Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: dr_mihнови [re: al]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 18:51



Извинете,но смятате ли ,че сте много умен щом като наричате протоколите от компютърните томографии,,изрезки от вестник,,.Те всички си имат номера,дати и е посочено в кое здравно заве3дение са правени,така че всичко може да се провери.



Тема Re: dr_mihнови [re: al]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 18:59



Никъде не съм писал,че е известно,а точно обратното .Никъде не беше известно.Случайно попаднах на него чрез един мой пациент.След това го давах само на близки и познати.Резултатите бяха фантастични.След три години ходене по мъките успях да го регистрирам,като добавка.не казах на никого,че може да лекува рак,иначе нямаше да го регистрират.



Тема Re: ИМА ЛИ ИЗЛЕКУВАНИ С ВАРУМИН???нови [re: питaнka]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:18



Да има излекувани.Вижте първия случай от сайта-22-годишен мъж,който по време на химиотерапия е получил множествени разсейки в белите дробове(виж КТ-1)На следващата КТ,след четири месеца на следващата (КТ-2),не се виждат никакви разсейки.Момчето и сега е живо и здраво и дори ходи да работи и в чужбина.тези снимки са истински и са на пациента.не съм ги аз нарисувал.За да не се хулиме и да няма празни приказки,предлагам мнения за действието на Варумин да дават само хора,които са го ползвали или имат наблюдения върху такива.Имам и много пациенти,които не съм излекувал,но на които много съм удължил живота,



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Автор all*you*need ( a friend)
Публикувано11.09.07 19:18



Докторе,
А сега с главозамайващата МУ цена намерихте начин да Ви се изплати ходенето по мъките ли???


Според мен цената е НЕЕТИЧНА, да не кажа - ЦИНИЧНА.
Сигурна съм, че ако я намалите 10 пъти, ще имате голям оборот. Наемете икономист, който да ви разясни някои неща.

* * *


Тема Re: Благодарянови [re: v_kostadinova]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:35



Много ми е интересно да знам коя е тази лекарка.мисля,че няма такава,тъй като няма друга регистрация на вносител,а и има лицез,който е вписан в патентното ведомство,а там глобите са солени.Моля болните да ме извинят,но съгласете се 6 години съм се мъчил в дозировките и комбинирането с други природни продукти докато стигна до резултати и изведнаж се появява някое гръмко име и си преписва всико.Затова пропадна и проучването с доц.Цекова,която е началник на химиотерапията в ИСУЛ.След като и пказах документите на лекувани от мен пациенти тя се изненада много от положителните резултати и ми каза,че никъде по света не е виждала такова нещо.След това подготвихме документи за Клин.проучване.



Тема Re: dr_mihнови [re: all*you*need]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:48



Ще отговоря и за цената.
Цената е определена от производителя.Това,което мога да потвърдя е,че надценката ми е минималн,такава,че цената при производителя и при мен да е с нищожна разлика,за да не ходи никой там.Ще ви кажа само,че от един тон полусуха билкова маса,а има и други природни продукти,не само билки,се получават 5-6 опаковки.Всеки опит за икономии и разреждане влошават качеството,а това е което ни отличава от всички други.Попитайте защо в Б-я ДДС е 20% за лек-та,а в другите европ.страни е от 0 до 5% и защо Хазартът е без ДДС.Явно хазартът е много по-важен от здравето на хората.И все пак почти всички лек-ва за рак са много по-скъпи и по-неефективни.



Тема Re: Благодарянови [re: dr_mih]  
Автор dr_mih (непознат )
Публикувано11.09.07 19:53



След това ми каза,че щом не работя в университетска болница не мога да участвам в такова и тя и още трима други ще направят кл.проучване,а аз трябвало само да им кажа дозировките и с какво комбинирам.



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Авторbsd (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 19:57



искам да попитам Весела, тъй като тя е модератор и може да провери
дали доктор михайлов е писал по тази тема с 1 и съ6ти прякор и ако е писал с разли4ни ако е възможно да каже с кои
благодаря предварително



Тема Re: dr_mihнови [re: dr_mih]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.09.07 21:22



Съжалявам, но отново ще ти отнема правото да пишеш тук!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: dr_mihнови [re: bsd]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.09.07 21:30



Да, пише с различни имена.
Хора, моля ви, бъдете разумни. Само като прочетете такива изказвания трябва да ви е ясно за какво става въпрос. Защо се включвате в такива крамоли?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.