Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 05.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Феномена "Гетсби"  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 21:27



Една наистина феноменална личност! Пробивна като бормашина. Упорита като хлебарка. Неуязвима като Спин.....Напикаваща територии и пространства. Без да блести - СМЪРДИ..... Претенции ....до небето........Пише ли пише-е-е-е-е нон-стоп. На всяка манджа е мерудия, не можеш да вземеш думата от него.. но... НЕ МОЖЕ ДА ПИШЕ ГРАМОТНО.....

Ето извадки само от темата му:" Феноменът IP "

Къв
ник-жонgлъори.
реганатите
Кво
некой
кви
свет
серйoзни
Ниокой
даннии.
нацйоналното
кумуните
наслага
Кви
Кво са
*************************
серйозно
беха за тех
впечататления
**************************
Аз съм от 1985 в научния "интернет"!
От околу 10 години в обществения!
по цел свят
офицялно
*************************
некви проблеми.
Денонощно съм в нета
побечето
истерий
некой
маайл
идйот
Нема нищо
сървери
**************************
деноношно..не значи денонощна работа
некви текстове
реакций
неква връзка
*************************
С душичките правя секс!/ Как го правиш този номер? /
************************
Мога и да се контролирам от време на време! /Нима?/


Не е ли феноменално явление в дира ЧЕ НАЙ-НЕГРАМОТНИТЕ СЕ НАТИСКАТ ДА ПИШАТ НАЙ-МНОГО ......напр. Мулето. И този Гетсби....Преди имаше една Нексусус в тоя клуб.....С телескоп не можеш да откриеш една правилно написана дума......

И да кажеш, че колкото повече пишат - толкова си подобряват правописа.....НЕ, НЕ и НЕ-Е-Е-Е-Е........

Все същите грешки.....отново и отново и отново-ооооо. И вие си ги четете и си траете и ги приемате.....за нещо нормално......Точно както всичко друго криво, уродливо и неправилно ...в устройството на държавата и отношенията между хората.....в БГ....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано01.03.02 21:34



Ima i drugo koeto mene me iznenadva po vreme na kofliktni situacii osobeno mejdu jeni toi izpada pochti v trans ot kef. Ima chuvstvoto ,che vsichki sme mu u doma i v legloto a istinskata cel na spora ni e samia toi ili negov....... Nai-verioatno ostatuk ot finni tripoliusni noshti



Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор Kpъr ()
Публикувано01.03.02 21:35



разговорен български му казват...



Тема Ми аз започнах да се оправям докато Ариел не разванови [re: Oro]  
Автор Nexusus (AWBD)
Публикувано01.03.02 21:39



ли всичко
дори по енод време псиах доста грамотно



Тема Re: Ми аз започнах да се оправям докато Ариел не разванови [re: Nexusus]  
Автор Kpъr ()
Публикувано01.03.02 21:42



горкичката!!

и за липсата на желание да си коригираш според формата на писмения стил писанията за да се достигне до ненужно идеален вид ли е

виновната с главно В /виновна/?



Тема Орчо, Любов моя!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано01.03.02 21:52



Не съм ти забравил клистирчето!
Пак откачи!
Къв е този анормален сексуален наплив.
И два дни не можеш да почакаш.
Обещах ти утре...щастие мое.
Днес имах термини. Не с кришновци. Не ставай ревнив. Нотар беше.
Скучен миличък.
Ми да се разкъсам ли сега?

Знаеш колко си за мен важен, щастие мое.
Без теб слънчице мое, няма и залез както Багвана обичаше да казва навремето в Пуна.

И после остана най-последната му любима пристерка...и тя ме опъти.
Сега и се загубиха следите на тибетското плато някъде...ама..последните и думи били оро-оро-ро-......една такава бисексуална фурмула била....разказват местните там...един вид оро-оро-оро----не залязвай.

Има и привърженици на другия лагер....твърдят, че с последни усилия казала нещо кат...::Krishna....ама ние двамата няма да и вярваме.

Успокой се сега котенце.
Утре пак клистирче...и си 3 дни моето Орче.

Твой Жива!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Със сигурност Elen!нови [re: rain]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано01.03.02 22:05



Искаш ли да те пооголим тук?
Пак си изтикнала нещица.
Само кажи.
Има войаори тук безконечни.
От кога да започнем.
Не само аз.
От юни?
Юли?
Или по-рано?

Да видим кво чувство ще предобием ,а?

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема tochno tova kazahнови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано01.03.02 22:10



che bez voaiori ne stava Inache neshtata kvo da ti kaja te sa nepovtorimi . Nema ti go Pavka, nema ti go Vova.....



Тема Ама ти си тука мила и си игра игрички с мен!нови [re: rain]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано01.03.02 22:43



И не забравяй, че си ме опознала.
И дълго и особено в конфликти си ме преживявала.
И сега почваш бавно ама сигурно да ми играеш по-нервите.
Закачай си се с пиклювците и 2-те мацки.
Ама още един такъв постинг...и кредита ти е свършен.
Подсеща ме за каталога на ЛеоС.
Само с твойте идйотски майлове/не бележки, те са по-нови/ преди месеци беше стигнала до 80%. Сега си при 99%.

Типично за турски чистачки тук и такива сбъркани като теб там.
Ако е некой мзлко възпитан....е за тех..слабост.
Ти беше сигурна в моята дискретност....така и Вероника си играеше. Ама поне открита беше и го писа. Тя могла да си позволява всичко в моя форум, защото Г бил "благородник". И видя кво стана с нея.

Та, ако ми липсва Павката...можеш да го заместиш. Ама не хленчи след това с майлове. За тем ги затварям.

Търпях те тук дълго време. Това е последно.
Играй ми Павката...да не скучая!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Kpъr]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 23:03



Че е "разговорен" е ясно.
Но въпросът ми е: Защо да е така?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Ама ти си тука мила и си игра игрички с мен!нови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано01.03.02 23:07



ti-iadosan e zashto koe tochno.... zatova che kogato se iziasniavat neshta ti se vkliuchvash s bolezneno veseli postingi ?
Za tova
che kogato hich ne mi pukashe che edikoi si bil edishto
si ti mi kaza da izkaram tema,kato che li mnogo me zasiaga problema koi vliazal i izliazal i tebe
kak te napravil na baluk, ta az sednah na topa
Ti ako me zaplashvash kaji da znam v prav text? S kakvo me zaplashvash ti? Mai neshto burkash virtual s reality? Mnogo si nagul



Тема Re: Ми аз започнах да се оправям докато Ариел не разванови [re: Nexusus]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 23:08



Не, не твоят случай е още по-уникален от Гетсби....
Защото освен, че не можеш да пишеш правилно защото си арабче....ти
съвсем преднамеро и нарочно пишеше по най-невъзможен начин....защото това те забавляваше.... Но това е друг вид психично заболяване.....


Но.....един ден прописа правилно нали? Как стана този номер?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано01.03.02 23:10



Ne oro toi e bruitalen , toi priateli ne moje da ima, zashtoto kogato priatelite mu praviat jertvi toi gi slaga kavalerski na topa na ustata ? I posle bulgaran bil galant!!!!! greshka ! Ne sum se oburkala v nego oburkala sum se v dobronamerenostta si.........



