Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 30.04.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Е да де,нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (непознат )
Публикувано19.08.15 01:04



Пример,от моятя работа..за норвежкс учтивост.


-Ще бъдеш ли така добър да ми донесеш една каса с кола,че много ме болят ръцете-(дърта бабичка колежка,на 78 години и още на работа ,след пенсия)
-Добре..нали съм велдиг снилл..
След малко....кан дю хенте ен касе фарис,ен касе фанта...
Еее...ами който го болят ръцете...мястото му е в къщи да си гледа пенсията,не да се подпира на бара..и да заема едно работно място.
...троснато...знаеш ли колко ми е малка пенсията.?
Знам...със над 40 години стаж..взимаш пенсия колкото моята заплата...
Донесе едни малко парченце нагризана торта..която или тя или пък колежката и била изяла до половината.
В началото бях тактичен.И изхвърлях останките им без да ги обиждам.
Накрая им казвах директно...не съм прасе да дояждам от чужди чинии.
Има спин,болести,обриви,пъпки..не сте ли чували?
Херпес зостер..гледат като натровени.
Незнам що за животно трябва да си..да си подадеш огризките на някой..и пък да си горд с това.
От едно време от нямането ли е,преди петрола ли?
Не от свидливост е.
Да не набута бедрифта с едно парче торта в повече.
Които тогава се изхвърляха на вечерта.
Аз ще напиша книга-Норвежкия ресторант.
Що е то норвежки бизнесмен,и норвежки колега?
И имат ли нещо общо с хората.
Гарантирам ти ,ще стане бестселър
Като им извадя всичките долни лайна и кофти характери и черти наяве.
Свиди им се..та две не виждат.
Болестно състояние е.
Събирал ли си пари с норвежци на комуна за кола безалкохолни???
Нямали..в шкафа им били дребните..иначе се ослушват с чашка в ръка покрай четворката кола.

Е и на това съм му намерил колая.
Със голямо шишенце..и присипвам в малка бутилка..я кола,я фанта,я спрайт...и гледаш как слюнките им течат..ама няма...мъжко дупе..едун път се ...
Бях самарянина с колите.
Сега съм три пъти по-голям зверски егоист спрямо тях.
И от години една крона не съм дал в този ресторант.
И няма да дам.
Нося си от бургер кинг о от макдоналдс сандвичи..и си ги ям показно докато бачкам.
Понеже никой не може да се гаври с мен безнаказано.
Това ги уча всеки ден
Всеки ден с различен урок.
Че гаврата не остава ненаказана.
Не и при мен.
Даже съм им обещал печени пилета..да я е яд собственничката.
Че и аз,а и никой друг от родата и познатите ми..няма да влага в тази фирма.
И аз мога да водя войни
Ня всякакво ниво.
Даже се избъзиках на глас ,че ако разбера че мои познати поръчват в нашети заведение,и ги трия от приялските списъци на фейса.
Че ще трябва да избират мен ,или вложение при мизерници.
Това беше блъф..но реакциите бяха просто за скрита камера.




Тема Re: Е да де,нови [re: finntroll73]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано19.08.15 13:25



"Та така..не си работил ти в Норге,вижда се.
Затова не си в час със ъпдейта.
Аз каквото са видяли очите ми...паметник за герой удържал сам ордите трябва да ми издигнат."


Хей сополив посерко,
Пак се разхленчи ???!!!


ти си просто ОБСЕБЕН ОТ ЗЛОБА И МАНИЯ, ЧЕ НЕ ТЕ ТРЕТИРАТ СПРАВЕДЛИВО......
Негативните мисли и думи предизвикват негативно отношение!!!
И обратното - позитивните мисли привличат позитивни реакции!

ТВОЯТА СЪДБА Е В ТВОИТЕ РЪЦЕ, А НЕ В РЪЦЕТЕ НА НОРВЕЖКИТЕ СЛУЖБИ И ПРЕКИЯТ ТИ ШЕФ !!!!

Ти замина за Норге при роднини и ги използва от първия си ден на престой.
Ти имА наглостта да заявиш, че НЕ СЪМ РАБОТИЛ В НОРГЕ.....

Заминах с един оркестър легално през 1979 год. Бях сериозно болен /но не психически както шизофреника Файлър пише/ а от язвен колит. С 10-20 кръвоизлива на ден.....в продължение на 12 год.
Кой ме е издържал бре посерко сополив? НЯМАХ И НЯМЯМ НИТО РОДНИНИ, НИТО ПРИЯТЕЛИ ТУК ОТ БЪЛГАРИЯ. СЪВСЕМ САМ САМИНИЧЪК. Свирех в най-скъпите и луксозни хатели от най-далечния север до най-далечния юг на страната. Но нямах импресарио и държавата не ми осигуряваше работа всеки месец. Как съм оцелявал днес не мога да си обясня.....

Бил съм поне на 70 места из цялата страна и познавам манталитета и психиката на норвежците КАКТО И ТЕ САМИТЕ НЕ ГИ ПОЗНАВАТ.....КАМО ЛИ ТИ.

