Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дрисльо Ез-насраннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
АвторKиpил и Meт oди ce eби (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 19:48



Алоу, как върви твоят клуб "Пуроци" дъ тъ ибъ в гъзта плофдифска,,,,, оспя ли да упорочиш всички с ебаната си главъ шантъва" нигръмотнъ] дрoгиранъ



Тема Re: Дрисльо правописец от Майнинбург...нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
АвторKиpил и Meт oди ce пляk aй! (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 22:05



Ебах те у неграмотнико дето ходиш по клубовете да КУРигираш правописа на грамотните........напр. клуб ПСИХОЛОГИЯ там от къдету те изгониха като мръсно кучи. Виж съ бре дрислъюо:
Автор: Eзpa Иrнимбpитoв
Тема: Re: Хазарта с картинки от Турбо

Кат ги събирахме в училище, така и не ги събрах, шо[b/ защото/ съм циция и не си купувах, а започнах като ено / едно/ приятелче ми подари една - аз я размених за две - и така ги събрах сички /всички/ от 31 ли беше до 120 без 10 примерно, но идеята е, че ставаше супер хазарт с тях - слагаш ги по две и ги плеснеш и... абе всъщност как беше натам? Ако ги обърнеш и двете ги зимаш,/ взимаш/ ако не - губиш твойта?/ твоята/ А? Та идеята ми е, че ми е писнало от сварка, която между другото не съм играл от месеци, от барбут, от евро и от покер, а от мисълта за машинки ми се драйфа, а състезанията с жаби ми се виждат нехуманни - та! кажете, братя, къде става поста с картинки от
Турбо - това не е шега, мно /много/ ми се играе..
Опа, вметка - може и с бомбибом или тортю нинджа или с финал, бе дреме ми - може и с идеал или малабар/ точка/

Опа, още една вметка - аре /запетая/ който иска да се сподели, да се сподели в тоя ред на мисли /запетая/ кой му е любимият от тортю нинджа, тортю нинджа - увалакалуки де нинджа. Моят е Рафаело


Ебах те у неграмотната майна-а-а-а-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,



Тема Re: Дрисльо правописец от Майнинбург...нови [re: Kиpил и Meт oди ce п]  
Автор arte (hudojestven)
Публикувано02.03.02 22:08



ja mi ela privat...



Тема Re: Дрисльо правописец от Майнинбург...нови [re: Kиpил и Meт oди ce п]  
Авторcъrлeдвaч (Нерегистриран)
Публикувано02.03.02 22:11



Браво, най-после се научи да пцуваш, Оро!



Тема kogato Oro sapocne da psuva...нови [re: cъrлeдвaч]  
Автор arte (hudojestven)
Публикувано02.03.02 22:15



...isobsjto ne e na dobre...

namirisva na kraja na sveta...



Тема Re: Дрисльо Ез-насраннови [re: Kиpил и Meт oди ce e]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано04.03.02 00:19



Обаче интересен ник - харесвам това "Мет оди"



Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 01:52



Как пише няма значение, кажи нещо за съдържанието.

Аз се старая да не си "изпреварвам" изказа, като например: похдодящ - резултат от бързо писане... Но ако някой ме притисне на тема неграмотност - е значи верно съм го затапил

Оркестърът да свири!


Тема Re: Феномена "Гетсби"нови [re: jj]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 02:28



Батко ти/чичо/дядо Оро може да разграничи случайните правописни грешки....поради неистово бързане да се "изходиш" и освободиш от една смрадлива мисъл-идея, която не ти дава мира...като вирус...в главата ти.....от СМЪРДЯЩАТА НА ИНАТ И ПРОСТОТИЯ НЕГРАМОТНОСТ - защото си отказвал от дете и продължаваш да отказваш
...... не да мислиш и действуваш като другите........А ДА СЕ НАУЧИШ ДА СИ СЛУЖИШ ПРАВИЛНО И ЛИТЕРАТУРНО С РОДНИЯ СИ МАЙЧИН ЕЗИК. Това последното изразява чувство на респект към една култура, една нация, една вековна традиция......и хората с които общуваш ! Анадъм ?
Езикът е като един инструмент. Ако обичам да слушам цигулка - ще отида на цигулков концерт да чуя майсторите на този инструментАко обичам звукът на китарата - ще отида на китарен концерт или ще си купя такава музика. За да чуя, как свирят майсторите на този инструмент. И т.н. ако загряваш идеята.
Когато съм живял 23 год. в далечна чужбина - от които 12 год без да се връщам в БГ....без да имам контакт с нито един българин, без да си упражнявам родния език и за 0 време прописвам и проговарям като че никога не съм бил вън от страната.....освен на 5-тата чашка с приятели, когато започвам да говоря на развален български.....АЗ ИМАМ ВСИЧКОТО ПРАВО НА СВЕТА ДА СЕ ВЪЗМУЩАВАМ ОТ ПРОСТАЦИ, КОИТО МИ ПИШАТ НА ЛАТИНИЦА ТУК.....С ЛЕВИЯ СИ КРАК.......БЕЗ ДА СА БИЛИ 1 ДЕН НАВЪН ОТ СТРАНАТА. ОТ ДУРАЦИ, КОИТО БУКВАЛНО ЗАДРЪСТВАТ ВСЕКИ КЛУБ ВСЕКИ САНТИМЕТЪР С КОМПЛЕКСИТЕ СИ И ПРЪДНИТЕ СИ....НАПИСАНИ НА ВСЯКАКЪВ ДРУГ ЕЗИК....НО НЕ И НА БЪЛГАРСКИ....Претенции....ЕГО..... ХВАЛИПРЪЦКОВЩИНА........а не може да напише 2 думи като хората.....?????????????????????????? Какво е това????????????
Краят на света ли? Какво?