Тема Re: Дрисльо :(((((нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано01.03.02 23:55



Я не ми се криви като дърта уруспия ! И си избърши лигите, когато говориш с мен. Аз не съм ти някой немски schwester, с които си свикнал да общуваш. Нито съм ти някоя обожателка. Дръж се като мъж !!! И отговори директно, ясно и кратко на конкретните ми въпроси:
1. Къде беше умът ти, когато учителката на село ви учеше в прогимназията да четете и пишете на български? Какво правеше, с какво се занимаваше освен да си бъркаш в носа и си ядеш сополите...... И ЗАЩО НЕ ЗАПОМНИ КАК СЕ ПИШАТ ДУМИЧКИТЕ БРЕ, ХАЙВАНИНО НЙЕДЕН ???
2. Когато порастна и започна да четеш книги, вестници, списания....да слушаш радио и гледаш ТВ в БГ - ЗАЩО НЕ ЗАПОМНИ КАК СЕ ПИШАТ ДУМИЧКИТЕ БРЕ, ХАЙВАНИНО НЙЕДЕН???
3. Сега, когато четеш постоянно как се пишат правилно думичките от грамотните юзъри.....докато драскаш денонощно в дира всевъзможни идиощини ЗАЩО НЕ ЗАПОМНЯШ КАК СЕ ПИШАТ ДУМИЧКИТЕ БРЕ, ХАЙВАНИНО НЙЕДЕН ??? Или ти само пишеш и не четеш .....


4. Ти нахълтваш от клуб в клуб тука в дира по най-безогледен начин, през главите на всички без да те интересува тематиката на клуба, кои са тука, защо са и т.н. ....напр. дали и те имат някакви права. Превръщаш го моментално в селска кръчма....И започваш да бълваш СПАМ, СПАМ и СПАМ след СПАМ......на един невъзможен селски диалект и с маса правописни грешки.....Ръкомахащ, наставляваш, осъждаш и се подиграваш..... Само и само да избиеш комплексите си за малоценност.
5. Аз възползувайки се от правата си на юзър се боря против такива редки гувна като тебе и за правото си КАТО ВЛЕЗНА В КЛУБ КАТО ТОЗИ - ДА НАМЕРЯ ИНТЕЛИГЕНТНИ СЪЩЕСТВА - РАЗМЕНЯЩИ ИНТЕЛИГЕНТНИ МИСЛИ ПО ТЕМАТИКАТА "ПСИХОЛОГИЯ" ПОКАЗВАЩИ ВЗАИМЕН РЕСПЕКТ. А не да ти чета безбройните СПАМ-ове и да свидетелствувам на извратената ти разюздана мисъл и навици да водиш безкрайни спорове с жени .....навик, който си добил от общуването си с тая Вероника.... и което НЕ ИНТЕРЕСУВА НИКОГО


Не се ли научи малко на маниери живеейки на запад бре чукундурино?

Изтрезней и престани да задръстваш клуба с неграмотните си драсканици и диарии !!!

Не очаквам отговор ! А размисъл!!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Орчо! Забрави ли мили? Простащини не ме..нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.03.02 00:56



...възбуждат, душица моя!
И като ми рисуваш таива пъстри картинки, се радвам разбира се.
Миличък си такъв!

Ама и да ги чета?
Остави ме да им се радвам, просто така.
Не некъв студен текст...интелект.
Това а ЧУВСТВО лястичке моя!
Схаващаш ли?
Просто потресаещо.
Настръхвам, само кат си помисля, че си си правил този нощен труд за мен.
И САМО за мен.

Цунки щастие мое....утре пак.

Ама, не ме оставай пак цели три дни да терзая тук!

_____{}____

Щипвам те игриво по това хубаво дУпенце!
Сладки сънища, сърничке моя!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Орчо! Забрави ли мили? Простащини не ме..нови [re: Gatsby©]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 08:28



Жалък педерас-плазмодий !



Тема Ревнувам!нови [re: Oro]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано02.03.02 09:08



Амаха - някой друг пак е спечелил сърцето ти (Къде си беее)



Тема Re: Дрисльонови [re: Oro]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано02.03.02 09:15



"schwester, с които си свикнал да общуваш" - "с когото" се пише, пич
"Аз възползувайки се от правата си на юзър се боря против такива редки гувна като тебе" - след юзър и "Аз"- запетайки, не "тебе", а "теб".
"си КАТО ВЛЕЗНА В КЛУБ КАТО ТОЗИ - ДА НАМЕРЯ ИНТЕЛИГЕНТНИ СЪЩЕСТВА - РАЗМЕНЯЩИ ИНТЕЛИГЕНТНИ МИСЛИ ПО ТЕМАТИКАТА "ПСИХОЛОГИЯ" ПОКАЗВАЩИ ВЗАИМЕН РЕСПЕКТ" - преди "като" - запетайка, след "психология" - запетайка.
"на маниери живеейки на запад бре чукундурино" -преди 4живеейки" и "бре" - запетайки. Айде, със здраве

Редактирано от Eзpa Иrнимбpитoв на 02.03.02 09:26.



Тема Любов моя!нови [re: Gatsby©]  
АвторOЛИBЪP (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 11:02



Търся мъже до 50 години, ако са много запазени и до 70.
Предпочитам активната страна в секса или орален секс.
Моля оставете координати за връзка тук.
Ще проверявам през 3 дни.



Тема Кви думи използваш, бе сбърканичко?нови [re: rain]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано02.03.02 14:02



Приятели. Кога ти си имала приятели?
Такива кобрички като теб немат приятели.
Я ми покажи в целия БГ-нет един който те взима изобщо серйозно!
Не приятел!
Просто да те забелязва!

Много време ти обърнах внимание сега.
За теб е това като 6-ца в лотото!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Дрисльо Ез-насраннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
АвторKиpил и Meт oди ce eби (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 19:48



Алоу, как върви твоят клуб "Пуроци" дъ тъ ибъ в гъзта плофдифска,,,,, оспя ли да упорочиш всички с ебаната си главъ шантъва" нигръмотнъ] дрoгиранъ



Тема Re: Дрисльо правописец от Майнинбург...нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
АвторKиpил и Meт oди ce пляk aй! (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 22:05



Ебах те у неграмотнико дето ходиш по клубовете да КУРигираш правописа на грамотните........напр. клуб ПСИХОЛОГИЯ там от къдету те изгониха като мръсно кучи. Виж съ бре дрислъюо:
Автор: Eзpa Иrнимбpитoв
Тема: Re: Хазарта с картинки от Турбо

Кат ги събирахме в училище, така и не ги събрах, шо[b/ защото/ съм циция и не си купувах, а започнах като ено / едно/ приятелче ми подари една - аз я размених за две - и така ги събрах сички /всички/ от 31 ли беше до 120 без 10 примерно, но идеята е, че ставаше супер хазарт с тях - слагаш ги по две и ги плеснеш и... абе всъщност как беше натам? Ако ги обърнеш и двете ги зимаш,/ взимаш/ ако не - губиш твойта?/ твоята/ А? Та идеята ми е, че ми е писнало от сварка, която между другото не съм играл от месеци, от барбут, от евро и от покер, а от мисълта за машинки ми се драйфа, а състезанията с жаби ми се виждат нехуманни - та! кажете, братя, къде става поста с картинки от
Турбо - това не е шега, мно /много/ ми се играе..
Опа, вметка - може и с бомбибом или тортю нинджа или с финал, бе дреме ми - може и с идеал или малабар/ точка/

Опа, още една вметка - аре /запетая/ който иска да се сподели, да се сподели в тоя ред на мисли /запетая/ кой му е любимият от тортю нинджа, тортю нинджа - увалакалуки де нинджа. Моят е Рафаело


Ебах те у неграмотната майна-а-а-а-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Тема Re: Дрисльо правописец от Майнинбург...нови [re: Kиpил и Meт oди ce п]  
Автор arte (hudojestven)
Публикувано02.03.02 22:08



ja mi ela privat...



