъж,който по време на химиотерапия е получил множествени разсейки в белите дробове(виж КТ-1)На следващата КТ,след четири месеца на следващата (КТ-2),не се виждат никакви разсейки.Момчето и сега е живо и здраво и дори ходи да работи и в чужбина.тези снимки са истински и са на пациента.не съм ги аз нарисувал.За да не се хулиме и да няма празни приказки,предлагам мнения за действието на Варумин да дават само хора,които са го ползвали или имат наблюдения върху такива.Имам и много пациенти,които не съм излекувал,но на които много съм удължил живота,



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Автор all*you*need ( a friend)
Публикувано11.09.07 19:18



Докторе,
А сега с главозамайващата МУ цена намерихте начин да Ви се изплати ходенето по мъките ли???


Според мен цената е НЕЕТИЧНА, да не кажа - ЦИНИЧНА.
Сигурна съм, че ако я намалите 10 пъти, ще имате голям оборот. Наемете икономист, който да ви разясни някои неща.

* * *


Тема Re: Благодарянови [re: v_kostadinova]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:35



Много ми е интересно да знам коя е тази лекарка.мисля,че няма такава,тъй като няма друга регистрация на вносител,а и има лицез,който е вписан в патентното ведомство,а там глобите са солени.Моля болните да ме извинят,но съгласете се 6 години съм се мъчил в дозировките и комбинирането с други природни продукти докато стигна до резултати и изведнаж се появява някое гръмко име и си преписва всико.Затова пропадна и проучването с доц.Цекова,която е началник на химиотерапията в ИСУЛ.След като и пказах документите на лекувани от мен пациенти тя се изненада много от положителните резултати и ми каза,че никъде по света не е виждала такова нещо.След това подготвихме документи за Клин.проучване.



Тема Re: dr_mihнови [re: all*you*need]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:48



Ще отговоря и за цената.
Цената е определена от производителя.Това,което мога да потвърдя е,че надценката ми е минималн,такава,че цената при производителя и при мен да е с нищожна разлика,за да не ходи никой там.Ще ви кажа само,че от един тон полусуха билкова маса,а има и други природни продукти,не само билки,се получават 5-6 опаковки.Всеки опит за икономии и разреждане влошават качеството,а това е което ни отличава от всички други.Попитайте защо в Б-я ДДС е 20% за лек-та,а в другите европ.страни е от 0 до 5% и защо Хазартът е без ДДС.Явно хазартът е много по-важен от здравето на хората.И все пак почти всички лек-ва за рак са много по-скъпи и по-неефективни.



Тема Re: Благодарянови [re: dr_mih]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:53



След това ми каза,че щом не работя в университетска болница не мога да участвам в такова и тя и още трима други ще направят кл.проучване,а аз трябвало само да им кажа дозировките и с какво комбинирам.



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Авторbsd (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 19:57



искам да попитам Весела, тъй като тя е модератор и може да провери
дали доктор михайлов е писал по тази тема с 1 и съ6ти прякор и ако е писал с разли4ни ако е възможно да каже с кои
благодаря предварително



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.09.07 21:22



Съжалявам, но отново ще ти отнема правото да пишеш тук!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: dr_mihнови [re: bsd]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.09.07 21:30



Да, пише с различни имена.
Хора, моля ви, бъдете разумни. Само като прочетете такива изказвания трябва да ви е ясно за какво става въпрос. Защо се включвате в такива крамоли?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: Моя познатанови [re: nbb]  
Авторzweti (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 19:24



до MBB Може ли да ми дадете координати на вашата позната или поне от
кой град е



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: dr_mih]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 22:55



От приложеното лечение на баща ми остана една опаковка от VARUMIN. Ако някой иска бих помогнала, като му я дам на добра цена. При нас нямаше време да разберем за ефект от лечение, надявам се да помога на други в беда. Ако има интерес, ще си напиша мейла за контакт.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 23:54



здравей,колко струва?



Тема При нас нямаше ефектнови [re: вяpa]  
Автор 13th_knight (идеалист)
Публикувано02.02.08 14:09



но може би закъсняхме.


Цвете или плод -
нещо падна във водата
нейде в лятната гора.


Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: вяpa]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 23:01



Здравей Вяра, по принцип струва 145.00 лв., ако искаш на 100.00 лв.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:27



Имам една опаковка Варумин,която така и не използвахме. Ако някой има нужда ще му я дам на половин цена.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
АвторVeska (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 18:53



Във връзка за лекарството Varumin трябва ми много спешно телефон за връзка ************** без шеги обаче сестрами е много зле и и трябва колкото може по бързо e- mail d_veska@abv.bg МОЛЯ!!!!!!!!