И целия "богоизбран" български народ си трае и кюта и....чете простотиите и ...си трае и се завива под 3 юргана.....и НЕ СМЕЕ ДОРИ И ТУК ВЪВ ВИРТУАЛНИЯ СВЯТ ДА ВЗЕМЕ СОПАТА И ДА НАТИРИ ТАКИВА ПСИХОПАТО-НЕГРАМОТНИЦИ КАТО ГЕТСБИ & Co от клуба.

От какво се страхува всеки, А ? От какво? Или всички са пияни като
кютуци, та забравиха и език и морал и що е добро и що е лошо.....КОГА ЩЕ СЕ ОПРАВИ ТАЗИ НАЦИЯ на .....МАЗОХИСТИ......КОГА-А-А-А-


" Но ако някой ме притисне на тема неграмотност - е значи верно съм го затапил "


ТОВА ЛИ Е ТВОЯТ КРИТЕРИИ ЗА "ЗАТАПВАНЕ" бре нещастнико.......За какво е тоя пъпеш на раменете ти бре хайванино? Не можеш ли да мислиш???? За какво са ти тия зъркели на пъпеша - ако не можеш да гледаш....И ДА ВИЖДАШ също. За какво ти е това сиво вещество в пъпеша, ако не го прилагаш да мисли, да преценява и схваща и....разграничава боклука от бисерите.....ЗА КАКВОООО-О-О-О-О-О-О-

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема МАЙЧИН ЕЗИК....нови [re: jj]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 02:39



..Анадъм?

П.П.: Ако не си схванал това с концерта на резонансното тяло:
___

" ПРОСТАЦИ, КОИТО МИ ПИШАТ НА ЛАТИНИЦА ТУК.....С ЛЕВИЯ СИ КРАК.......БЕЗ ДА СА БИЛИ 1 ДЕН НАВЪН ОТ СТРАНАТА. ОТ ДУРАЦИ, КОИТО БУКВАЛНО ЗАДРЪСТВАТ ВСЕКИ КЛУБ ВСЕКИ САНТИМЕТЪР С КОМПЛЕКСИТЕ СИ И ПРЪДНИТЕ ...."

Караян не би могъл да го изрази по-художествено.
Берщайн - не. Той предпочиташе говоримия на Г.__;о))

_____________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))

Редактирано от Gatsby© на 04.03.02 02:48.



Тема van-cho sine,нови [re: Gatsby©]  
Автор rain (absurdna)
Публикувано04.03.02 03:09



Spri da se obiasniavash. I poneje vijdam ,che ne ti e iasno za kakvo ide rech . da ti go kaja v prav text. Nie tuka vsichki sme iuzeri -bulgarcheta. Koi tam koi nasam subrani tuka da si pisheme da se zaiajdame i taka natatuka , da cheteme neshto interesno . Ima obache edna tunka razlika-koi za kakvo se ima toi si znae, zatova KOGATO NIAKOI POCHNE DA DEMONSTRIRA ,CHE E NESHTO POVECHE , ma ne ot niakoi a ot vsichki i na vsichko otgore tozi niakoi ne e v BG, stava mnogo skonfuzno.
Che ste goliama rabota veche razbrahme, moje bi ste i dobur chovek niakude mnogo, ma mnogo navutre. No razberete ,che vsichki tezi neshta podplateni s edna AGRESIVNA AROGANTNOST, CINIZUM ,BEZOCHIE. LIPSA NA ELEMENTARNA KULTURA NE SAMO NA PISANE NO I NA POVEDENIE STAVA STRASHNO.
Skupi vancho, hiliada guvernantki , praburlarski soeve, nesmki gimnazii , antikomunistichesko vuzpitanie , Evropeiski universiteti i insituti , svetovnoizvestni priznania v nauchnite sferi, Evropesiki jivot civilizacia sus vsichkite i oblagi ne mogat da napraviat ot ot KRETENA neshto priemlivo. Drastichnia sluchai na Aleko Konsantinovia razkaz / seti se koi / ima v tvoe lice ne samo tipichen no i ujasiavashto otbluskasht primer!!!
Tuka moderator niama tova e svoboden forum , anonimusite sa si nashite , ne tvoite, ti protiv moderator ne si glasuval ,ne samo, ami predloji v tozi moment sebe si. Nai -uchitivo te molia napusni za da ne gledame kak stradash tuka sred nas. Ako ima niakakva ostanala i neusetena ot nas etika napravi go s dostoinstvo i mujki.

Редактирано от rain на 04.03.02 04:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.