Тема Re: Дрисльо правописец от Майнинбург...нови [re: Kиpил и Meт oди ce п]  
Авторcъrлeдвaч (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 22:11



Браво, най-после се научи да пцуваш, Оро!



Тема kogato Oro sapocne da psuva...нови [re: cъrлeдвaч]  
Автор arte (hudojestven)
Публикувано02.03.02 22:15



...isobsjto ne e na dobre...

namirisva na kraja na sveta...



Тема Re: Дрисльо Ез-насраннови [re: Kиpил и Meт oди ce e]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано04.03.02 00:19



Обаче интересен ник - харесвам това "Мет оди"



Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 01:52



Как пише няма значение, кажи нещо за съдържанието.

Аз се старая да не си "изпреварвам" изказа, като например: похдодящ - резултат от бързо писане... Но ако някой ме притисне на тема неграмотност - е значи верно съм го затапил

Оркестърът да свири!


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: jj]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 02:28



Батко ти/чичо/дядо Оро може да разграничи случайните правописни грешки....поради неистово бързане да се "изходиш" и освободиш от една смрадлива мисъл-идея, която не ти дава мира...като вирус...в главата ти.....от СМЪРДЯЩАТА НА ИНАТ И ПРОСТОТИЯ НЕГРАМОТНОСТ - защото си отказвал от дете и продължаваш да отказваш
...... не да мислиш и действуваш като другите........А ДА СЕ НАУЧИШ ДА СИ СЛУЖИШ ПРАВИЛНО И ЛИТЕРАТУРНО С РОДНИЯ СИ МАЙЧИН ЕЗИК. Това последното изразява чувство на респект към една култура, една нация, една вековна традиция......и хората с които общуваш ! Анадъм ?
Езикът е като един инструмент. Ако обичам да слушам цигулка - ще отида на цигулков концерт да чуя майсторите на този инструментАко обичам звукът на китарата - ще отида на китарен концерт или ще си купя такава музика. За да чуя, как свирят майсторите на този инструмент. И т.н. ако загряваш идеята.
Когато съм живял 23 год. в далечна чужбина - от които 12 год без да се връщам в БГ....без да имам контакт с нито един българин, без да си упражнявам родния език и за 0 време прописвам и проговарям като че никога не съм бил вън от страната.....освен на 5-тата чашка с приятели, когато започвам да говоря на развален български.....АЗ ИМАМ ВСИЧКОТО ПРАВО НА СВЕТА ДА СЕ ВЪЗМУЩАВАМ ОТ ПРОСТАЦИ, КОИТО МИ ПИШАТ НА ЛАТИНИЦА ТУК.....С ЛЕВИЯ СИ КРАК.......БЕЗ ДА СА БИЛИ 1 ДЕН НАВЪН ОТ СТРАНАТА. ОТ ДУРАЦИ, КОИТО БУКВАЛНО ЗАДРЪСТВАТ ВСЕКИ КЛУБ ВСЕКИ САНТИМЕТЪР С КОМПЛЕКСИТЕ СИ И ПРЪДНИТЕ СИ....НАПИСАНИ НА ВСЯКАКЪВ ДРУГ ЕЗИК....НО НЕ И НА БЪЛГАРСКИ....Претенции....ЕГО..... ХВАЛИПРЪЦКОВЩИНА........а не може да напише 2 думи като хората.....?????????????????????????? Какво е това????????????
Краят на света ли? Какво?

И целия "богоизбран" български народ си трае и кюта и....чете простотиите и ...си трае и се завива под 3 юргана.....и НЕ СМЕЕ ДОРИ И ТУК ВЪВ ВИРТУАЛНИЯ СВЯТ ДА ВЗЕМЕ СОПАТА И ДА НАТИРИ ТАКИВА ПСИХОПАТО-НЕГРАМОТНИЦИ КАТО ГЕТСБИ & Co от клуба.

От какво се страхува всеки, А ? От какво? Или всички са пияни като
кютуци, та забравиха и език и морал и що е добро и що е лошо.....КОГА ЩЕ СЕ ОПРАВИ ТАЗИ НАЦИЯ на .....МАЗОХИСТИ......КОГА-А-А-А-


" Но ако някой ме притисне на тема неграмотност - е значи верно съм го затапил "


ТОВА ЛИ Е ТВОЯТ КРИТЕРИИ ЗА "ЗАТАПВАНЕ" бре нещастнико.......За какво е тоя пъпеш на раменете ти бре хайванино? Не можеш ли да мислиш???? За какво са ти тия зъркели на пъпеша - ако не можеш да гледаш....И ДА ВИЖДАШ също. За какво ти е това сиво вещество в пъпеша, ако не го прилагаш да мисли, да преценява и схваща и....разграничава боклука от бисерите.....ЗА КАКВОООО-О-О-О-О-О-О-

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема МАЙЧИН ЕЗИК....нови [re: jj]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 02:39



..Анадъм?

П.П.: Ако не си схванал това с концерта на резонансното тяло:
___

" ПРОСТАЦИ, КОИТО МИ ПИШАТ НА ЛАТИНИЦА ТУК.....С ЛЕВИЯ СИ КРАК.......БЕЗ ДА СА БИЛИ 1 ДЕН НАВЪН ОТ СТРАНАТА. ОТ ДУРАЦИ, КОИТО БУКВАЛНО ЗАДРЪСТВАТ ВСЕКИ КЛУБ ВСЕКИ САНТИМЕТЪР С КОМПЛЕКСИТЕ СИ И ПРЪДНИТЕ ...."

Караян не би могъл да го изрази по-художествено.
Берщайн - не. Той предпочиташе говоримия на Г.__;о))

_____________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))

Редактирано от Gatsby© на 04.03.02 02:48.



Тема van-cho sine,нови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано04.03.02 03:09



Spri da se obiasniavash. I poneje vijdam ,che ne ti e iasno za kakvo ide rech . da ti go kaja v prav text. Nie tuka vsichki sme iuzeri -bulgarcheta. Koi tam koi nasam subrani tuka da si pisheme da se zaiajdame i taka natatuka , da cheteme neshto interesno . Ima obache edna tunka razlika-koi za kakvo se ima toi si znae, zatova KOGATO NIAKOI POCHNE DA DEMONSTRIRA ,CHE E NESHTO POVECHE , ma ne ot niakoi a ot vsichki i na vsichko otgore tozi niakoi ne e v BG, stava mnogo skonfuzno.
Che ste goliama rabota veche razbrahme, moje bi ste i dobur chovek niakude mnogo, ma mnogo navutre. No razberete ,che vsichki tezi neshta podplateni s edna AGRESIVNA AROGANTNOST, CINIZUM ,BEZOCHIE. LIPSA NA ELEMENTARNA KULTURA NE SAMO NA PISANE NO I NA POVEDENIE STAVA STRASHNO.
Skupi vancho, hiliada guvernantki , praburlarski soeve, nesmki gimnazii , antikomunistichesko vuzpitanie , Evropeiski universiteti i insituti , svetovnoizvestni priznania v nauchnite sferi, Evropesiki jivot civilizacia sus vsichkite i oblagi ne mogat da napraviat ot ot KRETENA neshto priemlivo. Drastichnia sluchai na Aleko Konsantinovia razkaz / seti se koi / ima v tvoe lice ne samo tipichen no i ujasiavashto otbluskasht primer!!!
Tuka moderator niama tova e svoboden forum , anonimusite sa si nashite , ne tvoite, ti protiv moderator ne si glasuval ,ne samo, ami predloji v tozi moment sebe si. Nai -uchitivo te molia napusni za da ne gledame kak stradash tuka sred nas. Ako ima niakakva ostanala i neusetena ot nas etika napravi go s dostoinstvo i mujki.

