Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Артемизининнови [re: 4O4O]  
Авторплaмeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 18:20



чочо и аз ще поръчвам от артемизинина,но ако знаеш повече информация за това моля те пишими,и аз търся някъкво спасение за майка ми че при нея нещата са много зле.Разбрах че от това се вдига висока температура и от това ме плашa.Трябва ли някаква диета по време на приемането и в продължение на колко време се пие.Много ще съм ти благодарна ако ми пишеш на адрес www.plamenasz@abv.bg



Тема Re: Артемизининнови [re: плaмeнa]  
Автор4O4O (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 21:14



http://www.mwt.net/~drbrewer/canart1.htm

http://www.mwt.net/~drbrewer/canart2.htm
Здравей,Пламена!На тези адреси има публикувани два обширни материала на англ. за препарата,схеми за приемането му,примери с хора,повлияни от него,евентуални странични действия.Информацията е богата и полезна.Не се спазва никаква специална диета,може да се използва по време на химия,но в никакъв случай по време на лъче.Аз не съм прочела за страничен ефект висока температура .Твърди се ,че няма странични ефекти.
Аз получих примерна схема за приема му от една немска лекарка :
Сутрин през първите 4 дни :1 табл. железен сулфат /250мг/ +
1 табл. фолиева киселина/0.50мг/Това е само за първите 4 дни!
Десет часа след това: 500 мг Артемизинин /или 5 табл.х 100мг/ +
1 капсула масло от съомга
Това се прави мин. 2 месеца,но най-добре 4 месеца.
Ако имаш още жъпроси ,питай!





Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: acтpoapт]  
Авторdonka24 (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 14:44



Здравейте на всички във форума!
От доста време чета всичко написано тук по темата за рака-тази коварна болест и реших и аз да пиша,тъй като и моето семейство се "пече на този огън".Моят татко също е болен от рак-на белият дроб,с мета в главата(главен мозък).
Тежко е,трудно е,но и надеждата трябва да я има,защото все пак това са хората,които обичаме!

Астроарт:от теб научих за Артемизинин-а и се заинтригувах много,поразрових се из нет-а и освен в: www.hepalin.com ,го открих да се предлага и в: www.vitacost.com, но има различни видове(поне по 3-4 и са с различни милиграми-по 100мг. и по-500мг,има и Artemisinin-plus;Artemisinin-Complex..)
Какво ще ме посъветваш ти,както и другите,които са го поръчвали и прилагали?!
Цената на Артемизинин-а в 2-та сайта е различна-20 и 40 долара за опаковка(с различен брой капсули),а за качеството -нямам представа,кое е по-добро!Доста глоямо значение има и в това,че в единия сайт не може да се поръча директно за България!
Вие,които сте го ползвали,как сте го поръчали, какви са отзивите ви за този продукт?
Ще очаквам препоръките ви,както и съвет за приложението му(дозировката).Благодаря предварително и успех на всички!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор 77O323 (непознат )
Публикувано01.06.08 19:10



може ли този артемизинин да се ползва по време на химиотерапия?



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор ivanovaproki (непознат )
Публикувано19.02.09 12:45




Редактирано от *jull** на 20.02.09 00:19.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано23.02.09 18:35



Здравейте,мили хора!Току-що се регистрирах,написах един пост ама къде изчезна.......Нищо ще пиша пак.Баща ми е с диагноза рак на бял дроб от 1г.9м. Лекарите категорично отказаха операция.. и правиха само химиотерапия.Преди месец казаха ,че има "нещо" в главата и сега установяват метастаза ли е или е получил лек инсулт.Лошото е,че немога да ходя с него при лекарите,защото имам дете на 1г. и няма кой да ми го гледа!Искам да говоря с някого тук ......Много ми е тъжно....Благодаря ви!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: doretoo]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано23.02.09 20:19



Доре, най-добре е да отидеш на

, но за мен лично най-добрият вариант си остава газта.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: doretoo]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано23.02.09 20:29



Здравей Миличка, съжалявам искренно, че и твоя тати е сполетян от тази Гад както гонаричам аз рака. Наскоро загубих баща си от същия вид рак рак и ще съм много щастлива ако успея да ти помогна с нещо. Пиши подрбоно и питай за всичко което не ти е ясно.
Успех и здраве!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: zagrijena]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано24.02.09 09:21



Здравей,Загрижена!Какво да те питам?Имам хиляди въпроси,но най-много ме интересува колко ще живее?Въпрос на който никой не може да ми отговори...Като прочетох,че си загубила твоя баща се разплаках....Не си позволявам да плача,защото и малчо се разстройва,но понякога не мога да се сдържам......
Прочетох за пиенето на газ.Мислите ли ,че има смисъл да пие,при условие че е в толкова напреднала фаза?Лекарите са казали ,че повече нищо не могат да ноправят за него.....
Извинявам се ,ако пиша объркано,но така се чувствам.Благодаря ви!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavata [re: doretoo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.02.09 13:48



Доре, не обичам този въпрос. Никой не може да ти каже колко ще живее някой, освен Господ.
Да питам за метите в главата сигурно ли е и с какво изследване ги видяха. Направете още една консултация с неврохирург само с документите. Може да измислят нещо.
Какво да пиете е трудно да кажа, защото готова рецепта няма. На първа страница на клуба има две постоянни теми "справочник на темите" и "алтернативи на рака". Вътре има събрана безценна информация от нашия опит. Винаги има надежда да се обърне процеса, да се облекчат болките. Решението си остава ваше. Ние ще помагаме с каквото можем. Газта не е лоша като вариант, стига да може да я пие.
И най-важното - тате да иска да живее и да се бори.
Успех!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.