Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 14:16



ca glandulae mammare dextra ,T2N2MO, 3A стадий , инвазивен лобуларен карцином с метастази в лимфни възли -17 на брой ,6 курса червена терапия ,лъчетерапия и ...до костите



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: Paдocт]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано21.11.07 14:20



Кога е оперирана?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 14:25



16.05. 2005 година ,тази година беше малко нередовна с прегледите ,брат ми се ожени и преди сватбата отлага изследването ,но повишеният маркер я накара да си направи изследвания и се откри всичко на сцинтиграфия.



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: Paдocт]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано21.11.07 14:28



Ето резултата от ненаправени навреме контролни прегледи.
Важното, че е назначено лечение. Успокойте се!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 14:48



Благодаря ви за подкрепата ,такава вина чувствам в момента ,че не настоях за тези прегледи достатъчно ,но кой ли иска да чува такива неща .От четеното тук разбрах какво ни очаква след тези стойности на маркера ,а и болките сами говореха за това. Сега ни чака битка ,най -важен според мен си е духът на човека ,а и като ви гледам тук всички сте с непобедим дух .Какво е един рак пред човешкия дух ? Едно жалко нищожество ..Неприятните новини май амбицират за по-сериозна борба, странно ,че поне аз така се чувствам ,трябва да се опитам и на мамето да го предам ,че тя е на вие с комтютрите и за вас научава от мен .



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: Paдocт]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 17:14



В понеделник на майка ми вляха Зомета и вечерта се почна с болките ...За нея това е почти апокалипсис ,но както разбирам от вас нещата подлежат на овладяване .Бих искала да знам как са близките на анг и juliana ,kоито бяха с подобни проблеми.А и всички ,които са минали през тази битка ,надявам се успешно,моля да споделят как са се справили.Пробваме всички възможни варианти и приемам всякакви съвети .Благодаря ви , че ви има и късмет на всички!



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
Автор kalu6ka (непознат)
Публикувано28.11.07 19:39



Само ще добавя че има и в шийни прешлени- те се бележат с "с"-четвърти и пети прешлен, гръден -"th"-дванайсети гръден , и лумбални- " l", а цифрите след тези буквички са кои прешлени по ред.

Редактирано от kalu6ka на 28.11.07 19:41.



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: kalu6ka]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 20:12



Да ,разбрах ги и аз къде са малките рачета .Въпросът е дали да се надяваме ,че ще има смисъл от тия вливания .Ако ще я боли всеки път така ..А и честно казано аз самата аз имам нужда да знам ,за да я подкрепям.Много ми е трудно и трябва да ви кажа ,че благодаря за съществуването на този форум,защото виждам колко силни хора има тук .Черпя сили ,но ми е нужна подкрепа и вяра ,че има смисъл .Утешително е ,както разбирам от смелата Весела,че болките отшумяват .Възможно ли е толкова рачета там да заспят ?



Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: Paдocт]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.11.07 20:38



Радост, моля те, отвори темата на пълен преглед и прочети всичко писано в нея. Сега я прегледах и наистина има толкова много информация.
Написали сме, че болките са само в началото, после се успокоява. Писали сме, че всеки има своя си праг на издръжливост на болка и ако аз издържам на тези болки, други пищят от болка. Писали сме и че лъчетерапията след няколко вливки на бифосфонати също дава добри резултати върху болката.
Писали сме и кой какво пие и какво му помага за болката.
Прочети цялата тема, ще разбереш всичко.
И не питай "има ли смисъл от тези вливки" - това е единственото лечение за костни разсейки и има смисъл от тях



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: МЕТА РАЗСЕЙКИ В КОСТИТЕ!нови [re: vesela.bg]  
АвторPaдocт (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 20:47



Мила Веси ,нека Господ ти даде всичкото здраве на света !Много ти благодаря за думите .Аз явно не съм толкова силна ,колкото мислех.Чета,чета (при това съм филолог ),пък все ровя зад думите ,то е написано,ама ...Ще вярвам вече!




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.