Редактирано от rain на 04.03.02 04:57.



Тема Теб пък кой да те чете!нови [re: rain]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 03:15



И с черги даже!
Ти не ме чети.
Не съм твоиа свят.
Нон каписко.

Мисйонирай американските селянки в махлата там.
Не нас.

Нали това вършиш. Не съм забравил кво ми разказваше...ква мисия там имаш!__;о))

Мун-социална!

Или искаш да постирам и твойте майлове от некви идйотски секти с които ме затрупваше..и ми обясняваше, колко полезни били?

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема Re: МАЙЧИН ЕЗИК....нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 03:26



ВИЖ С КАКВО ПЪЛНИШ КЛУБОВЕТЕ БЕ НЕГРАМОТЕН ОЛИГОФРЕНИНО НЙЕДЕН....

Та като устанивил *устанОвил пропуска им дал малко късче от райя. *рая
Такъв филм нема.* нЯма
Ама на времето имаше един черно-бел *бЯл....та като бех *бЯх
Нацйналности! *НацИОналности
Европа се съединява - Бълкана *БАлкана се разединява!
Но имат повече соверенност *сУверенност от Австрия
50 години или колко беха! *бЯха
Единствената соц. държава в която немаше *нЯмаше непокорност.
Най-верните бехме *бЯхме...ама никъв *никАкъв респект.
в некво *нЯкакво село и всеки ден требваше *трЯбваше
Страшно остоумно! *остРоумно
Ама и там бехте *бЯхте последните.
И тези за които говорех са вече демокраций *демокрациИ, не псевдо демоктаций ??? *демокРациИ и са след две години Европа! Та....ще ви требва *трЯбва и за чехия *Чехия и за полша *Полша и за унгария *Унгария и за балтийските републки *републИки преговори за безвизов режим. Големи напредаци! *напредъци
В Англия се поскат * пУскат Бг-ри само с виза!
Нямате с тех *тЯх договор! Ама си си глуповичко! *глупАвичко
ама енглецките нещо нешат. *неЩат
с всека *всЯкаедна
Или ти требва *трЯбва чертеж?


Това какво е тук, а? Училище за бавноразвиващи се олигофренчета от село "3 къщи".....или какво?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Еййй Орчо! Ти кога свириш на китарката?нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 03:31



Ден и нощ ме следиш. четеш и копираш всека запетайка от мен.
Да ти дам още неколко Ф-чета ако не си наситен?

Нямам още планове за некви биографий...
..ама като му дойде времето....ще се обърнеме към теб за подробности!__;о))

Сладуран си!

Цунки-по-Муцунки!__{}__

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема alooooo kretencheto ia dai da vidime kvi saнови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано04.03.02 03:40



tia dokazatelsva i sekti breh ,che mi stana interesno. Ti mai serioznou govorish auuuuuuuuuu?



Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 03:48



Ма моля ти се не истерясвай. Като чета нечетливи неща по-трудно хващам смисъла, но ако почна за нечетливост и неграмотност да се заяждам - явно нямам какво да кажа по темата...

Е не може да са всичките като теб. Приеми го това. И ти излез от пъпешовските си изблици и разбери, че ... хората са, каквито са. Няма да минат през един твой курс по правопис, за да си сложат мнението.

Неведнъж тук съм казвал, че съм 20-.

Аз пък в тази връзка не мога да разбера истерията, която блика от всеки твой пост. То не са иконки, цветвое, шрифтове... Я по-малко злоупотребявай с емоциите на хората!

П.П. Ново изречение на всеки език започва с главна буква. Оставям ти сам да си откриеш...

Оркестърът да свири!


Тема Много интересно ти стана!нови [re: rain]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 04:09



Втория, който ме забеляза! Г!
Освен Ариела ....никой.
Е...разбира се арте/Вероника!
Ама и тя е позната.
Вулгарни Анонимчовци я възбуждат.

Та това беше.
Отговор ще получиш, като ти обърнат няколко свестни хора внимание.
И като ми кефне!

И Вероника се изхвърляше като тебе.
И разправяше седмици наред....ха-ха....само Бла-Бла. Защо не...като можеш, а?
Чела си го!
И получи повече "доказателства", отколкото сама мислеше, че има. Та и такива, които беше сама объркала и с Тел.№-ра и предложения за.....на некви австрийски селяни.

И беше шокирана. Какво било това.

Та и ти мила...ще ги получиш...като ми е една нощ скучно....

Това не значи обаче...че ще ти дигам тук акцийте като те забелязвам...

Разговаряй се със себе си...а като ми стане скучно...няма да се обръщам към теб.

Не е нужно. Ти знаеш как правя тези неща. Тема...и копи!

Спокойни сънища!

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема okнови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано04.03.02 04:14



selianin



Тема Re: okнови [re: rain]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 04:20



Интуитивно?

П.П. Иначе нямаш проблеми...

Оркестърът да свири!


Тема Глупости!нови [re: jj]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 09:25



"не мога да разбера истерията".... - ами тогава прочети пак - може и да разбереш!

You can run, but you'll just die tired...


Тема По-добренови [re: Gatsby©]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 09:26



да мълчиш и да те помислят за глупак, отколкото да говориш и да разсееш всякакви съмнения!

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Глупости!нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 12:05



Ха, да прочета пак - е такъв мазохизъм няма да приложа...
Не, че не мога да разбера истерията, а причината за съществуването й; няма да чета, за да не гледам кичозно оформен изказ на нещо, с което принципно съм съгласен, защото прилагането му в клубовете и то по този начин е смехотворно...

Оркестърът да свири!


