Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Благодаря!нови [re: Edna jena]  
Авторseeker (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 16:35



Много ти благодаря, даваш ми голяма надежда и смелост да продължа!



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: kaлoян]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 18:41



мога да взема отношение относно profenid - от личен опит мога да кажа че е като магия, много ефикасно.
Предписаха ми го по различен повод - бях си ударила един от прешлените на гръбначния стълб , вследствие на което не можех да стана от легнало положение , ако съм по гръб , само опит да си вдигна главата ме сковаваше .
Предписаха ми profenid да се мажа на мястото и всичко отшумя заняколко дни.



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: nelgina]  
Автор velislava (непознат )
Публикувано29.08.06 20:16



kalciat v ionna forma ima blagopriatno vlianie varhu kostite, toi zapalva iziadenite kosti i ne se natrupva v babrecite ili jla4kata



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: velislava]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано31.08.06 22:20



Дали помага при протрузии,ошипяване и костни изменения в следствие травми?



Тема Re: Благодаря!нови [re: seeker]  
Авторaнr (Нерегистриран)
Публикувано03.09.06 22:37



това са добри новини, но мисля че оптимизмът трябва да е умерен.и при маика ми имаше пдобни подобрения.след тях започна най-лошото.имам чуството ,че след като се спре развитието на болестта на едно място,тя тръгва да се развива другаде.дано не съм прав.но при нас беще така.мисля че подобни успехи не трябва да радват, а да зострят вниманието.трябва да се правят по често контр.прегледи,да е обръща внимание на всичко, даже и на най-безобидните здр.проблеми. тази болест е доказала своята коварност,зтова борбата трябва продължава с още по-голяма сила.



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!обезболяващинови [re: vesela.bg]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 13:03



кой какви обезболяващи пие????



Тема Re: Благодаря!нови [re: aнr]  
АвторEdna jena (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 18:57



В отговор на вашия постинг - може би при майка ви е било така, за което съжалявам, но не трябва да се забравя, че ракът при всеки човек в различен и с обобщения няма да стигнем доникъде. Хората умират, да, с нормални тумор маркери, болни само от месец, но има хора, които живеят повече от 10-15 години с разсейки в костите.
Трябва да вярваме в доброто и да не се поддаваме на лоши мисли. Предпазливост, казвате...Аз пък си мисля, че с тази диагноза, изживявайки всеки ден напълно, усетих колко е хубав животът и колко е красиво всичко около нас, има толкова много неща, които не бях забелязвала допреди 2 години и три месеца, а сега ги виждам и им се радвам от цялата си душа. Подтиснатостта, мрачното настроение, липсата на оптимизъм биха ме убили досега, както се получи с много мои "колежки" от американски форум за раково болни. ФАктически - всички , с които бяхме в началото, си заминаха...Останахме само аз и една друга жена, с която напълно отхвърляме мисълта за смъртта, поне за сега. Легнеш ли да умираш, ти ще умреш, особено с тази диагноза.
Няма бе, няма и няма да умра от тези разейки, още повече - последният ми скенер е чист като на млад, здрав човек, каза докторът ми. Нещо работи, каза той. Не мисли, че хормоните, на които съм, могат да направят това. Остава кое ...натаналът, който си донесох от България в огромни количества или инжекциите на Спартка Хаджиев, които си слагам от година.
И още едно нещо - вярата ми, че ще живея и НЯМА да умра от рак поне още 10 години.
Пожелавам на всички здраве и оптимизъм.



Тема Re: Благодаря!нови [re: Edna jena]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.09.06 23:42



Що се бъркаш в Божиите работи? Какво значи 10 години, а ако Бог е е решил да са 20, или 30 години...?!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Благодаря!нови [re: vesela.bg]  
Авторedna jena (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 03:30



Аз се моля за 10 най-малко, ако Бог е решил 20 или 30, ще съм му много благодарна:).



Тема МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ за vesela.bgнови [re: wild]  
Авторkaлoян (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 11:25



Здравейте. След третата вливка Зомета при баща ми се забеляза временно подобрение след което болките се появиха пак. Дали е защото малко закъсняхме (7-8 дни)с вливката? Дали Натанал ще помогне и трябва ли да го предпише доктор? Какъв е ефекта от него? Какви други медикаменти има ??? На докторите в Пловдив не може да се разчита. Само пишат рецепти за обезболяващи и това им е лечението. Помагайте.
Благодаря и успех на всички



kaloyanyakovski@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.