Телефонни номера е забранено!

Редактирано от vesela.bg на 05.04.08 13:15.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: Veska]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 22:28



zdraveite, ne si davaite parite za varumin, zashtototo e neopravdano skap, NE POMAGA ZA RAK S METASTAZI ,predlaga se ot chovek , koito niama onokologichno OBRAZOVANIE I MNOGO MNOGO NE MOGE DA OBESNIAVA.TOVA GO PISHA ZA HORATA, KOITO KATO MEN SE HVASHTAT KATO UDAVNICI ZA SLAMKI ZA VSICHKO KOETO SE PREDLAGA, VKLUCHITELNO I NATANAL,KOITO SASHTO NE NI POMOGNA, V Balgaria niama lekarstvo ili dobavka koiato da lekuva tova chudovishte, no za smetka na tova ima mnogo izmamnici i firmi , koito iako pecheliat ot stradanieto i bezishodnoto pologenie na horata



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: viki]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.03.08 22:58



Благодаря, че изразяваш мнение, но моля да пишеш на кирилица.
Това е задължително в този клуб.







Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Автор animari (непознат )
Публикувано31.03.08 00:56



здравейте !
моят баща също е с диагноза рак на белия дроб - 4 степен, преди дни го взехме от първата тридневна химиотерапия чуства се отпаднал, но обнадежден. След 20 дни пак ще го водим за нови вливания. Въпросът ми е дали това лекарство може да се взема през тази почивка или трябва да мине целия курс на химиотерапията ? И ....като чета всички тези изказвания чесно надеждата ми направо изчезва !





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: animari]  
Автор *jull** (())
Публикувано31.03.08 08:56



Писала съм ти на "ЛИЧНИ"!





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 23:32



Ето нещо интересно за измамата Варумин!





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: lvan]  
Авторaaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 13:39



вси4ко е лъжа и измама пе4елят от болката на хората,относно др.Михаилов и неговото лекарство Варомин ефекта е само един оставаш без пари,бащами го взимаше в продължение на 1год.спазваше стриктно диетата но резултат никакъв,само се сдоби с ощте един проблем запо4на да кашля много и загуби гласа си и по4ти не може да говори.И искам да попитам др.Михаилов как може да предписва и дозира лекарство на пациент когото не познава и не е виждал,при вси4ки наши опити да се срещнем отговорът беше един живеете далеко няма смисъл да хар4ите излишни пари,е кажете ми как лекува и не мислите ли 4е 4овек отделящ по4ти 1000лева месе4но ще са му проблем 200лева транспартни разходи.Вие хора преценете може ли да се лекува 4овек по телефона и 4рез куриери.Не се лъжете резултат ще има само с вашите финанси.И още нещо др.Михаилов как имате време за този саит,а нямате време да отговорите на ли4ната си поща ние писахме толкова писма/дори с разли4ни имена/ а не полу4ихме и един отговор



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: aaaa]  
Автор zelando (непознат )
Публикувано08.04.08 21:33



Не съм проследил цялата тема,но си спомням,че преди години съм ходил в Македония при човека,който произвежда Варумин.Направи ми добро впечатление и цените му бяха 150 лв за една кутия,ако не беше и по-евтин. 2004 година.Защо се занимавате с прекупвачи?

Редактирано от zelando на 08.04.08 21:35.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: zelando]  
Автор mnkutreva (непознат )
Публикувано21.04.08 16:57



Производителите на Варумин: http://www.varumin.com.mk/varumin.html
Цена дози за 2 месеца + доставка: 530 EUR
Препоръчана от фирмата резервна сума за други разходи: 20 EUR
Цена Уестърн Юниън превод на сума: 55 EUR

Излиза цена за месечна доза около 605лв. Цената от г-н Михайлов е горе-долу същата, така че не си струва упражнението да се поръчва директно.

-

Аз лично смятам, че Варуминът е измама, ограбваща отчаяните хора. Майка ми му вярва, и миналата година лекува баба ми с него. Баба ми взимаше Варумин два месеца и спазваше диетата. Факт е, че за този период видимите обекти в черния й дроб намаляха по размер. Спряхме Варумина защото диетата беше много трудна за баба ми, която държи храната да е вкусна. Втора причина - пълната незаинтересованост на г-н Михайлов, който не пожела да види пациента, не знаеше нищо за пациента на втория месец, и каза на майка ми да се обади в офиса да си поръча следващата доза. Освен тези две причини, може би отрицателното отношение към 'средството', което имахме всички в къщи освен майка ми, допринесе за решението да го спрем.

