Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 30.10.20 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: На кого и..нови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.11.19 11:49

Въпросната приятелка много си го обичаше, в 90% от съжденията наистина ми е била идеал за майка. И таткото много си го обичаше. И сега си го обичат, де. СЪСТЕЗАВАТ СЕ да му треперят на детето.

Но! Помежду си никак не предяха. От голямата либоф с големите кошници тези двама - поотделно свестни хора - така се набутаха в задънена улица, че след няколко години единственото решение беше бягство и развод. Тежък развод, като война.

И не по-малко желаното и обичано от нашто Липарско дете изчатка само защото родителите му бяха в изчаткали взаимоотношения.

Тема Re: На кого и..нови [re: Trickyy]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 12:14

даааа..първите 7 години..

Тема Re: На кого и..нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 12:17

Оооо много сме си играли..и рисували и оцветявали..и куклени театри..
Около нас нямаше деца на нейните години..аз и бях и приятелче и мама..всичко..
После в училище вече беше друго..

Тема Re: Тъпооооо!!!!!!!нови [re: Quelle]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано26.11.19 13:45

Колко трея да си тъп, за да повтаряш едно и също 100 години, без да ти втръснеееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аз па искам да ми е тъпо, и скука искам. то разнообразието дотяга бе.
Днес връзвам парно, утре редя керемиди, други ден трето, много разнообразие много нещо, байгън направо.

Искам да съм плейметка, да ме качи батко в бял мерцедес и да ме вози, а аз да правя фасони, да се фръцкам и все да съм недоволна, и изобщо да не реда керемиди и радиатори да носа.

Тема Начииинови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано26.11.19 22:27

чудя се кво да правя с тоа таралясник! Няма 70 хим км., ама на години е в прогимназията. Купих го от магазин преди 100 години. Карах го тука 2 години до предишното бачкане, от Одергем по едни вътрешни улички, обаче имаше паркинг и 2 години не видях зимата. Ама ся не става. В оня район, знаеш, всички се веят връз едни тротинетки и колелета, щото нема начин.

И съм завардила едно място под терасата ми и не мърдам оттам, да ме псуват колко щат. Ни да го продам, че нищо му няма, пък пари няма да му взема, ни да го оставя.

Тема Re: Тъпооооо!!!!!!!нови [re: Glastar]  
Публикувано26.11.19 22:31

Искам да съм плейметка, да ме качи батко в бял мерцедес и да ме вози, а аз да правя фасони, да се фръцкам и все да съм недоволна, и изобщо да не реда керемиди и радиатори да носа.

И аз туй искам, ма не съм учила

Тема Re: Начииинови [re: Quelle]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.11.19 22:43

Пропуснала си момента да го продадеш, но колкото повече се мотаеш, по-млад няма да стане.

Продавай го сега веднага.

Разбирам да имаш гараж и да държиш дъртия Мустанг кабрио вътре, ама това.....

Тема Re: Начииинови [re: Deern]  
Публикувано26.11.19 22:59

И за кво да го продавам? За 1000 евро и да нямам таралясник? Или после да фърля още 8 бона за нов, дето пак няма да го карам?

Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано27.11.19 08:12

И съм завардила едно място под терасата ми и не мърдам оттам, да ме псуват колко щат.

това е забранено, не знам как е във вашия квартал, но в нашия съм виждал как коли, които не мърдат повече от две - 3 седмици, идват с полиция и ги вдигат

Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано27.11.19 08:18

И за кво да го продавам? За 1000 евро и да нямам таралясник?

едва ли и 1000 ще му вземеш, според мене твоето чудо на природата е непродаваемо тука, щото е прекалено екзотично, ако ще го продаваш, по-добре в татковината

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.