Тема Изказътнови [re: jj]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 12:12



си е много добре.
И най-хубавото - добре подплътен с факти - неопровержими.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: jj]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 12:49



Абе момченце малко и зелено на 20- годинки. Защо не си отидеш в клубчето за 20- да се драпате с твоите връсници, а си се завряло при батковците и каките 30+ 60-......Па и акъли да даваш....
На твоята възраст всичко е интересно....и лайната и най-отвратителното и най-гадното......и най-интересното е, че това сякаш е най-привлекателното за вас. Всичко, което е екстравагантно.....Това ви влече.
И то е съвсем нормално ! Защото като прощъпулници в живота ви предстои да откривате стъпка по стъпка.....всичко, което съществува....Да приемате и отхвърляте и си градите характера.
Какво разбираш ти от живота, а?
Забавления, нали ? И никакви отговорности. Протест против установения морал и етика и ред. Но никакво съпричастие........Я разрови в клуб " Философия" и потърси моята тема от миналата година: "Философия на пубертина" Тя е за твоята възраст написана. Ако не успееш - аз ще ти я намеря и поднеса тук.
Какво ти разбира пъпешчето от "Психология", а? Или си тук, защото откри конфликти и простотии.....Цирк....
"Как пише няма значение, кажи нещо за съдържанието."
Така ли мислиш? Как пише човек, как изглежда, как се облича, дали е чист, как говори и се отнася към другите - ВСИЧКО ИМА ОГРОМНО ЗНАЧЕНИЕ !!! Иначе светът се превръща в една джунгла в която всеки търчи и ръмжи и се зъби на другите. Именно това е и съдържанието на писанията на твоя Гетсби. Именно това е неговата цел във всеки клуб, в който е нахълтал. Да го превърне в джунгла на примитивни страсти и борби.
"Е не може да са всичките като теб. Приеми го това. И ти излез от пъпешовските си изблици и разбери, че ... хората са, каквито са.
Няма да минат през един твой курс по правопис, за да си сложат мнението."

Батко ти/чичо/дядо Оро няма пъпешови изблици ! Хората не са "каквито са" младо и зелено....Всичко се мени на този свят. И всичко се развива. Целта е еволюция - от по-простото към по-култивираното. А не деградация ! Който е неграмотен - трябва да се научи да пише! А не обратното. Ясно ли ти е сега? "Мой курс по правопис" - няма. Има обикновен, нормален български правопис, който се преподава още в прогимназията на децата. И ти, който пишеш по-правилно от тоя Гетсби - не ставай негов адвокат. 20- адвокат аматьор на 50+ ?????? Никога не го прави в живота си. Всеки отговаря САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗА СВОИТЕ ДЕЛА !!! А иначе тоя селянин неграмотен и грандоман има доста голяма уста за да се защити сам.
Това е клуб "Психология" и всеки има право да пише теми и постинги, които имат отношение към тематиката на клуба. Тези, които окупирват мониторите на всички с непрестанен спам с цел да съберат вниманието на всички КЪМ СВОЯТА ЛИЧНОСТ - ЗАСЛУЖАВАТ ДА СИ ГО ПОЛУЧАТ......СЪОБРАЗНО ТОВА КАКВО И КАК ПИШАТ!!!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Ееееее, ти пък...нови [re: Oro]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 12:53



Възрастта не винаги е критерий... не мислиш ли?
Както и да е - в случая всъщност защитавам себе си, не някой друг - аз съм на 23. И какво от това?
Защитавам? Глупаво... Не, не се защитавам, просто уточнявам...

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 12:55




















П.П. Пробвай с Cinnarizin.

Оркестърът да свири!


Тема Е не се впечатлявай, сега...нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 13:24



Най-обичам за възраст да ми говорят. Чичо ми Оро (това от злато ли идва?) нещо вече се има за по-по-най- от всички - явно мисълта вече я е изключил - каквото е имал да мисли, измислил го е.

Аз пък да му кажа (фръц в типично-екстравагантен тийнейджърски стил) на 27-ми май м.г. съм бил един от двамата "млади зелени 20-", които в продължение на 3 часа водиха предаване по радио "Хоризонт" на тема "Кирилица/Латиница".
За последните няколко седмици на протести в радиото това предаване имаше най-много аудитория. Нещо, което се дължеше не просто на поведение в стил "Слави Трифонов", ами на смисъла в казаното...

За негово още сведение съм и лауреат от Балканска олимпиада по физика, знам два чужди езика; понастоящем студент приложна математика. И това не ми пречи, като си поискам, да съм най-големия идиот, който някога е виждал; не ми и пречи да се смея на пъпешовизма му; не ми пречи и да си пиша нещата, които искам да пиша като ник от дира, който използва елементарни правила на разсъждение. А факта, че след месец и половина ставам на двайсет години - оставям му го да си се чеше с този факт, като му запецне мисловния приемо-предавател...

Та, Зиги, де не се впечатли? Само се замисли колко често се самоцитираш с дълбокомислените си теми, за да разбереш, че чичо Оро е един самовлюбен рупор за собствените си разсъждения. И според мен печели приза за кичовост на изложението.


Чичо, Оро, ти като си толкова навътре с философията и психологията къде видя философска или психоложка книга да е написана в 5 различни цвята и шрифта?

Оркестърът да свири!


Тема Re: Еййй Орчо! Ти кога свириш на китарката?нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 13:32



Батко ти Оро вече свири по-малко на китарката, пък и на още няколко инструмента! Сега се занимава да учи другите да го правят.
А тебе може да те научи на малко по-култивирани маниери!

"Хоби
повече от 200 симбола "


Верно е, че това което пишеш е "симболи". Значи трябва да започнеш да пишеш "символи" вече...на тая възраст.
А относно хобито ти да задръстваш мониторите на хората - това трябва да се промени също. Защото и други искат и имат право да пишат, нали?

"Ден и нощ ме следиш. четеш и копираш всека запетайка от мен.
Да ти дам още неколко Ф-чета ако не си наситен? "

Не аз те следя бай Груйо, а ти ми се навираш в очите на всяка крачка. Искаш ли да ти направя едно изчисление на броя на твоите постинги и теми с/у тези на другите. В %. Аз имам широколентова Интернет връзка и дали ще пиша 1 минута или денонощно - все същата цена плащам на месец. Около 25$. Та: Първото нещо, което трябва да започнеш да правиш, когато седнеш да пишеш "симболите" си е да си припомниш това:
1. Хей, това което ще напишеш се чете по цял свят. не се катери много нависоко по палмата, че всички ще ти видят гъза немит.
и второто нещо:
2. Преди да натиснеш "Enter" хвърли един поглед на написаното и коригирай грешките! Не се пише "бех" а "бях", "нема" а "няма", "требва" а "трябва".....и т.н. "е"- кания......
и третото нещо:
3. Не си фантазирай, че си най-умния, най-интелигентния, най-оригиналния във всеки клуб.......защото тук има хора, които те превъзхождат в много отношения......но не се перчат с непрестанно бълване на "симболи".....

" некви биографий..."
Пише се: Някакви биографии !

И накрая да те питам един въпрос:

Ти обичаш ли кафе?
Ако да - представи си една чаша кафе-ухайно, ароматично и топло и го сложи на масата.
Обичаш ли таратар?
Ако да - представи си една купа студен таратор през лятото, с много чесън, копър и...както го обичаш и го сложи на масата.
Обичаш ли пръжоли?
Ако да - представи си една пресна пържена или печена пръжола и я постави на масата също.
Обичаш ли маркова отлежала ракия с пресна салата?
Ако да - сложи ги на масата.
Обичаш ли хубаво вино?
Ако да - сложи го на масата.
Обичаш ли торта, баклава, други сладкиши?
Ако да - сложи ги на масата и тях.

Дотук добре! Получи се една красива богата маса, нали?
А сега вземи една по-голяма купа - от тези в които се меси тесто за хляб. Взе ли? Сложи я на масата! Добре!
А сега внимавай!
Вземи първо ракията и я изсипи в купата, после и салатата, после и таратора, после и виното изсипи в купата, ха сега хакни и пръжолата вътре. Хоп и бирата вътре. Браво! Хайде и палачинките, баклавата и .....всичко останало в купата. Не забравяй няколко люти чушки и малко мед също.....посоли обилно с чубрица и канела. Евала!
Получи се една чудесна манджа. добър апетит! Почвай да плюскаш!!!!