Сега баба ми като че ли започва да се влошава, и отново ще го купим. С надежда (майка ми), и със съмнение (аз).

Пиша това, за да помогна на някого с допълнителна информация, в случай, че е на кръстопът.

Поздрави

Редактирано от mnkutreva на 21.04.08 16:59.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: mnkutreva]  
АвторЧapa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 15:48



Не мога да кажа нищо конкретно относно Варумин и добавките към него Детокс и Антиокс, които д-р Михайлов предписа на баща ми, който беше с рак на белия дроб. Така и не успяхме да опитаме този вид лечение, дори не го започнахме, просто явно беше много късно. И така закупените медикаменти останаха дори неразпечатани. Ако някой има нужда нека се обади, цената естествено няма да е същата, която сме платили ние.





Тема Re: Благодарянови [re: dr_mih]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:47



skoro i licenza 6te ti ide na viatura poneje moje da se naloji da doida do blagoev grad i da ima6 sre6ta s tovarniat vlak ako o6te malko se pomotae6 da ne pra6ta6 varomin tva ne e zaplaxa a obe6tanie koeto 6te spiaza i te suvetvam kato obe6tae6 ne6to go vur6i neobi4am da 4akam i znai 4e turpenieto svur6va poniakoga mnogo burzo budi spokoen i si vur6i rabotata nadiavam se da ne 4akam pove4e ti 6te me nameri6





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 19:36



ako ima6 o6te i az 6te vzema



Тема Re: Благодарянови [re: ybiistveniat]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.12.08 20:33



Кирилицата в този клуб задължителна!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: Jenny]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 19:31



ako ti dam adres 6te mi ia prati6 li s nalojen platej po ekonta



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: ybiistveniat]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.12.08 21:52



Отново напомням, че кирилицата е задължителна!
Използвайте Кредора горе вдясно.
Благодаря!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 23:29



добре бе jull



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: ybiistveniat]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.12.08 00:27



Ето така наистина е добре!



Честито Рождество!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 25.12.08 18:15.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Авторщфccяшзexcьш (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 17:02



и на теб



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано25.12.08 19:04



В края на краищата не разбрах има ли излекувани с Варумин?
Някой може ли да каже?


Никога не казвай никога!





Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: paparosko]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.12.08 23:43



В този Клуб никой още не се е похвалил да се е излекувал!


По телевизията обаче съм гледала предаване, в което д-р Михайлов (който го продава и прилага),
показваше изследвания, доказващи ефективността му до пълно излекуване.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано26.12.08 11:13



...не знам защо, но като чета тази тема постоянно се сещам за една стара библейска история... изгонването на търговците от храма...



Тема prodavam???нови [re: .........]  
Автор lokoto1234 (непознат )
Публикувано29.01.09 12:12



prodavam varumin

tel:**********

Моля те да посочиш имейл за връзка. Поместването на лични телефони е против правилата на Клуба!

Редактирано от *jull** на 29.01.09 14:32.



Тема Re: prodavam???нови [re: lokoto1234]  
Авторsunito (Нерегистриран)
Публикувано10.03.09 19:32



Защо го продаваш??? И ние се спряхме на това лекарство, след като отхвърлихми другата алтернатива! sunito_1@abv.bg



Тема Re: prodavam???нови [re: sunito]  
Автор asad (непознат)
Публикувано15.07.09 19:53



ПРОДАВАМ ''ВАРУМИН",5 ОПАКОВКИ.ЦЕНА НА 1 ОПАКОВКА-95лв



Тема Re: prodavam???нови [re: asad]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано06.08.09 21:26



Продавам 5 оп. Варумин - 100 лв. броя, тел. *****

Редактирано от *jull** на 06.08.09 21:52.



Тема Re: prodavam???нови [re: aнoнимeн]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.08.09 21:53



Моля да посочиш имейл за връзка, защото телефоните са забранени.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: prodavam???нови [re: aнoнимeн]  
Авторvasilev (Нерегистриран)
Публикувано30.09.09 10:48



ако все още продаваш варумина пиши на майл:debrene@abv.bg



Тема Re: Моя познатанови [re: nbb]  
Автор deizi_v (непознат )
Публикувано24.01.10 21:22



аз се извинявам че ви притеснявам, но искам да попитам дали Варумина може да се пие за рак на панкреаса?



