Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 10:12



Ние също купихме ампули Зофран на баща ми, но цената на една ампула е 24 лв. Хапчетата казаха, че са 22 лв. Такива цени ми дадоха от различни аптеки, а в Търговска лига са още по-скъпи. Кажи ми моля те от къде си взимаш таблетките, че ако трябва да му взимаме по 10 амп. ще излезе много скъпо.
Преди вливането му сложиха 2 амп. и този ден наистина се чувстваше много добре. Но следващите без Зофран ги изкара много тежко.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автор nani_na (непознат )
Публикувано03.07.06 12:15



Все повече и повече ти се възхищавам на оптимизма, вярвам че при теб всичко ще е наред





Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.07.06 13:37



Зофран от 4 млг е около 10 лв. Сигурно цената от 22 лв. е за таблетки от 8 млг.
Аз ги купувам от аптеката на гърба на Нотариата - тя не е толкова скъпа.
Само че срещу заявка - скъпо лекарство е и нямат в аптеката количества от него. Поръчваш го и след няколко часа го имаш.
За ампулите аз знам от 4 млг - такава ми е изписвана от Онкологията.
Гледай милиграмите - дори да са от 8 млг таблетки - можеш да ги разделяш по половинки. Но в деня на вливането - преди вливането 8 млг. Вечерта - 4 млг, на следващата сутрин 1/2 час преди да стане от леглото 8 млг.
След това зависи как се чувства - така си цепи таблетките и ги пие когато усети повишаване на гаденето. Само да не чака да стане нетърпимо, че ще изповръща таблетката. Успех мила, ще овладеете повръщането



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:23



Ми и ние купуваме от 4 млг, защото ми казаха, че това е най-малката опаковка. Преди вливането му сложиха две дози-т.е. 8 млг. Следващият път ще отида да ги поръчам от аптеката, за която казваш, че е до Нотариата, дано и там не са ги вдигнали, защото всички ми твърдят че Зофрана е с нова цена и затова струва по 24 лв.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.07.06 14:30



Да де, ама за 8 млг - питай в тази аптека колко е цената за 8 млг. Нормално е двойно количество да е двойно по-скъпо.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:42



Не, аз купих две опаковки от по 4 млг всяка за по 24 лв. и това ме учудва, ама най-добре да отида и на място да ги питам. Мерси, Весе





Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано03.07.06 16:10



Давам ви цените на търговците на едро на Зофран:
амп. 2мг/мл - 2 мл - 23.30 лв
амп. 2 мг/мл - 4 мл. - 45.76 лв
табл. 4 мг х 1 - 9.40 лв
табл. 4 мг х 10 - 93.95 лв
табл. 8 мг х 10 - 187.90 лв
Максимална надценка на аптека - 28%
Аз купувам от търговци на едро - винаги дават като отидеш и се примолиш - пускат ти фактура на някоя аптека или частна фирма. Стига да си достатъчно убедителен, а и много от тях имат аптеки в същата сграда, в която се намират.
Зофран предлагат - Глория Инт., Софарма Трейдинг, Биомеда и Либра Фарма.
За повече информация и други въпроси - моля аз съм на разположение!
Успех!



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: ket1234]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 17:17



Мерси много за точната информация.Ето от къде идва разминаването в цените-просто ампулите са двойно по-скъпи от таблетките.



Тема възможно лечениенови [re: vesela.bg]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 14:19



Този постинг го изнесох в нова тема "Възможно лечение", погледнете там

Редактирано от vesela.bg на 04.07.06 15:06.



Тема Re: възможно лечениенови [re: wild]  
Авторnjia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 21:22



Весе,искам да те помоля ако имаш някои интересни сайтове за рака на яйчника да ми ги напишeш.Предварително благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.