Ако още не си разбрал приказката и мъдростта.....ще ти помогна:
В дира има много клубове. Всеки клуб си има своя специфика, своя тематика, свои фенове. Те се събират, за да разговарят по тази тематика. Когато нахълтват олигофренясали, псевдоинтелектуалци-комплексари и със сериозни психични увреждания ТЕ ПРЕВРЪЩАТ ВСЕКИ КЛУБ В ТОВА КОЕТО СЕ ПОЛУЧИ В КУПАТА.....


Настъпва БУЛАМАЧ !?!?!
Добър апетит !

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема jj,симпатяга си!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 13:38



Защо си губиш времето да доказваш азбучни истини?
Слънцето свети със собствена светлина!
Има ли нужда от доказателства?

Млад си,кипиш от енергия!Ама не се хаби напразно!
Който разбира-разбира и с две думи!
Който не-то се вижда...весела клоунада!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: Ееееее, ти пък...нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 13:45



Абе, човече....теб пък кой те напада?
Чуден свят сте вие пубертините..... Навирате се навсякъде и не признавате никакъв авторитет....
ЖО !
Жизнен Опит се нарича то. Това е орово съкращение.
ЖО-то момче нищо не може да замени. Ама нищо!!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: jj,симпатяга си!нови [re: Kleopatra]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 13:45



Я дай тук по един облак и да го ударим на душевност .

Не просто се смея - от няколко дена реших да подхвана два тежки случая - Муле и (без да искам) Оро. Просто така - да си изясня дали има цака да им се хване мисълта или те просто от отдавна си го карат по инерция и наизуст...

Оркестърът да свири!


Тема Re: Ееееее, ти пък...нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 13:48



Неслучайно ми викат Жожо в дор-а.

А жизнения опит - ха, човече, не питай старило, а питай патило му се вика :))))))))))

Оркестърът да свири!


Тема И без облак е ясно!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 13:50



Второто,момчето ми!
Ама поне пада майтап!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: И без облак е ясно!нови [re: Kleopatra]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 13:55



Е, ти пък сега! Засрами се, да не си 20-!

Оркестърът да свири!


Тема Взенови [re: jj]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 13:56



ми го от устата

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Е не се впечатлявай, сега...нови [re: jj]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 13:57



Браво на тебе!

Ха кажи ми сега ТИ - който пишеш грамотно, от какъв зор се юрна да защитаваш неграмотния Гетсби? А ?

"Чичо ми Оро (това от злато ли идва?) нещо вече се има за по-по-най- от всички"

Батко ти/чичо/дядо Оро откакто е започнал да влиза в тия клубове се е борил най-вече за едно:
Всеки да се изказва единствено по една тема - а не по личноста на другите.......да дава оценки, да съди и т.н. защото никой не знае с кого разговаря всъщност.... Та...не се хаби да се мъчиш да оценяваш за какво се има Оро......много си далече.....


Ако всеки почне да пуска теми, които предизвикват размисъл и дебати и размяна на мнения - ЕДВА ТОГАВА КЛУБОВЕТЕ ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА СИ ИЗПЪЛНЯВАТ ИСТИНСКОТО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ! Не съм ли прав? А докато нахълтват егоцентрици да избиват комплекси и водят словестни битки и полесражения..като пишат "симболи".....ще царува само ХАОС и БУЛАМАЧ.

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Как разговаряш с дама?!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 13:58



Ти откъде знаеш на колко съм?
Човек е на толкова,на колкото се чувства,нали?

____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Орчо, любов моя!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 13:59



Аз имам широколентова връзка от 4 години. От кога я имаш ти?
Да си мерим сега лентичките ли скъпи?

Не ми кърпи пак твойте шарени черги...съкровище мое.
Отворил съм ти темичка с едно просто въпросче.
НЕЕЕЕма ли отговорче?

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема Забравихменови [re: Oro]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 14:00



за какво изобщо говорим.
Както и да е - стойностно или не - аз си казах мнението. И напълно се съгласих с първоначалния постинг на Оро. Това е.
Не искам да продължавам, защото се влиза в излишни спорове.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Еми то...нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:00



...като се замислиш, ако слушаш чичо, не е възможно да си психолог изобщо, ако не си 50+; също така и Психологията не е наука, щом като тя е просто натрупване на впечатление, ама ходи обяснявай - лепва ти се една екстравагантност и това си е.

Води си записки - ти си пубертет

Оркестърът да свири!


Тема Благодаря,нови [re: jj]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано04.03.02 14:01



подобно

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Как разговаряш с дама?!нови [re: Kleopatra]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:04



Упс, сори. Току що дообогатих житейския си опит с един позабравен факт.

Еми чукни 5, тогава.

Оркестърът да свири!


Тема Споко!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 14:08



Имаш ги! 5х5 даже!

Човек се учи така,от опит.
Не като му го набиват в ...какво беше там,нали се сещаш!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: Е не се впечатлявай, сега...нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:11



Аз ни най-малко не защитавам Гетсби, а принципа. Следенето на правописа, ако не ти идва от вътре, си е допълнително притеснение. Трябва да се спазва в училище и т.н., но тук не е чак толкова важно как си го написал а какво казваш. И на мен ми се обръща нещо като прочета "милйон" и "спецялист", но толкоз - това е. Аз ти го показах - все едно та седна да те отучвам да си украсяваш постовете по такъв бъркащ ми в здравето начин. Никога няма да ти го кажа - просто това беше демонстрация на абсурда, който звучи в думите ти - хората са си такива, каквито са. Аз не понасям латиница - и какво ще принудя човека да си инсталира??!! Ако иска - това е.

Оркестърът да свири!


Тема Отдъхнах си!нови [re: Kleopatra]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:21



Само да отбележа, че ти си казала, че си "древна" - не бе съзнателно - все пак личността на Клеопатра е достатъчно задължаваща, че да пренебрегнеш нейната древност.

Добре, че при тази моя неволна грешка, Богинята на Египет бе в доволно настроение и просто се засмя на развален древноримски ...

Оркестърът да свири!


Тема Ти пък сега!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 14:44



Самата галантност!
Даже и богиня ме направи...Повишение?

За настроението ми нямай грижа.Добро е през повечето време.Даже ми е в излишък понякога!

В отговор какво да ти напиша?
Ода за двете буквички?
В два реда,за да се получи акростих.Като ми дойде вдъхновението,тогава!ОК?


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Sa miliona!нови [re: jj]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 15:04



Ako ci pisheh s latiniza, kakto mnogo v BG jiveeshti...niamashe da ima i picmeni greshki. Ili pone taka ochebieshti.

I speziaslist ctava__;o))
A v neta po zial sviat...nikoj ne ce interecuva sa takiva neshta.
Samo v opredeleni strani....i net-neopitni hora.

Ta si misleh predi 6 meceza...sashto da pisha c kiriliza?
Samo iadove. I to po edno vreme..kato isprashtah na edin polovin Forum besplatno na moe ime registrirana programka. Na BG-ri.... v BG-ria!

I ci igrah.....a mnogo ot tiah ne ia instaliraha, sashto li.?

I na isvestnata rain ia ispratih...i poneje niama poniatia ot PC-ta ..ci gubih dve noshti da i obiacniavam ctypka po ctypka. A po intuitivna i procta programka ot tasi niama. No cega ne ia ispolsva. Sashto li?

