Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Ако имате временови [re: Hoвa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 13:21



Търси тук по-горе в тази тема и в "Кой какви хранителни добавки пие" ще намериш достатъчно....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ако имате временови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 13:25



След 60 години????? Ма Вили та това е много скоро бе жена.
Виж след 100 години ми се вижда по-добре.....да ви се появя с някое ново гадже и с чаша вино в ръка насреща...хехехе...ще е забавно....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ако имате временови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 13:52



Това, което Весела пише за 100-те години, ми напомни един забравен случай. Бях на гости, къдено празнуваха рожден ден на възрастен човек. Вдигнаха тост и един от гостите му пожела да доживее 100 години! Че като се ядоса рожденникът, като се развика: "Вие ли ще ми броите годините!" и т. н. Оказа се, че бил на 90 г., нищо, че приличаше на 70... Така че внимателно с благопожеланията!





Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 14:01



Това си е виц мила....за дядо поп, дето казал - "Вие в Божийте работи да не се бъркайте!"

Майтапим се.....няма лошо....

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: vesela.bg]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано04.08.06 15:50



Незнам дали са вицове,но вие днес направо ме накарах те да живна.Само да знаете колко сте ми скъпи и колко ви обичам.Все по често си мисля че немога без вас.ООООООООООООО това сега май ще прозвучи като обяснение в любов макар че направо си е така.Да сте ми живи и здрави всичките.И да знаете аз пия само водка и то "отверка".Така и не се научих да пия вино и ракия,закоето съжалявам.Малкото мишле днес прави 14 дни.Не ме питайте какви са му очите ,защото още несъм видяла да ги отваря.само спи,яде и други работи.Децата казват че е скучно,а аз мисля че е най прекрасното бебе на света и незнам дали си внушавам има много сходни черти на съпругът ми.



Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: BилиMили]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано04.08.06 16:07



Скучно им е сега, но след месец два ще им е доста забавно :) Радвам се че се чувстваш по-добре, а и наистина отдавна не си писала :)



Тема Re: Балсам за ушите ми.....нови [re: BилиMили]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 16:21



Говори, говори, обяснявай се в любов - това е балсам за ушите ми. Нищо против нямам да ми се обясняват в любов - независимо от пола

хубаво ми става...

Нема начин да нема начин!

Тема Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано04.08.06 16:38



Хора, левкоцитите са ми 2,93 при норма 3,5 - ужаааааас. Във вторник съм на последното вливане - не мога да си го позволя да ме отлагат. Личната ми лекарка казва ЯДЕНЕ, с друго нищо не можело да ги вдигна. Сега събота и неделя трябва да плюскам пържоли, кюфтета, черен дроб.....ох не мога в тая жега.....Иначе хемоглобина съм го докарала на 132...
Другия проблем ми е, че домашния ми компютър е на ремонт и ще съм в невъзможност да пиша от дома....Тая жега скапа и хора и машини


Така че ако не пиша тия дни - да знаете причината - МАШИНАТА СЕ Е РАЗВАЛИЛА, А НЕ АЗ.
Аз съм пич и лесно се не давам!

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 04.08.06 16:40.



Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: BилиMили]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано04.08.06 17:11



Вили дане би да си била бременна
Май аз нещо съм изпуснала или не схващам.


Веси правиш ли си клизми за левкоцитите.Поне на мама съм сигурна че те помогнаха.



Тема Re: Тоя виц го знам...нови [re: kaт]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано04.08.06 17:21



Не е била бременна, просто е станала леля на едно малко ангелче, което и донесе доста радост в тези трудни дни :)
Прочети в "Добрата новина"




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.