Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ме!нови [re: nani_na]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 19:29



Честит рожден ден със закъснение!! Кю-то ме предупреди два дена преди това ..ама зло да те забрави!! Желая ти здраве и късмет и много години ремисия!!!





Тема Re: Ето ме!нови [re: zdr1]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 20:07



Така значи, криеш се!

И пак не можеш да се скриеш от мно-о-о-то ми благопожелания да си останеш все същата "лъвица" - по ум, смелост и дух! Желая ти тази година да приключиш с болестите - завинаги!
Р. Р. Ще кажеш ли кое е най-хубавото червено, което си опитвала напоследък? Да пием за твое здраве!



Тема Re: Ето ме!нови [re: vesela.bg]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 10:24



честито и от мен, бъди жива, здрава и все така "Весела"!!!(т.е. бъди такава каквато си-жизнена, неуморима, разбира се и весела

!
извинявам се за закъснялото поздравление



Тема Re: Отново ниски левкоцити!нови [re: vesela.bg]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 10:26



разбира се че ще са от полза, повече от старите, а ти къде ги откри



Тема Re: "ХАПЧЕ ЧУДО ЦЕРИ РАК""нови [re: mia]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 10:43



Това е заглавие на публикация във в. "24 часа" от 1 август, т. г. , който препредава информация от в. "Таймс" /от 31 юли/. Ще цитирам някои откъси за тези, които не са я чели:
"Във Великобритания пуснаха хапче чудо, което атакува туморите на два фронта и дава надежда на хиляди болни от рак. Sutent е лицензиран да лекува два смъртоносни вида рак, засягащи бъбреците и стомашно-чревния тракт. Началните клинични изпитания показват, че може да бъде ефективен и срещу рак на гърдата, белия дроб и панкреаса. Умното хапче е разработено на основата на огромния успех на Гливек, който блокира ключов ензим, сигнализиращ клетките да се размножават и който е свръхактивен при някои видове рак. В допълнение къв това Sutent лишава туморите от хранителни вещества, нужни за развитието им, като предотвратява израстването на нови кръвоносни съдове. Това е първото лекарство, което комбинира тези две действия. Производството е на американския фармацевтичен гигант "Пфайзер" и през февруари е лицензиран в САЩ. Все още цената му е много висока - 3500 евро на месец, но може да спадне, ако се докаже , че е ефективен и при други видове рак."



Тема Най-хубавото червено вино....нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.08.06 13:02



за мен е "Горчивка" на Винпром Свищов - каберне совиньон е.
След това Мерло на Търговище и френското Бордо


Има и още, но и от тези можеш да се напиеш
Благодаря ти за пожеланията - ДАЙ БОЖЕ!

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Най-хубавото червено вино....нови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 18:00



Ей, за малко да изтърва най-важния постинг

- благодаря за информацията! А обичаш ли червено пелинче /че е и страшно полезно!/. Защото май на всички вече им е писнало от полезни и безвкусни неща!



Тема Re: Най-хубавото червено вино....нови [re: jull]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.08.06 18:03



Даааа, червеното пелинче е жестоко, ама не мога да го намеря, има само в пластмаса....уф...
Ма как ще изпуснеш такава информация?!! И на мен ми писна от буламачи и сега карам на такива работи пък в петък ще видя докъде съм я докарала - ще се чуе



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ето ме!нови [re: mia]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 19:08



Весе,
И от мен най-искрени пожелания за здраве и много много щастливи дни!

(Опитах се да пейстна една красива роза, но не се получи.)



Тема Re: Най-хубавото червено вино....нови [re: vesela.bg]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано02.08.06 20:10



Бъди все така борбена и силна,усмихната и в мир със себе си!
А за винцето опитай и мавруд на асеновград :)
Наздраве!




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.