Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Моя познатанови [re: nbb]  
Авторzweti (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 19:24



до MBB Може ли да ми дадете координати на вашата позната или поне от
кой град е



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: dr_mih]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 22:55



От приложеното лечение на баща ми остана една опаковка от VARUMIN. Ако някой иска бих помогнала, като му я дам на добра цена. При нас нямаше време да разберем за ефект от лечение, надявам се да помога на други в беда. Ако има интерес, ще си напиша мейла за контакт.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 23:54



здравей,колко струва?



Тема При нас нямаше ефектнови [re: вяpa]  
Автор 13th_knight (идеалист)
Публикувано02.02.08 14:09



но може би закъсняхме.


Цвете или плод -
нещо падна във водата
нейде в лятната гора.


Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: вяpa]  
Авторmsd (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 23:01



Здравей Вяра, по принцип струва 145.00 лв., ако искаш на 100.00 лв.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
АвторJenny (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:27



Имам една опаковка Варумин,която така и не използвахме. Ако някой има нужда ще му я дам на половин цена.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: msd]  
АвторVeska (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 18:53



Във връзка за лекарството Varumin трябва ми много спешно телефон за връзка ************** без шеги обаче сестрами е много зле и и трябва колкото може по бързо e- mail d_veska@abv.bg МОЛЯ!!!!!!!!

Телефонни номера е забранено!

Редактирано от vesela.bg на 05.04.08 13:15.



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: Veska]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 22:28



zdraveite, ne si davaite parite za varumin, zashtototo e neopravdano skap, NE POMAGA ZA RAK S METASTAZI ,predlaga se ot chovek , koito niama onokologichno OBRAZOVANIE I MNOGO MNOGO NE MOGE DA OBESNIAVA.TOVA GO PISHA ZA HORATA, KOITO KATO MEN SE HVASHTAT KATO UDAVNICI ZA SLAMKI ZA VSICHKO KOETO SE PREDLAGA, VKLUCHITELNO I NATANAL,KOITO SASHTO NE NI POMOGNA, V Balgaria niama lekarstvo ili dobavka koiato da lekuva tova chudovishte, no za smetka na tova ima mnogo izmamnici i firmi , koito iako pecheliat ot stradanieto i bezishodnoto pologenie na horata



Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: viki]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.03.08 22:58



Благодаря, че изразяваш мнение, но моля да пишеш на кирилица.
Това е задължително в този клуб.







Тема Re: ВАРУМИН???нови [re: *jull**]  
Автор animari (непознат )
Публикувано31.03.08 00:56



здравейте !
моят баща също е с диагноза рак на белия дроб - 4 степен, преди дни го взехме от първата тридневна химиотерапия чуства се отпаднал, но обнадежден. След 20 дни пак ще го водим за нови вливания. Въпросът ми е дали това лекарство може да се взема през тази почивка или трябва да мине целия курс на химиотерапията ? И ....като чета всички тези изказвания чесно надеждата ми направо изчезва !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.