Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: neka utocnim...нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Kpъr (offline)
Публикувано15.02.02 13:40



виж тук, виж там,

ама разноглед ще стана, докато се опитвам да си обясня написаното от теб "ела ме изчукай",

щото нали вярваш си в наличието на добро и лошо, и заради това нямаш друг избор освен да избереш да се правиш на лоша...

ок!
разбрах те!
и ти не вярваш в това, само ползваш думите за да предизвикваш конфликти, нищо лично към думите, само към хората които им вярват /все още/

след като премине ефекта на използвачеството. /да не пиша други отвлечени неща като 'духовен вампиризъм'/
не остава нищо, но пък, какво ни пука, ще ходиме на следващата засята с фалшиви представи нива, нали тъй ?



Тема Re: Мисля си ...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано15.02.02 14:53



Не можах да разбера

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Влизащия тук от време на временови [re: Kpъr]  
Автор Lanselot_dela_Filibe (-> to Spirits,)
Публикувано15.02.02 15:59



Беше... Само че... Изглежда други проблеми вълнуват хората... Се ля ви...

....още един караконджул под ножа...


Тема Re: Влизащия тук от време на временови [re: Lanselot_dela_Filibe]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.02.02 18:00



Скъпи Ланселот..не говори за изгубени каузи..спомни си какво наистина ми написа??че съм се борила срещу тесногърдието и заробващата монополистична и контролираща власт на църквата..а не срещу църквата..и съм изгубила пак заради тесногърдието на властимащоте, които се отметнали и ме предали..това ме накара да се замисля дали и сега не съм в подобна ситуация..и се разпознах..помогна ми много твоят кармичен анализ..за да реша да не се доверявам на властниците, защото те си гонят техните интереси..и винаги са готови да продадат и предадат неудиобните за тях..нож в гърба не ми се искаше този път..така че, ти ме светна :-) бори се за това, в което вярваш, защото е истина, но внимавай на кого се доверяваш..

за теб ми се струва да разбереш, че хората имат право да бъдат такива, каквито си пожелаят..независимо дали на теб ти е удобно, харесва, одобряваш, или не..
ако ти имаш проблем с това, че хората имат право да влизат нерегистрирани, да си сменяват никовете, да бъдат винаги различни и да говорят с теб с различни никове, без да се идентифицират..ако това ужасно те дразни, защото не знаеш какво става..нямаш цялата информация, нямаш контрол, в неизгодна позиция си и т.н...то проблема си е лично твой :-))))
съжалявам, че се налага да ти го кажа, но ще се наложи да свикнеш, че хората имат права..и да свикнеш да ги зачиташ..
това е труден урок..и аз се уча сега на него..
болезнено е, знам..никаква власт, никакъв контрол..
но си заслужава, повярвай ми...
като спре да ти пука за тия неща- кой кой е и дали има място под слънцето, ще ти остане само чистото наслаждение от общуването..
амин!!



Тема Разбира се, че може!нови [re: Vrooom]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано15.02.02 20:21



Винаги!
След два дни, седмица..зависи от участието...
...можеш хората и без ник...или сменен да познаеш!

Ако не могат и стила, и някой изразни инструменти да сменят, как да си сменят психиката?

Гледам Вероника/арте..е писала тук.
Не съм я чел в момента...но мога да си преставя, кво е писала!

Та, питай я!

Във всеки Форум където сме били...има разклични никове..на мен непознати.
Още при първия постинг я познавам.

При голям камофлаж...при втория!__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема vij kakvo, umniko...нови [re: Kpъr]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано15.02.02 21:49



...mnogo si kreativen i asoziativan, no rasbqkvash v misloven kokteil gledni tocki, teorii, prinzipi i stava bessmisleno pqk i v tosi chaos naokolo, da se utocnjavame koi kakvo ima predvid...

samo edno iskam da snaeah...
kogato govorja /i to kato arte/ po profesionalni temi /psychotherapevt sam/ ignotiram vsjakakv moral, etika, nravstvenost...kakto hirurga go pravi reshesh apendix...dali pazienta e idiot, besnravstvenik ili duhovno devstvena kalugerka ne me interesuva, interesuva me ce ima Leid /stradanie/ i zelta mi e kato profi da mu pomogna da si pomogne da go preodolee...

ako me pitash sa drugo - osven sa psigologisno-psychoterapevticnata mi gledna tocka, otnosno vsicki temi, po koito sam se obajdala - togava shte te rasocarovam isglejda, sashtoto ne sam "poslushniza", no ot tosi qgql i ne jelaja da diskutiram s nikogo vav virtualnostta

sapasvam si pravoto da go napravja v Don Domat pres avgust...



Тема Re:нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.02.02 21:57



да нямаш и ти ЧРД през август??




исках да те питам ..имаш ли желание да се кирилизираш??
ако имаш, ще го уредим..
и ще стане много по- лесно да те четем..
за мен- гаранция..



Тема Не питай!нови [re: Ariella]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано15.02.02 22:04



Питал съм преди шест месеца още!

Няма шанс!!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема ne me rasocarovai...нови [re: Kpъr]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано15.02.02 22:06



... sadavaiki tocno Ti takav naiven vapros:

"...не може ли да ти го компенсира това въображението, и то с нещо позитивно, а не негативно ..."

neeeeee....

sashtoto tqkmo vaobrajenieto e nai-bliso do podsqsnanieto, koeto e nekontruliruemo...i slava Bogu...

rasbirash li stava PODHLQSVANE...

kakto v ucilishte v 7-mi klas v rasgara na pubertetnata si krisa si se boril sa "mjasto pod nebeto" bes da se obusdavash s vaobrajenieto, bes da sugerirash positivni misli otnosno rivalitetite v klasa...

taka i tuk vsicki se podhlqsva-t/me i boricka-t/me

nie sme setivni sashtestva, kolkoto i da ni se iska i si vaobrasjavame, ce se kontrolirame kognitivno tova e nadstroika...
kopneji, trqpki, nadejdi, ockavania, prestij...tova ni vladee premierno s edna duma NAGONITE!!!

ama kakvo da ti objasnjavam...sigurna sam ce me rasbirash...



Тема А ти пита ли мама ВИ?нови [re: Kpъr]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано15.02.02 22:08



Не почвай тук на стари години самостоятелен да играеш!
Мама домина и болезнена може да стане.
Ама не така, както ти харесва, чадо.
Та, питай първо!!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.