Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Авторhope_life (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 09:27



Забравих да Ви питам за Новомин??? Има ли смисъл да му го поръчам, за засилване на имунната система, защото му предстои пак химиотерапия? Как мислите? Помага ли?



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 11:41



Отново прочетох написаното от астроарт за артемизин.Има ли някой,който да го е ползвал и да има наблюдения въорху действието му.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
АвторCastor (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:41



Благодаря ви!
При баща ми беше възможно да се отстрани само тумора в главата. След това лекарите му дадоха между 2 и 4 месеца. Изкара 6...Може би малко му помогнаха ваксините на доц. Филипов(Verorab) съчетани с Cuprenil. Пробвахме метода на Хулда Кларк, рецепти с чесън, билкови рецепти и какво ли още не...



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: 4O4O]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 19:31



http://www.geheimmedizin.net/Artemisinin.html#anchor_26
Тук пише за артемизинин и начина му на употреба.Вече поръчах препарата от САЩ и направих запитване до д-р Крони.Ще пиша като получа отговор от нея.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Авторhope_life (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 13:09



Искам да споделя с вас какво открих: Жена с рак на гърдата и множество метастази започнала да се лекува с някакви южноамерикански билки и за около 6 месеца метастазите изчезнали. Билките били от Андийски медицински център. Има го и в София: Андийски медицински център България - тел.: 02/983 11 81. Някой чувал ли е затакъв център или знаете ли нещо по въпроса?



Тема Артемизининнови [re: 4O4O]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 15:30



Поръчах и вече ми доставиха въпросния Артемизинин от САЩ.От проф. Лай /Вашингтонски университет / получих уверение,че препаратът има "ефективно" въздействие върху дребноклетъчния карцином на бял дроб. Пие се по 2 капсули/ от 100 мг/ дневно.От утр започвам даго давам на татко.Дано да ума ефект!
Същият препарат има доказано действие върху рак на гърдата.
Повече може да се прочете в

Редактирано от vesela.bg на 05.11.07 23:42.



Тема Re: Артемизининнови [re: 4O4O]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 11:46



Все още не сме почнали артемизинина.От две три седмици татко се оплаква от силни болки в корема.вчера го заведох да пие каша и да го консултира гастроентеролог.Оказа се че е направил язва на дванадесетопръстника в следствие на химиотерапията.Сега започнахме да я лекуваме,а с артемизинина -може би след някой друг ден,когато отзвучи болката в стомаха.Лошото е че татко започна да се оплаква,че "има нещо в лявата половина на главата"- с лявото око вижда "наполовина",с лявото ухо не чува добре,от лявата ноздра тече непрекъснато воден секрет.Всичко това ми навява тежки мисли,но татко не иска да ходи нито на ЯМР,нито при онколога,нито да чува за химиотерапия.Надеждата ми е в този артемизинин.Дано да успея да му го дам.
това е от мен,ще се опитам да продължа да гледам напред с надежда!



Тема Re: Артемизининнови [re: 4O4O]  
Авторelianne (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 20:35



Здравей 4О4О,

Баща ми също е с дребноклетъчен карцином на белия дроб. Правихме химио и личетерапия, и преди няколко седмици той почна да се чусвта зле - не можеше д ходи добре, гади му се, не искаше да яде и пр. Като ходеше викаше, че все едно нещо го дърпало на дясно. Направиха му скенери и нищо не откриха. Направиха ЯМР но без контраст въпреки, че бяха го назначили със...ама това е друга тема. Тази седмица направихме ЯМТ на гърдите и то обхваща коремната област и намериха тумор на панкреаса, а днес на ЯМР на главата се установи, че има тумор или по скоро "находка" отпред в ляво. Аз така си обяснявам и това, което той казваше, че го дърпа на дясно. Интересното е, че на ЯМР без контраста, който направиха на главата преди 1 месец не можеха да видят този тумор. Аз лично те съветвам да заведеш баща ти на ЯМР с контраст. За наша радост поне белия дроб е абсолютно чист.
Той обаче се чуства много добре, всеки ден му се бие по една инжекция кортизон и яде много добре, даже е надебелял

Но ако даже за един ден спре инжекциите на следващия вече му е зле.
Не знаем още кой от туморите са свързани, ама лекаря казал на майка ми днес, че имало лечение с някакви хапчета. (става дума за тумора в главата). Иначе кръвните му изследвания са добри, ама той не иска и да чуе, че е болен, само повтаря, че не е болен! Не иска да приеме някак си....
Ако имате някакви въпроси може би бих могла да помогна с нашият опит... Аз съм почти всеки ден в форума, просто по рядко пиша, че при нас нямаше много рзвитие до скоро и не можех да допринеса с кой знае какво...
Тежко е но ще се борим...може битката да е изгубена но войната НИЕ ще спечелим!

Успех и здраве желая на всички вас!



Тема Re: Артемизининнови [re: elianne]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 15:44



Здравей елиане!
Благодаря ти за съвета!За съжаление татко категорично отказва ЯМР.В момента е с непоносими болки в стомаха и корема.Утре се съгласи да му направят гастроскопия и толкова.Силите го изоставят,както казва той.Надявам се утре всичко да мине добре и да ми кажат какво да правим.Благодаря ти още веднъж,до утре!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Авторdoc (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 07:30



Лечението в такива случаи е химиотерапия с Lomustin и Carmustin, които се намират по диспансерите.Много добри резултати има и при лечение с Temodal, но той не се отуска за лечение на мозъчни метастази.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.