Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор hope_life (непознат )
Публикувано12.05.06 17:53



Вили, прочетох че мъжат ти приема ВАРУМИН. Можеш ли да ми кажеш все още ли има ефект и дали се чуства по-добре от него.Аз изпратих всички епикризи по факса и дори разговарях с доктора по телефона. Все още не сме го купили, защото баща ми пие НАТАНАЛ и не знаем кое е по-ефективно. Лечението с НАТАНАЛ е по-скъпо, но ако помага.........Моля ако може разкажи ми малко повече за лечението ви с ВАРУМИН.
Баща ми бе прегледан от проф. Черноземски и комисия, но за съжаление не му изписаха почти никакво лечение, освен химиотерапия. В момента е в София на лъчетерапия и беше прегледан от комисия в онкологията и уж следва силно лечение, но искаме да научим за някое лекарство, което да помага, а не да разчитаме на случайността дали ще помогнат в София или не.

Редактирано от *jull** на 09.03.09 08:29.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано13.05.06 00:08



Ние пихме Варомина намо 3 месеца и сега го спряхме защото вече немога да го купувам.Неможе Натадала да ти е по скъпо.Едно шише Варомин струва 140лв и след като ни изписаха 5 опаковки направиси сама сметката.Прочетох че Натадала струва 8лв шишето.Незнам дали ни помага тъйкато ние пием много неща едновременно.По горе съм ги изброила.На последния скенер показа че няма нови расейки и не е пораснал рака но беше започнал да събира вода.Вече и аз незнам кога да се радвам и кога не.Нещото което ми направи впечатление за последния скенер.Изпратих го на др Михайлов.Чаках дни да ми отговори и накрая звъннах.Обясних му за какво става въпрос и да разбера сега какво ще ни предпише.Той започна да ме обеждава че само Варомина има това свойство и единствения продукт с доказано действие.Искам да кажа че повече време ми говори за самия Варомин и накрая каза,че е видял скенера,били сме задържали нещата да намалим от 5 на 4 шишета.Имаше нещо което не ми хареса в отношението.Останах с впечатлението че назнаеше за положението и говореше общо каквото би казал на всеки.И аз като тебе се лутам в момента и се чудя с какво да заменя Варомина.Сигурно ако имах средства щях да го продължа но незнам дали това е нашето лекарство.Може би ако бях 100%сигурна щях света да обърна и пак да намеря пари,но истината е че несъм толкова обедена.Всеки решава според нуждите си и не по малко важно възможностите си.Вие сами трябва да решите.Успех и дано намерите своя лек.Аз още несъм.Всъщност единственото от което все още не се отказвам са тибетските билки.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано13.05.06 21:39



в какви дози пиете саментото?ние вече четири месеца почти го приемаме и то по две капсули сутрин и вечер.незнам да продължаваме ли в същата доза или да ги намалим.иначе пием и натанал и герисан и бирена мая и сокове и ядки и ...........аз вече се обърках



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: caмoдивa]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано13.05.06 21:42



Самодива, как е майка ти?
Какво става с вас? Изчезна, чудя се какво става?



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: caмoдивa]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано13.05.06 21:48



Ул. "Искър" N 40 в София. Там са здравните кабинети на "Лечител" в София.

Старшата сестра в болницата, където оперираха съпруга ми, ме посъветва да ги потърся - каза ми, че са помогнали на баща и, който е имал злокачествено заболяване на щитовидната жлеза.

Идния вторник приключваме лъчетерапията, мисля там да го заведа, както и при тибетския лечител, за който сподели Вили Мили.

Защо не пробваш да заведеш майка си? Дали ще издържи такова пътуване?



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано13.05.06 22:05



здравей
току що ти писах в другата тема
ами ще имаме път до софия след 24 май за контролен преглед след лъчетерапията и може би ще отидем но наистина ме хваща страх да не би да ни върне и да и разбие надеждите на мама:(
а за кабинетите на ле4ител при кого то4но трябва да се отиде ?



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: caмoдивa]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано13.05.06 22:35



Още не съм ходила там, не знам точно. Имаме още две процедури - в понеделник и вторник, след това ще ги търся докторите в "Лечител". Щом науча нещо, ще ти пиша веднага.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано14.05.06 13:14



Ей,момичета май съм ви стреснала без да ги искам.Отказвал е на хора,които са били много,чного вече зле.Ние още несме стигнали до там,нито ние нито вие.Опитай те от всичко което съм прочела знам няма такъв случай в момента.Нетрябваше това да го пиша че връщал.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор hope_life (непознат )
Публикувано16.05.06 11:09



А как се чувствате вие или вашите близки по време на лъчетерапия.Колко интензивна е тя при вас??При нас е 16 дена всеки ден по 6 мин.Това малко ли е или много?След тези 16 дни все още не знаем какво следва.Притеснявам се, че може би не ни лекуват правилно. След 4 операции, всяка на 3 месеца имаме само две химиотерапии и чак сега лъчетерапия.При вас как е?Докторите само повтарят организъма му е силен, но след всичко това вече не е точно така.Първите няколко операции ги понесе добре, но със всяка следваща видимо е изтощен.Естествено,че е логично, но ме притеснява,че досега докторите го лекуваха само оперативно.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано16.05.06 13:06



ЯСъпругът ми понесе много леко лъчетерапията.В продължение на 16дни всеки ден пътуваше сам и нямаше никакви оплаквания.Процедурата му беше 16секунди по 8 от двете страни а е с множество метастази и в двете полукълба.Но днес направи трета химиотерапия на главата,а утре четвърта на дроба.Дано да ги изкара леко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.