Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: doretoo]  
Авторalone_1 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.09 18:21



Здравей!
Съветвам те веднага да започнете шапките с хлебен квасец по П. Димков. Определено имат ефект. Ние загубихме борбата след метастази в белия дроб и мозъка, но при прогноза за 1 месец живот, сестра ми живя 6 месеца. Освен това пи алое; мед + масло + нишадър + карамфил. Ние не успяхме, но вие сте длъжни да опитате. И настоявайте за операция или химиотерапия. Кой знае - може да се преборите!
Успех!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: alone_1]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано24.02.09 19:38



Нямам време да пиша в момента,просто искам да Ви кажа огромно БЛАГОДАРЯ! това за мен е галяма подкрепа.Да той иска да живее,но ми се струва,че губи надежда понякога.....Днес му казах за газта и се ентусиазира-от утре започва!

Пак ще Ви пиша...Благодаря Ви ,че Ви има!

Буба,знам че въпросът ми не е уместен......От утре започвам подробно четене!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: doretoo]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано24.02.09 21:02



Здравей отново Доре, Бубето е права, само онзи от горе знае кой колко и как ще живее. Бързам веднага да ти кажа, че моят Тати беше изключително разумен и борбен човек, но от момента в който разбра точно 6 месеца преди да почина той се отчая и това за съжаление само му навреди още повече. Така, че мила борете се, говорете му, дайте му стимул, опитвайте всичко за което чуете. Все пак не се знае от кое ще помогне, тъй или иначе вреда по-лоша от тази Гад няма да има.Пиши и задавай въпроси, ще отговаряме когато можем и както можем, макар че самата аз почти не съм питала, само четях и събирах инфо,тъй като съм в медицинските среди и мислех, че имам необходимата помощ.
Вярвайте, убедете го и него, че всичко ще бъде наред, че с волята на разума и духа всичко се постига и наистина вярвам, че този който го направи ще има здраве.
Успех и никакво отчаяние!
И ако все пак искаш да зададеш и по-..... въпроси, пиши ми на лични, ще ти отговоря.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: zagrijena]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано25.02.09 19:15



Здравей и от мен ,Доре!И аз мисля,че най-важни са психиката и вярата.Майка ми беше отписана от няколко лекари/беше точно с диагноза рак на бял дроб/ и буквално ни казаха,че ще умре всеки момент, тогава намерихме лекар,който се съгласи да опита лечение-резултата беше пълна ремисия,продължила 6 месеца. За съжаление почина нейния баща,което я срина,болеста се върна,а тя се предаде и за съжаление си отиде.ТЯ пиеше билки,сокове ,ХТ, но според мен най-важното беше психиката.

Та най-важното при прогноза от всеки момент до месец,майка ми живя 1г. и 2м. ,а аз съм убедена,че при други обстоятелства можеше и да е жива. НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ!

Редактирано от suni1234 на 25.02.09 19:30.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: suni1234]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.02.09 06:28



Благодаря ти, че споделяш, и това, което казваш е много важно! Затова бих те помолила,
ако нямаш против, да дадеш повече подробности за това лечение и лекаря, който ви е помогнал.
Тази информация може да бъде полезна на много хора!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: *jull**]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано26.02.09 09:20



Здравейте!Благодаря на всички за подкрепата!Решихме от 1.03. да започне газта.Лошото,обаче е че брат ми и снаха ми ме изгледаха доста многозначително снощи като им казахме......едва ли не съм луда,а изказването след това беше "тоя интернет ще побърка хората"

Е аз поне правя нещо......Не дай боже,нещо лошо да стане ще ме обвинят мен.Вчера ходих да му взема морфина и жената,която то дава ми каза,че вече му е много висока дозата и ако може да не се увеличава повече.Лошото е ,че от него получава много сериозен запек и му помага само бизелакс.Дали има някоя билка или някаква храна,която би могла да му помага?Цяла нощ не съм спала и се чувствам доста зле.....Благодаря Ви,че ме разбирате!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: doretoo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.02.09 10:46



Ето:


И още:

В 250 млг. студена вода се накисва 1 суп.лъж. сена от вечерта.
На сутринта се прецежда и пие.
Студеният извлек е с по-меко действие и няма тази бурна болка в корема при изхождане след запек.
Прави го два-три дни всяка сутрин за да се изчисти.
Имай предвид, че сената е един вид "бърза помощ", не е за дълготрайна употреба, защото червата стават лениви.

Приемането на чаша топла вода сутрин също регулира дебелото черво.
Чиста топла вода, не гореща. Нищо друго. След 2-3 седмици стомаха става редовен като по часовник. Тази рецепта я прочетох преди години във
в. Лечител. Изпробвала съм я лично и работи. Гарантирам.

1 супена лъжица зехтин сутрин на гладно също върши чудеса.





Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: Buba67]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано26.02.09 11:03



Лелееееее,Буба,страшна работа си!Благодаря ти!Лошото при моя тати е, че се е вдетинил и казва "ако е гадно -няма да го пия".И това е по вина на майка ми ,която се държи с него като с дете "ще папкаш ли,ще спинкаш ли........" ужас!!!Обаче утре като отида съм замислила да му кажа,ако иска да живее да се държи като зрял човек и за да гледа внукът му(това е най-големия му стимул)как расте да започва да пие всичко,което му се дава,а не това ми е сладко ще го пия,онова ми горчи и няма да го пия!
Прегръщам Ви!



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavataнови [re: doretoo]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано27.02.09 17:35



Досега ползвали ли сте морфин , лекарката на майка ми ни беше казала,че морфина подтиска центъка на дишане и не се дава на болни с рак на бял дроб,защото може да доведедо кома. Дано не е вярно.



Тема Re: Rak na bjal drob,met.v glavata [re: *jull**]  
Автор suni1234 (непознат)
Публикувано27.02.09 18:16



Писах във визитника.Ако имате въпроси с радост ще отговоря.Успех на всички,които се борят с диагнозата рак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.