Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Мисля си ...нови [re: LeoS]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано15.02.02 03:20



Сам по себе си всеки ник е роля. Но зад всичките свои никове човекът е един
...
svuci logicno no ima njakoi njuansi...
seshtash li se sa onesi menajeri deto komandvat hiljadi podcineni denem, a noshtem se ostavjat na njakoja domina da gi bicjuva s kamshik lijeiki vqrha na obuvkite i...

sa sebe si moga da kaja, ce arte njama pocti nishto s Weronika
i v jivota e taka
slujebnata mi rolja ili maska njama obshto s cjasno-intimnata...

do kolkoto si spomnjam beshe mi predlojil ralno posnanstvo, ako oshte dqrjish na dumata si i stiga njakoga da si doida do BG, shte vidish, ce tasi, kojato obobshtava dvata nika e savsem druga...tja islqcva, uhae, jestikulira...i taka sensibilisiraiki te te ubejdava v sebe si...



Тема :))))нови [re: Vrooom]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано15.02.02 03:25



pisha vece...ponapisah...ama i ti se ponapqni da pomislim saedno...
temata ti e mnogo interesna i predpolaga raslicni gledni tocki...

snaesj li, ce ima edna psigo terapia kojato raboti s vlisane v roli - dekori, kostjumi...itn
i spored tova koi s kakva rolja /nik/ se identifizira se interpretirat problemite ili smushteniata mu /symptomite/



Тема Re: Мисля си ...нови [re: jj]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.02.02 03:30



'Аз искам' е девиза на моята зодия..
не е лошо да искаш..защото ако не искаш, как ще ти се даде??даром ли??
даром се дават много често безполезни неща, защото хората не знаят какво ти е нужно..а не знаят, защото не си им казал, не си ПОИСКАЛ..и ти дават това, което имат (в повече най- често, или това, което биха искали да носиш, според както им се струва, че ще изглеждаш най- добре..според тях)..
въпроса е, ако не получиш това, което си поискал, да бъдеш търпелив да го дочакаш..и да не се отказваш да го искаш..
и в края на краищата, ако видиш, че тези хора не могат да ти го дадат, да го поискаш от други, които могат..
едновременно с това и да даваш, ако можеш, каквото са ти поискали другите..
а ако не можеш- да си откровен, а не да ги оставяш 'на изчакване' безкрайно дълго..
аз пък държа на своето си..и не държа на тишината..виждаш колко сме различни..



Тема Re: :))))нови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано15.02.02 03:33



аз я карам на ролевиАвтотренинг и все се случва по някоя простотия :)
Но не става дума за мен.
Гледай сега как всички ще пишат в духа не "нищо не с е случило, поскараха се идеите, ще има още един клуб и ще си пишем в двата, супер са хавите"
И то наистина не се е случило койзнаекакво ..освен, че хора пишещи тук от години напускат кораба .... само си задавам въпроси па ако някой ми се върже да ми отговаря си става идилийка :))
Твоята гледна точка каква е?

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Всеки има и правото да е безотговореннови [re: Kpъr]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано15.02.02 03:35



Всеки има и правото да е безотговорен, тогава просто си остава безотговор"

ja sega abstrahirai ostroumieto si i mi kaji kakvo losho ima v besotgovornostta /v internet osobeno/...i sa kogo i kam kogo trjabva Tuk da sme otgovorni...humanisam, hristianstvo...normi...etika, nravstvenost, religia...Covezi...sabratja....

plem-plem...

ne e li tova shkola...pole sa experimentirane, predisvikatelstvo, shans...sa rasvitie na sozialisaziata?



Тема Твоята гледна точка каква е?нови [re: Vrooom]  
Автор Weronika Gatsby ()
Публикувано15.02.02 03:42



mojata li...
savsem prosta...
isobshto ne mi puka kolko kluba sa i koi sa kakvo se bori...
1. mrasja grupovata dinamika, na virtualna ledena parsalka bes optika, akustika i obsht sensibilitet, tja prosto e pagubna...
2. Gatsby mi e gadje-virtualno i sjublimiram volno i bes zensura tova, koeto e nevasmojno realno da imam v momenta s nego
3. arte si se rashojda mejdu redizite i podsjusjva po neshto ako mu se stori interesno da sagovori njakogo...
ako ne tuk to i drugade moje...v internet forumi - bol...



Тема Re: :))))нови [re: Vrooom]  
Автор Ariella ()
Публикувано15.02.02 03:45



ами ако това е вярно, а ти излишно драматизираш??

играл ли си покер??
побеждава този, но когото му издържат нервите..
дори и изпускането на нервите, ако е блъф е печелившо..
да, знам, очаквам веднага да ми скочи някой с въпроса 'ти така ли направи'??не, не направих така..
аз играя на белот с открити карти..

направо ми иде да те питам- кажи си какво искаш да чуеш, за да ти го кажа и да ти олекне..или най- добре ти си кажи това, което искаш да чуеш..
да, кажи какво мислиш..
зададе въпрос- хубаво..
отговориха ти, не харесваш отговорите- хубаво..
а ти какво мислиш??



Тема Re: :))))нови [re: Ariella]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано15.02.02 03:52



Дали съм играл покер ти кажи
Жалко за ниската миза тук ...

Ще ти кажа какво мисля, когато ми се изясни окончателно и на мен самия...но в общи линии се затвърждава онова по-горното "не ми пука" на г-жа Гетсби с малки корекции по периферията

Зарежи, утре изобщо няма да помня дори, че съм я пуснал тая тема...

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.


Тема Re: Мисля си ...нови [re: Ariella]  
Автор jj (възприемчив)
Публикувано15.02.02 03:57



То Анима би казала, че тук не точно зодията ти има значение, ами това кога си се регистрирала. Великата упоритост май от моята рождена дата си я прихванала.

Иначе коя зодия си?
Ако си Овен - просто не ми отговаряй. Изпадам в потрес почти при всяка директна комуникация. Рога, какво да се прави...
Всъщност, ако си Овен - простено ти е.

Елементарно, Уотсън!


Тема Nobody's Perfectнови [re: Weronika Gatsby]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано15.02.02 03:59



знаеш ли ..много ми хареса това с акустиката и сензорите ... ще си го запиша някъде :))

Vrooom:
Chat bot that will learn phrases and responses with user intervention.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.