Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 01.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как разговаряш с дама?!нови [re: Kleopatra]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:04



Упс, сори. Току що дообогатих житейския си опит с един позабравен факт.

Еми чукни 5, тогава.

Оркестърът да свири!


Тема Споко!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 14:08



Имаш ги! 5х5 даже!

Човек се учи така,от опит.
Не като му го набиват в ...какво беше там,нали се сещаш!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: Е не се впечатлявай, сега...нови [re: Oro]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:11



Аз ни най-малко не защитавам Гетсби, а принципа. Следенето на правописа, ако не ти идва от вътре, си е допълнително притеснение. Трябва да се спазва в училище и т.н., но тук не е чак толкова важно как си го написал а какво казваш. И на мен ми се обръща нещо като прочета "милйон" и "спецялист", но толкоз - това е. Аз ти го показах - все едно та седна да те отучвам да си украсяваш постовете по такъв бъркащ ми в здравето начин. Никога няма да ти го кажа - просто това беше демонстрация на абсурда, който звучи в думите ти - хората са си такива, каквито са. Аз не понасям латиница - и какво ще принудя човека да си инсталира??!! Ако иска - това е.

Оркестърът да свири!


Тема Отдъхнах си!нови [re: Kleopatra]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано04.03.02 14:21



Само да отбележа, че ти си казала, че си "древна" - не бе съзнателно - все пак личността на Клеопатра е достатъчно задължаваща, че да пренебрегнеш нейната древност.

Добре, че при тази моя неволна грешка, Богинята на Египет бе в доволно настроение и просто се засмя на развален древноримски ...

Оркестърът да свири!


Тема Ти пък сега!нови [re: jj]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 14:44



Самата галантност!
Даже и богиня ме направи...Повишение?

За настроението ми нямай грижа.Добро е през повечето време.Даже ми е в излишък понякога!

В отговор какво да ти напиша?
Ода за двете буквички?
В два реда,за да се получи акростих.Като ми дойде вдъхновението,тогава!ОК?


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Sa miliona!нови [re: jj]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано04.03.02 15:04



Ako ci pisheh s latiniza, kakto mnogo v BG jiveeshti...niamashe da ima i picmeni greshki. Ili pone taka ochebieshti.

I speziaslist ctava__;o))
A v neta po zial sviat...nikoj ne ce interecuva sa takiva neshta.
Samo v opredeleni strani....i net-neopitni hora.

Ta si misleh predi 6 meceza...sashto da pisha c kiriliza?
Samo iadove. I to po edno vreme..kato isprashtah na edin polovin Forum besplatno na moe ime registrirana programka. Na BG-ri.... v BG-ria!

I ci igrah.....a mnogo ot tiah ne ia instaliraha, sashto li.?

I na isvestnata rain ia ispratih...i poneje niama poniatia ot PC-ta ..ci gubih dve noshti da i obiacniavam ctypka po ctypka. A po intuitivna i procta programka ot tasi niama. No cega ne ia ispolsva. Sashto li?

______________________________
Ти нямаш шанс, но използвай го_;о))


Тема Re: Олигльофрене!нови [re: Gatsby©]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 21:47



Нещастни олигльофрене,
1. Нито ме познаваш, нито си имаш хабер с кого говориш и си позволяваш волности нито ти разрешавам да се обръщаш към мен с тия швестерски-педераски обръщения и "цунки" и т.н. бълвочи - пробвай ги в клуб "Адам и Адам".... или пред своята пачавра Вероника. Упс - ти я обрисува като такава в безброй теми и постинги....
Ferщехен Sи ?
2. Казах ти не веднаж и не в един клуб само - да не ми "алелуйстваш",
"кришнарстваш" и "сектанстваш" - защото не се занимавам с никое от тези занимания ЗАЩО СИ ТОЛКОВА ТЪП ДА НЕ МОЖЕШ ДА ГО СХВАНЕШ БЕ ЧУКУНДУРИНО - СЛОНОКОЖИ !
3. "Аз имам широколентова връзка от 4 години. "ТЪПАК - пак!!!
ТОВА ОЗНАЧАВА САМО - ЧЕ НЯМАШ АБСОЛЮТНО НИКАКВО ОПРАВДАНИЕ ДА ПИШЕШ КАТО ЦИГАНИН.......ЗАЩОТО СИ БЪРЗАЛ ДА НЕ СЕ СВЪРШИ КАРТАТА ТИ ИЛИ ДА НЕ ЗАТВОРЯТ КЛУБА....както правят много юзъри в БГ. Аз не бързам - ще ти сервирам всички изсрани лайна - да си ги хапваш.