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема Re: Олигльофрене!нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 21:47



Нещастни олигльофрене,
1. Нито ме познаваш, нито си имаш хабер с кого говориш и си позволяваш волности нито ти разрешавам да се обръщаш към мен с тия швестерски-педераски обръщения и "цунки" и т.н. бълвочи - пробвай ги в клуб "Адам и Адам".... или пред своята пачавра Вероника. Упс - ти я обрисува като такава в безброй теми и постинги....
Ferщехен Sи ?
2. Казах ти не веднаж и не в един клуб само - да не ми "алелуйстваш",
"кришнарстваш" и "сектанстваш" - защото не се занимавам с никое от тези занимания ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ТЪП ДА НЕ МОЖЕШ ДА ГО СХВАНЕШ БЕ ЧУКУНДУРИНО - СЛОНОКОЖИ !
3. "Аз имам широколентова връзка от 4 години. "ТЪПАК - пак!!!
ТОВА ОЗНАЧАВА САМО - ЧЕ НЯМАШ АБСОЛЮТНО НИКАКВО ОПРАВДАНИЕ ДА ПИШЕШ КАТО ЦИГАНИН.......ЗАЩОТО СИ БЪРЗАЛ ДА НЕ СЕ СВЪРШИ КАРТАТА ТИ ИЛИ ДА НЕ ЗАТВОРЯТ КЛУБА....както правят много юзъри в БГ. Аз не бързам - ще ти сервирам всички изсрани лайна - да си ги хапваш.

4. В темичката, която си пуснал за мен - нито ще влезна, нито ще пиша нещо ! Защото гадния ти интригантски цар Ум само това очаква - конфликти и......шоу.... ЗАЩОТО ОРО НЕ СЕ ПОДДАВА НА МАНИПУЛАЦИИ КАТО БРОЙЛЕРЧЕТАТА ТУКА.....Колкото повече пишеш за Оро - толкова повече рисуваш собствения си портрет. !!!! Само ще реагирам на темата ти:
- За да пишеш родния си майчин език правилно и грамотно НЕ СЕ ИЗИСКВА ДА СТАНЕШ ЦИГУЛАР, МУЗИКАНТ ИЛИ ФИЛОЛОГ !!!

Изисква се да си нормален средно - интелигентен човек, ходил в прогимназията на у-ще. То си беше задължително де....И още Е. Това е всичко !

Въпроси не можеш да ми задаваш преди да си отговорил на моите,
които ти зададох вече....:
1. За тебе има ли нещо "свято" на този свят? / Ако нема - ша ти каем на сърбо-хърватски " Ма, иди у курац!" Не че обичам да псувам и никога не псувам, но....понеже съм живял и в Югославия - там го чух.....Значи - " да се върнеш в ташаците на баща си" т.е. от тебе файда нема тоа свет/
2. Защо не се научи да пишеш грамотно на български бре чапкънино? / а чувам, че и немския ти не е свят..../
3. Защо не се развиваш, не възприемаш и се усъвършенствуваш, а седиш на едно място като плужак в блато.....клишета...клишета... клишета....


Ферschteхен Зie ???Зеr Гut !!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Дрисльо Езранови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 22:10



...преди 4живеейки" и "бре" - запетайки. Айде, със здраве "
Не се пише 4 - а - " . Не Айде - а Хайде. След здраве - точка.
Сега рахат ли си ?

Този "Кирил и Мет-оди сe плякай " добре ти е казал, а сега нека те представя на " изисканото" общество в клуба:
- Дами и господа, позволете ми да ви представя г-н Езсран Недобит-ов

Клуб: Пороци
"Тема
Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си мен

Автор
Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано
28.02.02 10:44
Аз съм педофил - искам да кажа, че обичам да праскам малки момичета - под 12. Кефя им се, че още нямат косми и прочие.
Толкова са - хм, хм - набоковски. Най-яко е обаче да клецаш втори-трети клас. С часове обикалям също така около детски градини и ясли и после в къщи онанирам върху някоя кукла - от тея, дето викат мама, като ги натиснеш по корема. Във фантазиите съм стигал до опъване на бебе и дори ембрион, но това са само фантазии. Иначе ги подмамвам децата на сладкарница, а после у нас, а после уж си играем и то оп-оп си става


За пезевенк не ставам......ама що не пробваш тоя Гетсби.....изглежда много разтропан в задния двор....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"

Редактирано от Oro на 04.03.02 22:25.



Тема Re: Дрисльо Езранови [re: Oro]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано04.03.02 22:17



Оро, вземи го мaхни товa "коректен" че почнa дa ме дрaзни...

??

Тема Много си интересен!нови [re: Byclops]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 22:33



Какво да пише в скобите,райска птица ли?
Я не се заяждай,моля те!Такава весела клоунада къде ще намерим?
Не съм му чела още постингите,но само като ги погледна ми стига...весело,жизнерадостно...като лунапарк!
Сигурно само весели неща пише и е много добричък!
Не знам!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: Много си интересен!нови [re: Kleopatra]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано04.03.02 22:44



Извинявaм се че нaрущих добрия тон и приятнaтa aтмосферa с необмисленото си зaяждaне



??

Тема Е,хайде...нови [re: Byclops]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 22:49



...извинен си!
Нали съм си мека Мария!

Абе ти даваш ли си сметка какво ще настане,ако спре да ги шари...а?
Сега като се скарат и сбият децата с това ги разсмивам и укротявам!
Какво ще стане после,а?
Ще те викам ти да им правиш циркаджилъци!
Мисли му!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Kolega...нови [re: Oro]  
Автор Weronika Gatsby (hudojestven)
Публикувано05.03.02 00:29



...malko prekaljavash s epitata...пачавра Вероника....

mi ti isobshto ne me posnavash i njamash predstava kakvo e ljubota mi ...

ah ... da snaesh samo kolko sam luda po Gatsby...

sa nego sam gotova na vsicko ...

ah, Oro de da beshe Ti Gatsby...ili Toi da beshe Oro...zigularja...

...kak shtjahme da si improvisirame mejdu koitusite...



Тема ...и е много добричък...нови [re: Kleopatra]  
Автор Weronika Gatsby (hudojestven)
Публикувано05.03.02 00:34



...be njama da e mnogo dobricjak...

3-pqti e rasvejdan...

dori Gatsby slaga v djoba





Тема Re:Въх...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано05.03.02 00:54



"Остави таз песен любовна,
не вливай ми в сърце отрова.
Млад съм аз /кой аз ли бе?/
но младост не помня....я-ах-ах-ах...."

Вие двамата с твоя олигльофрен сте наистина една перверзна двойка за изучаване от студентите по психоанализа.....
Защо не си вземете един motorhome или къмпинг и да тръгнете по света да правите секс пред всички. Гледал съм такива семейни двойки по ТВ. Спират някъде и правят реклама. Хората идват, купуват си билет и влизат и сядат на пейките в къмпинга а двойката се появява и прави на една маса всякакви сексуални изработки и пози. Точно пред очите им - в непосредствена близост.Много задушевна работа!!!
Защото и двамата страдате от ексхибиционизъм - да си изкарате мръсното бельо пред целия свят. Такова чудо като вас в български нет не бе се появявало. Плюете се и се нападате....после се лижете и лигавите и пак и пак....Пълна трагедия сте и двамата!!! Като цигански сериал......

