Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: На кого и..нови [re: Trickyy]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.11.19 21:47



Вана? Че всеки има вана

Пине масажна функция имали?
Вместо да се тъпчеш със сладкиши, може да правиш бебиситинг, да не се удавят децата. Или пък да ги научиш да плуват?
Кучето може да се научи да не влиза в басейна, ама и за това трябва да се инвестира време и спортен дух

Нашия е 6 х 3 метра. Но е в къщата, за да не могат колегите да гледат в Гуугл мапс сателитни снимки че имаме басейн

Като ме питат каква кола кара мъжа (защото в обедната почивка регистрирах колата и номерата стърчаха от чантата ми) Казвам — черно комби И те — аха, добре



Тема Re: На кого и..нови [re: Deern]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано25.11.19 21:51



И аз имам басейн, даже 2. Нося си ги в джоба през деня, да ги показвам, ако не ми вярват. Мъжът ми не кара кола, и колата ми не кара мъж, даже никой не кара колата ми и вече шея земат дяволите.



Тема Re: На кого и..нови [re: Deern]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 22:00



Масажните функции у ваната ги убих преди десет години

ти, ся ко си се сетила, егаси

даже, котето не мога да науча на вана а, знам хора, дето, котето им пикае в тоалетната



Тема Re: Кафааанови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 22:22




и това ще мине..



Тема Re: На кого и..нови [re: Deern]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 22:27



неее..не са хич малко..


явно се забавляваш..което е добре..



Тема Re: На кого и..нови [re: Deern]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 22:29



виж сега..човек трябва да си цени годините..: )))
поне за мен, карането на колело е минало свършено..макар че понякога си говоря..ще карам колело..ама само говоря.


ааа ще спортувам..ще махна цигарите..ще се сложа на диета..щееее
ама след 1 януари..сега ми е рано..



Тема Re: На кого и..нови [re: Trickyy]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.11.19 22:36



Ваната ви е на 10 г?



Едната ни баня за 3г я правихме 2 пъти — майсторите решиха че са повредили ваната на душкабината и купиха нова. (2рия ремонт беше на разноските на застраховката)

Ама 10г откакто не функционира масажа, а кой знае от колко години са я зазидали тая вана там.

Едно коте уж си дресирала, мъжа си нещо си занемарила На моя като му казах 2 пъти да не паркира под дървото, че ще се обадя на лакирджиите да лакират насраното от гларусите, за 2 седмици се отучи тотално да паркира там.



Тема Re: На кого и..нови [re: Shokolada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.11.19 22:40



Нямам избор, какво да й кажа — няма Марвел, ето ти един суитшърт от 1€-шоп?!



Или пък — няма Ливърпуул—трико, ето ти една рекламна тениска на Кауфланд?



Тема Re: На кого и..нови [re: Shokolada]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано25.11.19 22:42



Ама вие и цигари ли пушите ? е това не го разбирам..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: На кого и..нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.11.19 22:46



коледните подаръци са тъпи. дечурлигата - синковец и племенници вечно събират пари, за да си купуват разни неща, затова традиционно им подаряваме кинти. на възрастните по един чифт чорапи и айде.
обаче! тази Коледа на мен ще ми подарят това:







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.