4. В темичката, която си пуснал за мен - нито ще влезна, нито ще пиша нещо ! Защото гадния ти интригантски цар Ум само това очаква - конфликти и......шоу.... ЗАЩОТО ОРО НЕ СЕ ПОДДАВА НА МАНИПУЛАЦИИ КАТО БРОЙЛЕРЧЕТАТА ТУКА.....Колкото повече пишеш за Оро - толкова повече рисуваш собствения си портрет. !!!! Само ще реагирам на темата ти:
- За да пишеш родния си майчин език правилно и грамотно НЕ СЕ ИЗИСКВА ДА СТАНЕШ ЦИГУЛАР, МУЗИКАНТ ИЛИ ФИЛОЛОГ !!!

Изисква се да си нормален средно - интелигентен човек, ходил в прогимназията на у-ще. То си беше задължително де....И още Е. Това е всичко !

Въпроси не можеш да ми задаваш преди да си отговорил на моите,
които ти зададох вече....:
1. За тебе има ли нещо "свято" на този свят? / Ако нема - ша ти каем на сърбо-хърватски " Ма, иди у курац!" Не че обичам да псувам и никога не псувам, но....понеже съм живял и в Югославия - там го чух.....Значи - " да се върнеш в ташаците на баща си" т.е. от тебе файда нема тоа свет/
2. Защо не се научи да пишеш грамотно на български бре чапкънино? / а чувам, че и немския ти не е свят..../
3. Защо не се развиваш, не възприемаш и се усъвършенствуваш, а седиш на едно място като плужак в блато.....клишета...клишета... клишета....


Ферschteхен Зie ???Зеr Гut !!!

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Дрисльо Езранови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.03.02 22:10



...преди 4живеейки" и "бре" - запетайки. Айде, със здраве "
Не се пише 4 - а - " . Не Айде - а Хайде. След здраве - точка.
Сега рахат ли си ?

Този "Кирил и Мет-оди сe плякай " добре ти е казал, а сега нека те представя на " изисканото" общество в клуба:
- Дами и господа, позволете ми да ви представя г-н Езсран Недобит-ов

Клуб: Пороци
"Тема
Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си мен

Автор
Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано
28.02.02 10:44
Аз съм педофил - искам да кажа, че обичам да праскам малки момичета - под 12. Кефя им се, че още нямат косми и прочие.
Толкова са - хм, хм - набоковски. Най-яко е обаче да клецаш втори-трети клас. С часове обикалям също така около детски градини и ясли и после в къщи онанирам върху някоя кукла - от тея, дето викат мама, като ги натиснеш по корема. Във фантазиите съм стигал до опъване на бебе и дори ембрион, но това са само фантазии. Иначе ги подмамвам децата на сладкарница, а после у нас, а после уж си играем и то оп-оп си става


За пезевенк не ставам......ама що не пробваш тоя Гетсби.....изглежда много разтропан в задния двор....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"

Редактирано от Oro на 04.03.02 22:25.



Тема Re: Дрисльо Езранови [re: Oro]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано04.03.02 22:17



Оро, вземи го мaхни товa "коректен" че почнa дa ме дрaзни...

??

Тема Много си интересен!нови [re: Byclops]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано04.03.02 22:33



Какво да пише в скобите,райска птица ли?
Я не се заяждай,моля те!Такава весела клоунада къде ще намерим?
Не съм му чела още постингите,но само като ги погледна ми стига...весело,жизнерадостно...като лунапарк!
Сигурно само весели неща пише и е много добричък!
Не знам!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.