Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано10.05.06 19:37



Утре ще имаме изследване на кръвната картина - първото от лъчетерапията.
Веднага, след като науча резултата, ще го потърся този тибетски лечител, Вили.
И още, благодаря ти за добрите думи, за подкрепата - ние тук, всичките, толкова се нуждаем от това!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано11.05.06 12:57



Какво стана с иследванията?Надявям се всичко да е наред



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано11.05.06 16:18



Днес към един на обяд ги получих. Докторът каза че всичко е внормата, само левкоцитите са малко завишени, чудеше се каква е причината. Като обясних, че му давам Герисан по 3 капсули дневно, засмя се, каза, "Е, не с шепи, де...". Това е. Другото е наред. Но явно трябва да намалим герисана - ще минем на по 1 капсула на ден.
Иначе той изглежда на вид доста добре, апетитът му е-да чукна на дърво- страхотен, яде по три пъти на ден основно ядене с по 4 филии ръжен хляб (растителна храна, разбира се, повечето салати, готвеното е кафяв ориз, зелении, пресни картофки, тиквички и всичко пролетно, каквото излезе) и между тези хранения - сокове, плодове, ядки и пак, и пак.
Радвам се, че има апетит. Знам, че ако организмът е много тежко болен, сам отказва храната. Честно казано, това много ме обнадеждава, че ще се справи със заболяването - с помощ отвън, естествено.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано11.05.06 16:31



Браво!Толкова се радвам за вас.Знам колко е хубаво да чуеш добри новини от доктор.дано отсега нататък само такива да получавате.Отивам да провера в аптеката за Герисан.Наистина много се радвам и ви пожелавам от сърце един ден да спреш всички билки,защото саму казали че е здрав.Много,много поздави



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 17:39



Ох, най-после днес една добра новина! Браво, милите ми! Като зная, че и зад най-малкото постижение стои огромен труд и всеотдайност... Браво! Чакам още такива новини и стискам палци!!!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: jull]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано11.05.06 20:14



Благодаря ви момичета! Да знаете само колко по-добре се чувствам от това, че реагирате така приятелски и спонтанно, че ме подкрепяте и сте съпричастни на споделената радост!
Иначе, вярно е, дотук беше огромно напрежение и много, много грижи! Благодаря на талантливия лекар, на силния му организъм, на късмета, на Бог, и на това, мога да му осигурявам максимално добри грижи!
Тази вечер говорих с личната му лекарка, споделих резултата. А тя : "Не, казва, до 10.5 не се считат за завишени (неговите са 10.2) - това само означава, че организмът реагира на лечението, че се бори. Пък и в неговия случай е по-добре завишени, отколкото занижени". Така каза и това още повече ме успокои.
А Герисанът си го бива, пробвайте - това е извлек от здравец, няма начин да навреди, може само да помогне. И при химио - също!!!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Авторнeщacтнa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 20:44



толкова се радвам за вас.Надявам се,от тук нататък да има само такива новини.Споделяй всичко,каквото научиш.Аз също се надявам,понякога стават чудеса.Успех,стискам палци и се моля всеки ден за всички,които водят тази трудна борба.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Bили Mили]  
Автор hope_life (непознат )
Публикувано12.05.06 14:10



Благодаря Вили за информацията за тибетския лечител.Сигурно ще пробваме и това.Иначе баща ми пие чай Ройбос, Саменто и Натанал за подсилване на имунната система и по-лесно понасяне на химио - и лъчетерапията. И знаеш ли, незнам дали благодарение на тях или на силният му дух, но засега ги понася добре.Четох в Интернет,че антикарциногенно действат шоколада,бирата и виното в нормални количества. Също кивито много помога в тази насока. Мисля, че най-важното е болния да не се предава.Всеки ден му повтаряме това,гледаме да се забавляваме заедно и непрекъснато да го караме да се усмихва.Той излиза с приятели,каним гости и така.Много е важно болния да не се чувства изолиран или странно заради болестта от своите приятели и близки.Виждаме,че така той се отпуска, защото мрази да остава сам.Той самия казва,че ще се опита да си изживее живота,колкото и да му остава, с пълна сила.Всички,дори и лекарите ми казват,че имам страхотен баща, с много силен дух и че трябва да се гордея с него.Пиша ти това, не за да правя реклама на баща си, а за да вдъхна малко вяра и да продължаваме да търсим лек.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: hope_life]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано12.05.06 14:21



Има нещо, което е абсолютно сигурно. Храната може и трябва да бъде лекарство. Тук има различни схващания за храните, с които трябва да се храни болния, макар че повечето от нас възприемат едни и същи принциpни положения . Важното е да проличи, че начинът на хранене помага на конкретния болен.
И другото - наистина е много важен силния и бодър дух, силната воля за борба с болестта. И уверениостта, че тя, болестта, не е по-силна от човека!
Много е важно за крайния резултат.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: ivaceda]  
Автор hope_life (непознат )
Публикувано12.05.06 17:15



A znaete li njakakvo drugo lekarstvo /hranitelna dobavka/, koito da imat efekta na po-lesno ponasjane na himio- i lacheterapijata? Nesto podobno eventualno na NATANAL. Zastoto vsjako lekarstvo ne deistva na vsichki, zavisi kak ste go prieme organizma.Nadjavame se NATANAL da pomogne, no dosega pri nas ne e.Ste prodaljava da go proema i se nadjavame za chudotvornija efekt, za koito mnogo sam chela.Vse trjabva da ima i drugo takova, koeto da pomogne.Ne moje da njama nachin i da se razchita samo na himeo - i lacheterapija i operativna namesa.Kajete, ako ste chuvali nesto, dori i v chujbina da e.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.