Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: animari]  
Автор *jull** (())
Публикувано31.03.08 08:56



Писала съм ти на "ЛИЧНИ"!





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 23:32



Ето нещо интересно за измамата Варумин!





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: lvan]  
Авторaaaa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 13:39



вси4ко е лъжа и измама пе4елят от болката на хората,относно др.Михаилов и неговото лекарство Варомин ефекта е само един оставаш без пари,бащами го взимаше в продължение на 1год.спазваше стриктно диетата но резултат никакъв,само се сдоби с ощте един проблем запо4на да кашля много и загуби гласа си и по4ти не може да говори.И искам да попитам др.Михаилов как може да предписва и дозира лекарство на пациент когото не познава и не е виждал,при вси4ки наши опити да се срещнем отговорът беше един живеете далеко няма смисъл да хар4ите излишни пари,е кажете ми как лекува и не мислите ли 4е 4овек отделящ по4ти 1000лева месе4но ще са му проблем 200лева транспартни разходи.Вие хора преценете може ли да се лекува 4овек по телефона и 4рез куриери.Не се лъжете резултат ще има само с вашите финанси.И още нещо др.Михаилов как имате време за този саит,а нямате време да отговорите на ли4ната си поща ние писахме толкова писма/дори с разли4ни имена/ а не полу4ихме и един отговор



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: aaaa]  
Автор zelando (непознат )
Публикувано08.04.08 21:33



Не съм проследил цялата тема,но си спомням,че преди години съм ходил в Македония при човека,който произвежда Варумин.Направи ми добро впечатление и цените му бяха 150 лв за една кутия,ако не беше и по-евтин. 2004 година.Защо се занимавате с прекупвачи?

Редактирано от zelando на 08.04.08 21:35.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: zelando]  
Автор mnkutreva (непознат )
Публикувано21.04.08 16:57



Производителите на Варумин: http://www.varumin.com.mk/varumin.html
Цена дози за 2 месеца + доставка: 530 EUR
Препоръчана от фирмата резервна сума за други разходи: 20 EUR
Цена Уестърн Юниън превод на сума: 55 EUR

Излиза цена за месечна доза около 605лв. Цената от г-н Михайлов е горе-долу същата, така че не си струва упражнението да се поръчва директно.

-

Аз лично смятам, че Варуминът е измама, ограбваща отчаяните хора. Майка ми му вярва, и миналата година лекува баба ми с него. Баба ми взимаше Варумин два месеца и спазваше диетата. Факт е, че за този период видимите обекти в черния й дроб намаляха по размер. Спряхме Варумина защото диетата беше много трудна за баба ми, която държи храната да е вкусна. Втора причина - пълната незаинтересованост на г-н Михайлов, който не пожела да види пациента, не знаеше нищо за пациента на втория месец, и каза на майка ми да се обади в офиса да си поръча следващата доза. Освен тези две причини, може би отрицателното отношение към 'средството', което имахме всички в къщи освен майка ми, допринесе за решението да го спрем.

Сега баба ми като че ли започва да се влошава, и отново ще го купим. С надежда (майка ми), и със съмнение (аз).

Пиша това, за да помогна на някого с допълнителна информация, в случай, че е на кръстопът.

Поздрави

Редактирано от mnkutreva на 21.04.08 16:59.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: mnkutreva]  
АвторЧapa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 15:48



Не мога да кажа нищо конкретно относно Варумин и добавките към него Детокс и Антиокс, които д-р Михайлов предписа на баща ми, който беше с рак на белия дроб. Така и не успяхме да опитаме този вид лечение, дори не го започнахме, просто явно беше много късно. И така закупените медикаменти останаха дори неразпечатани. Ако някой има нужда нека се обади, цената естествено няма да е същата, която сме платили ние.





Тема Re: Благодарянови [re: dr_mih]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 11:47



skoro i licenza 6te ti ide na viatura poneje moje da se naloji da doida do blagoev grad i da ima6 sre6ta s tovarniat vlak ako o6te malko se pomotae6 da ne pra6ta6 varomin tva ne e zaplaxa a obe6tanie koeto 6te spiaza i te suvetvam kato obe6tae6 ne6to go vur6i neobi4am da 4akam i znai 4e turpenieto svur6va poniakoga mnogo burzo budi spokoen i si vur6i rabotata nadiavam se da ne 4akam pove4e ti 6te me nameri6





Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 19:36



ako ima6 o6te i az 6te vzema



Тема Re: Благодарянови [re: ybiistveniat]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.12.08 20:33



Кирилицата в този клуб задължителна!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: Jenny]  
Авторybiistveniat (Нерегистриран)
Публикувано23.12.08 19:31



ako ti dam adres 6te mi ia prati6 li s nalojen platej po ekonta




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.