Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 16:17



Елфи още не съм модератор, но с каквото мога ще помагам. Ако искаш нова тема - давай я тук, ще я прехвърлям отделно, вече се научих как да ги копирам. Пиши ми какво стана с баща ти в ИСУЛ?



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: мaиka]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 16:21



Майче, моля те влез отново тук, дето пусна два пъти копираната тема за Херцептина и я изтрий, /като отидеш на опция редактиране на мнение/ само ти можеш да го направиш - аз не мога да трия постинги на друг. Темата вече я има отделно и не е необходимо да раздвояваме хората



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано30.06.06 16:24



Преди малко разговарях с една модераторка от дир-а, има наистина проблем при пускането на нови теми от нерегистрирани. Според нея регистрацията вече е оправена и става бързо. Така че - за да пускате нови теми е необходимо да се регистрирате - би трябвало да няма проблем. Единствения проблем може да е скоростта на вашата интернет връзка или прекалено много обръщения към клубовете и тогава не се получава, поне не от първия път.
Така ме, регистриране и малко търпение и ще можете да си пускате нови теми!
Това е от мене!





Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано30.06.06 16:29



Редактирането е позволено, ако не се лъжа, до 2 часа след пускането на тема, а триенето е сама в правомощията на модератор.
Пак съм аз!



Редактирано от Baлeнтинa на 30.06.06 16:33.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 16:34



Но сам можеш да си изтриеш мнението, което си пуснал, аз лично съм си изтривала мое мнение, дори след повече от 2 часа.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 16:37



Баща ми от 28 е в ИСУЛ и ще е там до понеделник включително. Още не са му правили ново вливане, може би чакат малко да укрепне. Почна мъъъъъъъъъничко да яде, но пак е нещо. Ще ходя довечера да го видя и дано го намеря в добро състояние и настроение. Забелязала съм, че като го приемат в болница, веднага му се вдига тонуса, а не би трябвало да е така, защото все пак в къщи го обгрижваме доста повече. Може би там се мобилизира и е по-сигурен, че ако нещо му се случи, бързо ще му се осигури помощ.



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 16:40



А може би контактите там с други като него /надявам се положително настроени/ да го тонизира. Всъщност какво значение има каква е причината - важното е, че има разлика към малко по-добро



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Аз съм пич!нови [re: vesela.bg]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано30.06.06 16:48



Весела!!!!!!!!
Само така! Няма да чакаме циганките да ни хвалят! Ако ние не си казваме, че сме номер едно и можем да се справим, кой друг! Аз я карам по овенски - никого не слушам, а само напред и на 6!
Повече оптимизъъъъъъъъъм!
Обичам ви всички!





Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 17:15



ne moga
sorry

само ако съм го пуснала като регистриран юзър после мога да го коригирам, трия ...

кога ставаш модератор, че да поизчистиш темите ? 1 юли ? крайно време е.



Тема Re: Стаята на Весела! [re: maika]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 17:20



Ох не зная мила, днес пак писах на Киро. Няма нищо, не се притеснявай, ще оправим всичко - има време



Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.