Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:02 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: И курвенската ...нови [re: Weronika Gatsby]  
АвторRaid (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 01:30







Тема sashto se...нови [re: Raid]  
Автор Weronika Gatsby (hudojestven)
Публикувано08.03.02 03:46



...shokirash...

ne ti li se slucva da se galish, mectaeiki sa gadjeto si...



Тема Re: МАЙЧИН ЕЗИК....нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано08.03.02 14:21



Това не е директен отговор на тоя постинг, но нима има значение....
То е отговор на други твои простотии...

Ако си забелязал до ника ми стои "коректен".
Нека обясня още веднаж правилното значение на думата:
"Към добрия - с добро. Към лошия - с дърво. С китаеца - на китайски, с простака - на просташки. Със селянина - на селски"- за да се избегнат недоразумения.

Относно ефтините ти опити да ме засегнеш или обидиш с разни епитети
"кръчмарски музикант" "циганин" и т.н. и т.н.вече ти отговорих доста точно. Но ти не възприе....и продължаваш да си плямпаш като латерна едно и също...Циганите пишат ----КАТО ТЕБЕ а не като мен.Казах ти че съм роден в центъра на София, че съм завършил Консерватория и съм свирил 3 год. в симфоничен оркестър - първа цигулка. А после не само в най-елитни заведения и нощни барове в София, Пловдив и на морето / на ПИАНО и KEYBOARDS А НЕ НА ЦИГУЛКА / но и доста години в Концертна Дирекция по концерти с най-видните наши звезди...вече ветерани- Лили, Богдана, Емил, Данчето, Доника, и кой ли не...Същевременно съм бил "студиен музикант" към радиото и ТВ - което означава, че съм свирил в сборни топ-професионални формации при записи на филмова музика и др. Също съм правил аранжименти за всякакви състави...до биг-бенд, които са били записвани и свирени по радиото. Всичко това на ПИАНО И КЛАВИШНИ ИНСТРУМЕНТИ. В чужбина съм от 23 год. и около 10 год обикалях страната САМ - като "one man band" После се заех с преподаване на 4 инструмента и дирижирам хорове.
Имам собствено музикално училище!!! Имам една пачка с изрезки от вестници, писали за мен като музикант и педагог и диригент. А в Скандинавия не са много лесни....в писането на положителни неща за емигрантите... Нима трябва да изпращам и своето CV на тебе - един перверзен селянин неграмотен-комплексар, който на всичко отгоре се прави на "научен работник"

Има една категория музиканти, които са "улични музиканти". М/у тях има
някои - направо виртуози....Преди 2 седмици бях изумен минавайки по главната улица - един човек бе седнал с една акустична китара и...с ръкавици без пръсти и свиреше /през усилвател/ НЕВЕРОЯТНО !!!! Класични пиеси за китара от стари испански майстори и...дори Лунната соната на Бетовен.....Слушал съм и виждал виртуози - но като този никога не бях срещал....А той си седи на едно столче и....разнася една неповторима атмосфера....Хората се спират масово и ...слушат-омагьосани от това Изкуство.....Беше Магия. Вълшебство......
Та, кво ще ми дрънкаш ти за музиканти и музика.....Това не е като да си драпаш езика с тая вулгарна пачавра Вероника.....
Време е да преминете на лична кореспонденция а не да задръствате дира с вашите перверзности....

Анадъм? Ферschteхен Зie ?

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re:Въх...нови [re: lili ivanova]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано08.03.02 14:28



Ако искаш отговор - пиши ми на кирилица!
С Лили Иванова се познавам много по-добре отколкото можеш дори да си представиш....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Сега пак се измъкваш!нови [re: Oro]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано08.03.02 14:29



Не отговаряш на въпросите ми!
Знаеш, че твойте шарени черги не чета.
Затова ми ги пишеш!

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*



Тема Re: Сега пак се измъкваш!нови [re: Gatsby©]  
АвторRaid (Нерегистриран)
Публикувано08.03.02 21:50



Хлебарки, хлебарки....като мислите на Гетсби....и Вероника/арте....
Плачат за....Raid !



Тема Re: Сега пак се измъкваш!нови [re: Raid]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано08.03.02 21:55



А сега за това което ти плачеш!
Ама донеси си и никчето от клубчето анонимчо!

*Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))*



Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано09.03.02 22:27



Тема
Сега да забравим късо нещата тук! Утре ....
Автор
Gatsby© ()
Публикувано
09.03.02 03:39

...Това за мен е пренципен въпрос. пренципен ???
....не неква клуб-тема! неква
... Днес влезах влезах
... техния клуб. техния
...серйозна.
..дискусий....
... съобщетие
... Бех пиано Бех
... Влезах

Гаване, шъ разбиреш ти-и-и къ шъ одиш.....
Ти къту привзе с Вироникътъ Психулогиътъ...кво си пумисли бе хъйванино..." Тук шъ църувъм ас!" А умнити глъви ут клубъ съ приместихъ в друг клуб....амъ си сложиа и пъзвантин....дъ ни ги турмозът таквие кът теб и Вироникътъ ти. Хъ-хъ-ха-а-а-а-а
А сига шъ ти кажъ идин виц ут времиту нъ диктътурътъ:

"Идин чувек присякъл нъ чирвену идна улицъ в Софиа начи и...хоп спиръ гу идин милицунер:
- Абе другарче, зъщо присечи нъ чирвену бре? А? Я дъ тъ глубя ас....
- Ама моля ви се др. милиционер, извинявайте.....аз просто бях разсеян и не забелязах червената светлина...
- Кво, кво....ръсейън бил....ти кво ръботиш бе ао....
- Ми .....аз др. милиционер съм....аз съм научен сътрудник....
- Нъучен, а? Нъучен......бил.....Мъ нйи шъ въ отучим бре ей о-о-о. Шъ въ утучим сите..... мамкъ ви нъучинъ....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: Oro]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 13:07







Тема Re: Сега пак се измъкваш Чуки - чукондурино!нови [re: ъ]  
Автор:=) (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 05:38



.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.