Тема Re: Моя познатанови [re: deizi_v]  
Автор MamaD (член)
Публикувано25.01.10 09:17



Сигурно може и да може. За рак на панцреас е добре да прочетеш постингите на hospitalier, той дава добри съвети. Неговата майка е с това заболяване. Той е регистриран, може и на лични да му пишеш.


Тук е синтезирал информацията си




Тема Re:нови [re: MamaD]  
АвторЛ (Нерегистриран)
Публикувано17.02.10 14:00



Имам останали няколко шишета варумин, които в момента нямам нужда да пия, ако някои се интересува мога да ги продам по 115 лв.
e-mail:gua_13@hotmail.com



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: dr_mih]  
Авторpocи (Нерегистриран)
Публикувано13.10.10 16:32



бих те ли ми казали колко стрева това лекарство варумин.
моля за отговор по бързичко .и искам да попитам дали лекува рак на белия дроб?



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: pocи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.10.10 00:50



Не си спомням някой да е споделял тук опита си. Но ако отидеш на сайта на Варумин, може да попиташ за цената му.
Мисля, че е насочен именно към рак на белия дроб, защото и официалният му представител за Бг е пулмолог.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано14.10.10 10:17



Здравейте на всички! Искам първо да ви поздравя за полезния клуб, от него се научава много и най-вече когато човек общува с други, които са изправени пред същото препятствие като него и му дават сила и кураж, шанса да се пребори е много по-голям.

Досега не съм писала, а само съм чела, но сега искам да споделя една история с добро развитие, а Варуминът едно от оръжията, които използвахме.

Значи татко се разболя ... първо простата му се подула, често уриниране, но той го игнорирал като сигнал за проблем. После започна да го боли кръста и докторите му назначиха нагревки. Оказа се, че това е било метастаз, а нагревките са влошили много нещата. Когато го диагностицираха сцинтиграфията показа разсейки в много кости, а туморния фактор PSA беше 800. Онколога, който му назначиха му даваше 1-2 месеца живот. Бяхме отчаяни.

Тогава се включи една моя близка прителка, чиято майка също се бореше с това. Каза ми за варумина, каза ми са чесъна и запознахме. Чесъна може да се прави по рецепта у дома, може да се купува натанал. Аз предпочетох майка да го прави в къщи . Режима на татко беше много суров и под час. Три пъти на ден чесън, четири пъти варумин. Никакви захари, меса, алкохоли, бял хляб и тестени изделия. Нищо, което да храни бързо-делящите се ракови клетки. За сметка на това пиеше антиокс и детокс и много сурови плодове и плодови сокове .. всичко което е червено (антоциана от който идва червения цвят е силен антиоксидант) - червено цвекло, боровинки, малини, ...още моркови, ябълки, целина - сок.

В началото беше много трудно, той отслабна жестоко около 30 кила. Беше ми почти невъзможно да убедя майка, че трябва да спазва диета при това положение, но успях. Повръщаше - чесъна е нещо като естествена химиотерапия. Но после свика и го пи цяла зима и пролетта. Варумин взимаме вече една година...

Освен този режим му направиха една локална лъче и започнаха с хормони, но нямаха вяра, че има смисъл.

Резултатите: всеки месец баща ми сваляше PSA'to на половина. Като видя, че прескача трапа и онколога започна да се грижи за него и го включи на зомета. Днес PSA'то вече е 14.
Благодаря на господ, че баща ми е жив! Благодаря на всички, които се бориха за него - майка, приятелката ми, природата (чесън, прополис и т.н.), докторите и т.н.

Сега да кажа за Варумина, защото това е темата все пак. Нещата не са толкова черно-бели, колкото се опитват да ги изкарат - измама или панацея. Панацея няма! Ако е човекът няма воля за живот, ако не се бори с всички средства, нищо не може да му помогне.
Аз мога да кажа спокойно, че едно от нещата, които изправи баща ми на крака е Варуминът. Да, скъп е. Много. Няма да ви казвам колко кредити теглих. Но прецених, че си струва за живота на татко. И точно за това е скъп варумина - това е пазарна икономика. Нещата се продават не според тяхната себестойност, а според това, колко е готов да плати клиентът. И не обвинявайте Михайлов, че е търгаш. Това е икономиката. Едни маратонки найк имат себестойност 12 долара, но се продават за 120. И с повечето неща е така. А той дори не слага кой знае каква надценка. Сега татко като се позакрепи мисля да го разредим доста или да правим чай от съставките +прополис.

