Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
Автор hadjiatabg (новак)
Публикувано04.05.07 09:18



[image][/image]url][/url]Иначе сцинтриграфията си е задължителна за хора с нашата диагноза 1 път годишно. Радиоактивния изотоп, който се инжектира се изкарва от организма за 24 часа, чрез салата от зеле и моркови и червено вино. Отново повтарям - това не е майтап....препоръчано ми е от лекарите в сцинтиграфията[image][/image]


хайде хайде знаем че си дистибуторка на червеното вино в БГ но отсега вече знаем че си окопирала и морковите и зелето



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: hadjiatabg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано04.05.07 13:57



Ега ти детектива, криеш се, траеш си и изведнаж ме разконспирира, а аз толкова усърдно криех факта, че всички винарни в България са мои и всичкото зеле и моркови на пазара също са мое производство

Ох, де да беше истинаааа....

Ти къде се криеш бе човек, а не докладваш как се развиват нещата при теб? Я бързо да докладваш, че сега ще ти оформя колко литра бира глоба да платиш

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
Автор hadjiatabg (новак)
Публикувано05.05.07 10:06



Ега ти детектива, криеш се, траеш си и изведнаж ме разконспирира, а аз толкова усърдно криех факта, че всички винарни в България са мои и всичкото зеле и моркови на пазара също са мое производство Ох,

Ти къде се криеш бе човек, а не докладваш как се развиват нещата при теб? Я бързо да докладваш, че сега ще ти оформя колко литра бира глоба да платиш

ЕТО най после се сдобихме и със САМОПРИЗНАНИЯ а за да намяла малко от глобата докладвам януари месец спряха ми гемзара след 6 курса + 5 платина преди това ,без спиране изкарах ги на бегом сега ходя да ми вливат само зомета.Имам една болка от ляво на пъпа и стига до гръбнака ,а не мога да разбера от къде идва. Пия аулин и диклак и горе долу се търпи.Кръвните показатели са добри. Правих цископия на пикочния мехур -добре е -урография на бъбреците -без промяна.Гледаха дали болката идва от костите -казаха не.Има една добра ехогравка в пловдив д-р Гяурова гледа ми всичко което може да види и каза нема нищо обезпокоително. Мисля да си напрява един скенер ,на последния ноември месец казаха тумора е намалял.
Ти нема ли да пратиш малко винце на нас пияндетата да ни зарибиш като бъдещи клиенти ама като правиш промоцията прибави и малко готино мезенце да има с какво да преглъщаме .Не искаме моркови и зеле имаме си ако може нещо от месце ,в най лошия случай може и агнешко .Ако трябва да ти честитим именния ден утре само кажииииииииииииииииииии. .



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: hadjiatabg]  
Автор chatter_box (непознат)
Публикувано05.05.07 22:15



Може ли някой да ми каже какви други изследвания се правят, за да се потвърди находка от сцинтиграфия. Не ме жалете и не си мислете, че отхвърлям вероятността за метастази... Просто лекарите не са единодушни в диагнозата и едни ни съветват за ЯМР, други за ренген, а тези от радиоизотопния център направо за лъчетерапия! Биохимичните изследвания на кръвта показват алкална фосфатоза и калций в нормите. Най-важното туморния маркер също е в норма!
Кажете също ако ви съ повръща от НАТАНАЛ! След като прочетох тук за него се постарах да осигуря ударна доза за мамчето, но май не й понася много добре. Дайте съвет моля!
Също искам да обърнете внимание на една световноизвестна компания за хранителни добавки, която съвсем скоро стъпи и в България - GNC
http://www.gnc.com/corp/index.jsp?page=storeLocator
Аз познавам и купувам продуктите им от години. Днес направих схемата на мамчето за закрепване на имунната й система + антиокидантна програма. Горещо ви препоръчвам продуктите на тази компания. Магазина им в Пловдив е отворил врати само преди 10-на дни, а вярвам и този в София работи вече. Цените им са по-ниски от колкото на запад за разлика от много франчайзинги на дрехи например. Надявам се информацията да ви е полезна





Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: chatter_box]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.05.07 23:33



Находките от сцинтиграфията се потвърждават най-надеждно от скенер. Рентгена е слаб за тая работа.

Не на всички им се гади от Натанала. Тези, които имат гадене да започнат с по-ниска доза, докато привикнат.

Благодаря ти за сайта на тези хранителни добавки. Чета го вече за втори път, а още не съм прочела по-надолу.

Моля те, достатъчно е това, което си публикувала вече.
Ако продължиш да го повтаряш ще си помисля, че си дистрибутор и ще започна да трия всеки следващ постинг с линка на този сайт!
Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: hadjiatabg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.05.07 23:36



Ехооо ти и кръстник ли се опитваш да ми станеш? И да ми сменяш името? Нали знаеш кръстник как се ръси....стиска ли ти?



И недей да дяволееш толкова - виното от мен, мезето-месцето от теб. Ще се прежаля, ако е агнешко

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
Автор chatter_box (непознат)
Публикувано06.05.07 00:11



WOW!!!
Аз по принцип пиша само тук и тъй като все чета за систематизиране потърсих стая за хранителни добавки и пуснах линка и там. Просто се зарадвах, че вече са и в България и исках да споделя с хора, на които може да им е от полза, не съм дистрибутор! Сравних цените на продуктите, които купих днес от магазина с тези от сайта...гадно е, но тук е по-скъпо отколкото в САЩ!



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: chatter_box]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.05.07 00:26



Сега го разглеждам сайта - гледам рибеното масло - има ароматизатор вътре, което от своя страна е лошо за хранителна добавка. Как може в рибено масло да има аромат лимон? Нещо не ми харесва



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
Автор hadjiatabg (новак)
Публикувано07.05.07 19:28



Абе личи си че си рекетьорка

мезето от мене да е ,аз се чудя как да свържа двата края и се мъчих с едно агънце тя си прави разходки из венеция а и кой знае къде още среща се с разни италианци ами отпусни си душата момиче дай воля на благотворителноста. Ако кажеш между другото колко време и къде имаш болки след зомета ще ти простя всички грехове на таз земя



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: hadjiatabg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано07.05.07 23:48



От твоите уста в Божиите уши

Във Венеция никога не съм била...дай Боже да я видя някога Ей така изкрават име на човек, после иди доказвай, че не си собственик на остров някъде по света....

След Зомета, следващите 24 часа нищо ми няма. После се започва умората, болките навсякъде - крака, ръце, кръст, гръб - всичко.....
При първите вливания всичко минаваше за 2-3 дни. Но сега започна да се удължава периода на болките. Ето сега - вливах на 26-ти април, а още имам болки вече 10 дни. Този път болките са от кръста надолу - кръста, ставите, краката....Интересното е, че през деня като се раздвижа ми няма нищо, но вечер като си легна се започва. Овладявам положението с прахче Аулин + 1-2 табл. Ибупрофен, взети заедно. Нищо друго. Тия дни ще правя сцинтиграфия и ще докладвам....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.