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема И курвенската ...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано05.03.02 01:21



...чалга на малката колежка..Орова под сянката на тепетата.
Престани да ми споменаваш ника !
Няма да го сменя заради една църковна певачица, която се мисли за голяма музиковедка....и единствените които с нея общуват са некви ресторантски музикантчета....и всички простаци-нерегнати!

Та ако така ме обичаш, докажи ми го.
Забрави ме и не ми досаждай!


Мерси!

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема Re: И курвенската ...нови [re: Gatsby©]  
Автор Weronika Gatsby (hudojestven)
Публикувано05.03.02 02:01



ah Gadje....kak mi stana pak got...
lud me pravi sadisma ti...otivam da se galja...



Тема сексa пред всички...нови [re: Oro]  
Автор Weronika Gatsby (hudojestven)
Публикувано05.03.02 02:03



...e polesna rabota...

ima prosveten efekt...

a se i mastrobira idealno kato ima pokasno...

pqk sashto i v BG forum da ne vqvedem celnia opit...



Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано05.03.02 14:52



и защо не?

като няма как иначе...



Тема Re:Въх...нови [re: Oro]  
Авторlili ivanova (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 22:58



oro,imam vupros4e kum teb,vuv drug klub slu4aaaino da si nari4al niyakoi 4erveno komunisti4esko kopele,otgovori bez da se otdava6 na koprolaliya i izli6no slovobludstvo.



Тема Re: И курвенската ...нови [re: Weronika Gatsby]  
АвторRaid (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 01:30







Тема sashto se...нови [re: Raid]  
Автор Weronika Gatsby (hudojestven)
Публикувано08.03.02 03:46



...shokirash...

ne ti li se slucva da se galish, mectaeiki sa gadjeto si...



Тема Re: МАЙЧИН ЕЗИК....нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано08.03.02 14:21



Това не е директен отговор на тоя постинг, но нима има значение....
То е отговор на други твои простотии...

Ако си забелязал до ника ми стои "коректен".
Нека обясня още веднаж правилното значение на думата:
"Към добрия - с добро. Към лошия - с дърво. С китаеца - на китайски, с простака - на просташки. Със селянина - на селски"- за да се избегнат недоразумения.

Относно ефтините ти опити да ме засегнеш или обидиш с разни епитети
"кръчмарски музикант" "циганин" и т.н. и т.н.вече ти отговорих доста точно. Но ти не възприе....и продължаваш да си плямпаш като латерна едно и също...Циганите пишат ----КАТО ТЕБЕ а не като мен.Казах ти че съм роден в центъра на София, че съм завършил Консерватория и съм свирил 3 год. в симфоничен оркестър - първа цигулка. А после не само в най-елитни заведения и нощни барове в София, Пловдив и на морето / на ПИАНО и KEYBOARDS А НЕ НА ЦИГУЛКА / но и доста години в Концертна Дирекция по концерти с най-видните наши звезди...вече ветерани- Лили, Богдана, Емил, Данчето, Доника, и кой ли не...Същевременно съм бил "студиен музикант" към радиото и ТВ - което означава, че съм свирил в сборни топ-професионални формации при записи на филмова музика и др. Също съм правил аранжименти за всякакви състави...до биг-бенд, които са били записвани и свирени по радиото. Всичко това на ПИАНО И КЛАВИШНИ ИНСТРУМЕНТИ. В чужбина съм от 23 год. и около 10 год обикалях страната САМ - като "one man band" После се заех с преподаване на 4 инструмента и дирижирам хорове.
Имам собствено музикално училище!!! Имам една пачка с изрезки от вестници, писали за мен като музикант и педагог и диригент. А в Скандинавия не са много лесни....в писането на положителни неща за емигрантите... Нима трябва да изпращам и своето CV на тебе - един перверзен селянин неграмотен-комплексар, който на всичко отгоре се прави на "научен работник"

Има една категория музиканти, които са "улични музиканти". М/у тях има
някои - направо виртуози....Преди 2 седмици бях изумен минавайки по главната улица - един човек бе седнал с една акустична китара и...с ръкавици без пръсти и свиреше /през усилвател/ НЕВЕРОЯТНО !!!! Класични пиеси за китара от стари испански майстори и...дори Лунната соната на Бетовен.....Слушал съм и виждал виртуози - но като този никога не бях срещал....А той си седи на едно столче и....разнася една неповторима атмосфера....Хората се спират масово и ...слушат-омагьосани от това Изкуство.....Беше Магия. Вълшебство......
Та, кво ще ми дрънкаш ти за музиканти и музика.....Това не е като да си драпаш езика с тая вулгарна пачавра Вероника.....
Време е да преминете на лична кореспонденция а не да задръствате дира с вашите перверзности....

Анадъм? Ферschteхен Зie ?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re:Въх...нови [re: lili ivanova]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано08.03.02 14:28



Ако искаш отговор - пиши ми на кирилица!
С Лили Иванова се познавам много по-добре отколкото можеш дори да си представиш....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Сега пак се измъкваш!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано08.03.02 14:29



Не отговаряш на въпросите ми!
Знаеш, че твойте шарени черги не чета.
Затова ми ги пишеш!

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*



Тема Re: Сега пак се измъкваш!нови [re: Gatsby©]  
АвторRaid (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 21:50



Хлебарки, хлебарки....като мислите на Гетсби....и Вероника/арте....
Плачат за....Raid !



Тема Re: Сега пак се измъкваш!нови [re: Raid]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано08.03.02 21:55



А сега за това което ти плачеш!
Ама донеси си и никчето от клубчето анонимчо!

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*



Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано09.03.02 22:27



Тема
Сега да забравим късо нещата тук! Утре ....
Автор
Gatsby© ()
Публикувано
09.03.02 03:39

...Това за мен е пренципен въпрос. пренципен ???
....не неква клуб-тема! неква
... Днес влезах влезах
... техния клуб. техния
...серйозна.
..дискусий....
... съобщетие
... Бех пиано Бех
... Влезах

Гаване, шъ разбиреш ти-и-и къ шъ одиш.....
Ти къту привзе с Вироникътъ Психулогиътъ...кво си пумисли бе хъйванино..." Тук шъ църувъм ас!" А умнити глъви ут клубъ съ приместихъ в друг клуб....амъ си сложиа и пъзвантин....дъ ни ги турмозът таквие кът теб и Вироникътъ ти. Хъ-хъ-ха-а-а-а-а
А сига шъ ти кажъ идин виц ут времиту нъ диктътурътъ:

"Идин чувек присякъл нъ чирвену идна улицъ в Софиа начи и...хоп спиръ гу идин милицунер:
- Абе другарче, зъщо присечи нъ чирвену бре? А? Я дъ тъ глубя ас....
- Ама моля ви се др. милиционер, извинявайте.....аз просто бях разсеян и не забелязах червената светлина...
- Кво, кво....ръсейън бил....ти кво ръботиш бе ао....
- Ми .....аз др. милиционер съм....аз съм научен сътрудник....
- Нъучен, а? Нъучен......бил.....Мъ нйи шъ въ отучим бре ей о-о-о. Шъ въ утучим сите..... мамкъ ви нъучинъ....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: Oro]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 13:07







Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: ъ]  
Автор:=) (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 05:38



.



Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: :=)]  
Автор:=) (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 17:52








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.