Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: kattt_1]  
Автор v_kostadinova (новак)
Публикувано18.07.07 19:51



Кат, най- добре е да направите нова сцинтиграфия, за да се уточни положението към момента, най- добре действаше на майка волтарен, на инжекции за болката, аулин и нимезил също. успех



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
Автор koncurent (непознат )
Публикувано19.07.07 16:56



ЗДРАВЕЙТЕ!
Аз съм нов член на клуба.Станах член само за да Ви дам информация за Вашата тема. Болните с костни метастази са отписани от ,,официалната" медицина. Правят им се само бифосфонати и лъчелечение. Тези методи лекуват само последствията на раковия процес, но не и самия него. Много четох по тази тема в Интернет. Един от много добрите по мое скромно мнение сайтове по тази тема е самообучаващия сайт http://www.cancertutor.com/. В него има и автоматичен интернет преводач от английски на руски. Вярвам, че ще Ви представлява интерес.



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: koncurent]  
Автор zdravetc (непознат )
Публикувано19.07.07 18:02



Абе, какви хора сте...уж да бъдете полезни или да искате съвет, а употребявяте изрази "отписани", "пътници" ...не може ли малко тактичност бе

..ние си знаем положението ..не сме малоумни..не знам аз ли само се дразня от подобни приказки..



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: zdravetc]  
Авторkonkurent (Нерегистриран)
Публикувано19.07.07 20:33



Съжалявам. Не съм искал да обидя никого. Борбата с рака е една голяма, дълга и непрекъсната война. Аз също я водя. За да го победи човек трябва да знае истината и кои могат да му помогнат и кои не. Костните метастази са четвърти последен стадий. Има ограничен брой алтернативни методи за борба с рака в този стадий, които човек с такава Дг. трябва да знае. Един от тях е цезиевия хлорид. Процента на трайно излекувани е твърде голям. Прочетете и ще се убедите сами. В посочения сайт е описан много подробно.



Тема Помогнете ако знаете нещичко!нови [re: konkurent]  
Автор tritico (непознат )
Публикувано14.08.07 23:31



Baba mi e operirana ot rak na gurdata predi oklo 7 godini. Naskoro se ustanovi, 4e ima metastasi v 3 grubna4ni pre6lena i 4ast ot tazovata kost. Ako ste prilagali s uspreh alternativen metod na le4enie ili nai-malkoto ste 4uvali za takuv, molia pi6ete mi! Interesuva me su6to taka dali niakoi ima opit s Natanal pri metastasi v kostite?
Tumorut e estrogen positiven.
Iskreno blagodaria za pomo6ta!
Pozdravi na vsi4ki silni hora tuk:)



Тема Re: Помогнете ако знаете нещичко!нови [re: tritico]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.08.07 23:49



Моля те, пиши на кирилица и не повтаряй постингите си във всяка тема.
Четем всичко и ако някой знае нещо по въпроса, който задаваш, ще ти отговори и без да повтаряш постингите!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Помогнете ако знаете нещичко!нови [re: tritico]  
Автор *jull** (())
Публикувано15.08.07 01:13



Здравей!
Има доста алтернативни средства за борба с метастазите. Повечето от тях сме описвали и можеш да прочетеш във Въпросника. Тук ще се опитам да систематизирам част от тях и може би да добавя, ако има нещо пропуснато:

1. Билки.
Някои от които са отровни, затова трябва стриктно да се спазват предписанията за приготвянето им: сама китка, бучиниш, бръшлянова самобойка, божур, магарешки бодил, кисел трън. В книгите за билки са описани начините на приготвяне и прием.

2. Хомеопатичната фирма “Boiron” доставя Acotinum, conium maculatum (срещу метастази); човек може да си направи настойка от аконит и по народни рецепти.

3. Новомин (билков продукт) – това е сайтът му:

Една опаковка струва около 25 лв. и съдържа 60 капсули. Приемът е по индивидуална схема, според етапа и степента на заболяването. Проф. Соколински казва, че е много силен антиоксидант и е първият продукт, който едновременно е антиоксидант, но и действа на раковите и метастазиралите клетки на ДНК-ниво!

4. Кордицепс ( за него също е писано в Справочника);

5. Комбинацията от Вит.С, аминокиселината Л-лизин (на капсулии - Лизин LongLife LI Lizin) и зелен чай;

6. Мастно-белтъчна диета, която се състои от високи дози смляно ленено семе, ленено масло, съчетани с извара (тази диета е на Йоана Будвиг и я има в Справочника);

7. Лечение с газ (също е описано). Мога да допълня малко, но основното е казано в Справочника;

8. Режимът на ползване на дестилирана вода става водещ за болния от рак (според Петър Димков).
Препоръчват се 5-седмични лекувания с дестилирана вода и почивка от 3 седмици (тези цикли се повтарят в продължение поне на 1 години).

Това и за начало. Не забравяй, че алтернативните средства изискват постоянство и продължително прилагане. Не се отчайвай, ако ефектът не настъпи бързо, необходимо е време за натрупване в организма.
Желая ти успех!





Тема Re: Помогнете ако знаете нещичко!нови [re: *jull**]  
Автор tritico (непознат)
Публикувано15.08.07 17:29



Благодаря ти! Успех:)



Тема Re: Помогнете ако знаете нещичко!нови [re: vesela.bg]  
Автор tritico (непознат)
Публикувано15.08.07 17:30



Извини ме, Весела, нов съм тук и мислех, че ще имам по-голям шанс ако ги пусна в отделните теми! И да, ще пиша на кирилица :) Късмет!



Тема Re: Помогнете ако знаете нещичко!нови [re: tritico]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано15.08.07 20:05



Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.