Да се върна на рака обаче, което е по-важно ... Искам да кажа на тези здравите: променете начина си на живот, преди да сте се разболели. Грижете се за себе си - внимавайте какво ядете, колко говорите по мобилния, какви мисли допускате в себе си. Ако се храните с боклуци, пушите, пиете, ядете на крак, ядосвате се непрекъснато, говорите по мобилния половин ден, недоспивате, мразите някого ... време е да спрете сега и да се погрижите за себе си. Имайте вяра в доброто, усмихвайте се, обичайте и всичко ще бъде наред!



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано29.12.10 02:21



За нисък хемоглобин , а и за подсилване на имунната система всяка сутрин изцедено прясно ЧЕРВЕНО цвекло с 1 лимон ( в сока за по приятен вкус и витамини по половин морков и ябълка) , обще взето да излезе 250 мл течност. Майка ми го пие в продължение на 6 месеца и чак сега прави почивка не са я връщали нито от химотерапия, нито от лъче. Показателите на изследванията са й много добре именно поради приемането на този сок + силна храна. Също запарка от 1 лъжица хвощ и 1л. Невен в 200 мл вода , 3 пъти на ден ,половин час преди ядене.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: Taня]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.12.10 11:45



Благодаря, че се включваш да споделиш успешен личен опит!

Само ще те помоля да преместиш постинга си (с Copy-Paste)
в друга тема, защото тази е конкретно за Варумин. Например тук:
Може да избереш и друга тема от Справочника и да пишеш в нея. Така написаното се архивира и е лесно за намиране.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Авторstanimir (Нерегистриран)
Публикувано09.03.11 23:09



zdraveite, imam ostanal varumin ot bashta mi, koito za syjalenie pochina, vzet e ot zavoda v makedoniq i go kupih za 270 euro. Opakovkite sa kato ot mehlem(kristali) i sa 4 kato malko e pito ot 1ta, koqto q podarqvam. Imam i chiche s technost kakto i 8 opakovki s chai. Koito se interesiva da mi piche na stanimir85georgiev@gmail.com, shte go dam za 300 lv vsi4kite. nadqvam se da pomogna na nqkoi

КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!


Редактирано от *jull** на 09.03.11 23:37.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: stanimir]  
Авторcтaнuмup (Нерегистриран)
Публикувано10.03.11 11:42



здравейте, имам останал Варумин от баща ми, който за съжаление почина. Взет е директно от завода в Ново Село (Македония). Опаковките са 3(кристали) + 6 шишета с билката Варумин + 3 малки шишенца + 8 опаковки с чай. Ако някой се интересува да ми пише на stanimir85georgiev@gmail.com. Надявам се да помогна на някой.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
АвторMyxaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.11 13:30



Много е простичко... Защо според вас огромни фармацефтични компании, вкарващи милиони годишно в противоракови изследвания не са излезли с магически продукт? Защото такъв няма. Хранителни добавки и чаеве с променлив успех има много, подчертава с променлив - строго индивидуално е, точно за това не е лекарство и не лекува, ако няма доказано и повтаряемо положителен ефект. Изкарали ми някакви македонски псевдо-докторчета разни дабъл-блаинд тестове и ала-бали, аре да си знаем добре балканските свинщини и как се случват нещата, как пък ако е толкова "супешен" препарата някой концерн не купи патента и да е станал оня македонски селянин златен ( топй всъщност е станал, но от тъгата и мъката на горките доверчиви хора ). Диетата е това което помага ! Принципно не е лошо да си пийвате Варумин - хубави билки има вътре ( я ги има - я не ) със същия успех може да си вземете и самите билки на чаеве или в състава на други хранителни добавки почти идентични по съдържание само дето струват по реално по 4-12 лв.

Болката е голяма - знам от личен опит - мило и драго ще дам да помогна на майка ми, но трябва да бъдем реалисти, най-доброто което може да направите е - бъдете там за вашите близки, бъдете с тях до последно, нека знаят, че ги обичате, по-добре с инак навятъра пръснатите пари направете няколко от последните им дни вълшебни. Нека Господ да ни помага и нека сме добри и човечни, моля се за всички вас и съм съпричастен към болката ви.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор rumy78 (непознат )
Публикувано07.06.11 23:10



Prodavam Varumin 2 opakovki:

zmuza@yahoo.com



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: Dominique]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано06.06.12 21:53



Здравей! Искам да те помоля да ми напишеш по подробно за чесъна. Каква е рецептата? Самия режим на хранене и самото приготовление. Моля те да ми бишеш на личния e-mail: marinova_e@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.