Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Мисля си ...нови  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано14.02.02 22:21



Дали има връзка. Дали по действията на никовете в клубовете може да се съди за хората зад тях.

Всъщност тези мисли са занимавали много често може би всеки, но сега с особенна сила се завърнаха в главата ми.

Причината е, че всички от този клуб се намятаха да правят друг такъв. Което лично мен първо ме изненада, после ме ядоса, накрая ме накара да се замисля. Хора писали тук предимно... и то от месеци ..години... прекарвали не една нощ тук, написвайки неща, които може би не биха казали на никого, опознали се в някаква степен, свикнали със общуването помежду си ..такива работи
Като че ли има някакво значение кой точно е клубът. Сякаш като излизам вечер приоритетът трябва да е "къде", а не "с кого".

И се запитах. Например работодателите препочитат да наемат хора, несменяли си работата през месец хиляди пъти .. Или човек с три четири брака зад гърба си ...Ами очевидно е, че такива хора ..нещо им куца ... не могат да се "наместят" в света ...липсва им желание, воля, умение да се изправят срещу проблемите си и да ги решат ...бягат ... махат се

Не знам. Въпросите тепърва възникват, а отговори ще има много по-късно... бих бил щастлив някой да "ме светне"....

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Я аз да се защитя малко...нови [re: Vrooom]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано14.02.02 22:33



От тука не съм се мръднала! И няма да се! Ясно? "Диспансерът" е друг клуб, за мен ще са като две стаи в едно жилище.

- - - -
Не се страхувай да се бавиш, страхувай се да спреш.


Тема "Диспансерът"...eнови [re: Бeзcъннa]  
Автор arte ()
Публикувано14.02.02 23:38



pole sa experimenti na grupovata dynamika; a tuk v psychologia mogat da se interpretirat resultatite...

interesno e da se nabljudava, a oshte po-interesno da se ucjastva v "isprobvane na granizi"...

virtualnoto prostranstvo, s besgranicnostta si ot edna strana, i nenakasuemostta i svobodata na povedenieto ot druga, posvoljavat tosi skqp inace v realnostta lux.



Тема Re: Мисля си ...нови [re: Vrooom]  
Автор Ariella ()
Публикувано14.02.02 23:42



много ми се иска да кажа нещо по темата, но не мога, защото съм сложена в папката 'лошата страна в конфликта' и докато това не се промени, не мога и не искам да говоря, за да не дразня никого с това, което ще разбере в думите ми..и това, което няма да е в състояние да разбере..
не се самосъжалявам..нито пък съжалявам за нещо..просто отчитам фактите..

все пак, за себе си си доказах , че 'нямам сестра'..
/това означава, пояснявам за по- мнителните, че си се обичам силно и безусловно, както преди и дори си подарих едно шоколадово сърце за свети Валентин../



Тема ...eнови [re: arte]  
Автор Kpъr ()
Публикувано14.02.02 23:48



колкото има безплатен обяд, толкова има и ненаказуемост,

ефекта на наказанието ще се зароди в теб, ако не дойде отвън. но да го няма - не си познал/а



Тема otgovarjam ti s ...нови [re: Kpъr]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано14.02.02 23:56



"neslujebnia" si nik, sashtoto mi se iska da posporim po-privatno...
struvami se, ce ako utocnim njakoi neshta sa nenakasuemostta v internet, naprimr itn, shte stignem DAJE do rasbiratelstvo, sashtoto....ah, tova e druga tema...



Тема Дали по действията ...нови [re: Vrooom]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано14.02.02 23:59



... po deistviata - opredeleno ne, imash predvid po pisaniata...
ako imashe i deistvia /agirane/ shteshe da e kade-kade po-spannend...



Тема Re: otgovarjam ti s ...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Kpъr ()
Публикувано15.02.02 00:06



не разбрах за какви "неща" говориш,

но ако искаш коментирай този девиз :

"Информацията е като радиацията, не се усеща, но оказва влияние!"



Тема Re: Мисля си ...нови [re: Vrooom]  
Автор LeoSМодератор (прахосмукач)
Публикувано15.02.02 00:12



Знаеш прекрасно, че в клубовете може да се ползват неограничен брой псевдоними с един ключ. Разбира се винаги само един по едно и също време и стига той да не е зает в този момент.
Сам по себе си всеки ник е роля. Но зад всичките свои никове човекът е един. И е точно както при артистите. Едни са звезди във всяка роля, други миманс ... От всяко представление обаче, се помнят само главните роли - с изключение на операта, където ако хорът е добър, може да запомниш и неговото изпълнение. Така че, ако смениш ролята - не напускаш сцената. Само сменяш представлението ...

"Дали по действията на никовете в клубовете може да се съди за хората зад тях."
Да, може да се съди за хората зад тях. Определено - може !

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Мисля си ... [re: LeoS]  
Автор Kpъr ()
Публикувано15.02.02 00:17



а след делото, следва наказанието.

кой е палача ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.