Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ме!нови [re: vesela.bg]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 22:15



Честит Рожден Ден и от мен!
Бъди много, много, много здрава и щастлива, все такава оптимистка и вдъхновителка!


Какво просто и непретенциозно нещо е щастието: чаша вино, печен кестен, жарава в огнището, шумът на морето... Единственото, което се иска, за да си щастлив тук и сега е едно обикновено и непретенциозно сърце.
Никос Казандзакис




Тема Re: Най-хубавото червено вино....нови [re: vesela.bg]  
Автор Jeleznicharq (непознат )
Публикувано03.08.06 10:44



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА ОТ РОДНОТО МЯСТО НА ЛЮБИМОТО ТИ ВИНО СВИЩОВ, от мен и съпругата ми .Желаем ти МНОГО МНОГО НАЙ ВЕЧЕ ЗДРАВЕ. При нас нещата за сега са добре .Стискайте палци на 8авг всичко да е ок както казва дъщеря ни





Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: jull]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 10:49



Честит Рожден Ден на Весела - желая и да забрави , че е била болна :)

Имам въпрос за елдата - какво е това и откъде може да се намери, има го в диетата на Йоана Будвиг , заедно с ленено семе и олио, което също не ми ясно дали се намира на пазара.



Тема Re: Най-хубавото червено вино....нови [re: caмoдивa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.08.06 12:56



Редовно го опитвам и не само него.....но не можах да изредя всички вина....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ето ме!нови [re: Бeни]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.08.06 13:12



Бени благодаря ти!
Много точно казано, ние всички си мислим, че щастието е нещо много сложно, една химера.... Не е! Щастието е непрекъснато около нас и в нас - стига да си отворим сърцето за него....ще го усетим и ще разберем, че щастието е в простите неща. И една болест не може да ми попречи да бъда щастлива по своему с простите и малките неща около мен.


Колкото - толкова. Аз не съм максималист, може би затова се чувствам добре дори с болестта си....Кураж на всички и отворете сърцата си за щастието..!

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Най-хубавото червено вино....нови [re: Jeleznicharq]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.08.06 13:16



Благодаря ти! В Свищов съм учила.....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ако имате временови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано03.08.06 18:18



Ако имате време, прочетете написаното от японския учен Масару Емото "Тайните на водата": http://www.imadrugpat.org/books/message_water.pdf
Ако ви заинтересува началото, имайте предвид, че примерите, които дава, са илюстрирани със снимки в края на книгата. Да не ги откриете като мен със закъснение!...





Тема Re: Ако имате временови [re: jull]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 09:10



Здравейте, имам приятелка която не знае как да си вдигне хемоглобина. Знам че във форума имаше разисквания по темата, ама не можах да намеря. Ще ме насочите ли?



Тема Re: Ако имате временови [re: Hoвa]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано04.08.06 12:54



Незнам вие,ама аз определено щях да изпусна купона с пожеланията и виното.Весе да си ми жива и здрава и най,най-искренни пожелания.много те обичам и съм щастлива че те има.Пожелавам ти след 60 години да пуснеш постик в Добрата новина как с тая болест живееш още.За елдата и др ги има в магазините за диетично хранене и диабетици.Лесно се намират.



Тема Re: Ако имате временови [re: BилиMили]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 13:07



Вили, здравей, радвам се, че те "виждам"! Защо не разкажеш как се развива вашата малка принцеса, но в "ДОБРАТА НОВИНА", че да не ни дърпат ушите!

. А ако имаш време, нистина попрочети за "Тайната на водата" - там се доказва, че сами можем да програмираме водата с нашите мисли и желания...
А да я превърнем в червено винце?!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.