А имах 5 год. образование в България - в Консерваторията и съм свирил и в симфоничен оркестър и с най-големите звезди на естрадата по концерти из страната - Лили Иванова, Богдана Карадочева, Емил Димитров и останалите звезди.
Но не можех да пътувам зад граница, както правеха разни селянчета и тези, които познаваш в Берген - защото нямах родители или близки от БКП. Затова останах тук при първия възможен начин, защото чичото на барабаниста на групата бе генерал.И уреди виза. Така бе при комунизма, когато ти ходеше все още прав под масата.....

В страната има курсове за селвстендиг нерингсдривенде, но аз няма да ровя и ти кажа къде да ги откриеш. НАВ не е единствената инстанция.

Вземи се в ръце и СИ ПРОМЕНИ ПРЕДИ ВСИЧКО МИСЛЕНЕТО!





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Е да де,нови [re: osvoboden pich]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано19.08.15 13:36



"Хайде благодаря... Норвегия ще ми хвалиш... хич не ща и да я чувам... земята на зомбитата... повече ми харесват Франция и Италия "

За да имаш реалистична представа за една страна
1.Трябва да ползваш местния език
2.Да си живял /но не в хотел/ а като местните жители.
3.Да си опознал традициите и културата на страната
А това става най-малко след 6 месеца престой.

Ти си нямаш и хабер от Франция или Италия!!! За Норвегия да не говорим.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Е да де,нови [re: 1ombre]  
Автор T*S3 (ентусиаст)
Публикувано19.08.15 13:45



Ей дърт педерастин, айде заминавай в клуба си да си пишеш там!



Тема Re: Е да де,нови [re: adekvaten]  
Автор finntroll73 (непознат )
Публикувано19.08.15 13:46



Няма смисъл...музикант.
Точка.
Свикнали на софри,маси..специално отношение.
И ревете колко много ви карали разни гадни пияни норвежци да им свирите некачественна музика.
Че били тъпи като галоши..че вие си имате..разбираш ли,ваш си репертоар,музикантски.
А те нищо не разбират от изкуство.
Познавам ви..
Музикант потен вода рядко е пил,има си вентилаторче я покрай пияното,я му донесе шефа някоя бира от това където се оттича отдолу..


Имаше един който се жалваше,че на север е трябвало в Трьомсо само риба с картофи цял месец да яде.
Как не били разнообразили поне малко..да сменят ягодовото сладко с боровинково покрай сухия ертестюинг.

Музикант..не е мерило за кой знае какъв работар.
Моля ти се.
Вие винаги сте били глезената бг каста тук.
Докато на някои като мен им се отцепват табаните от работа.
Удариш нещо..та да не спиш под моста,допреш бузка до потна немита норвежка цица или кълка.
И един аромат на шоколадки ,спирт и пилс..

Разказвали са ми чутовни истории.
Ама и от стари българи тук съм го чувал,не-музиканти,доколкото имаше други изобщо тук-че бг музиканта е свикнал единственно на безплатен обяд,на лукс и на разни глезотийки покрай гастролите.
Ако знаеш какви певици и музиканти съм виждал..сякаш е излязал вокалиста на Тото на сцената,или пък тя е Лайза минели.
И едни сръдни,цупенета.
Хайде сега кажи..има ли двама с двама мбг музиканта да са приятели и да са в добри отношения?
Понеже тук всички се усмихваха едни на други,пък после им говореха зад гърба.
Вие сте една прослойка която живее с мисълта че обикновенните хора и други българчета тук са ви длъжни да ви посрещат с аплодисменти и да ви изпращат с аплодисменти.
А един готин музикант,един от малкото готини,от една рок банда Браво си го каза направо човека..
Стоунсове разни,Айриш кофи имаше една банда,на едни със кожени гащи и гелосани..не искали това да свирят,пък после онова...
Ти си един черноработник тук бе..като ти кажат полка ..полка..кънтри..кънтри..валс ..валс..блус..блус.
Ако трябва даже и Радка Пиратка и Камъните падат ще свириш,щом на норвежците им харесва.
Та стига..моля ти се.
Все сте с едни консерватории...завършени и незавършени.
Все сте с Веско Маринов набори,С лилито незнам си какви,на Развигора сол ташаци..
Че тия живи ли саизобщо???

Останки от древността.



Тема Re: Е да де,нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (непознат )
Публикувано19.08.15 13:51



А какви далавери правеха покрай бусовете с апаратурата тук.
Метнат апаратурата някъде,и товарят от сметищата перални,печки,телевизори,тонколони..пълни надолу към бг,пълни нагоре с туби с ракия оцветени като бензин.
Че и в тонколоните ръгаха да има.





Тема Re: Престъпно поведение на пишман-админ Киро.нови [re: adekvaten]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.08.15 13:59



В клуб Приятели се бе събрала една неукротима за спорове и обиди паплач
Значи админа е престъпник (това е ясно), останалите са паплач - о.к.
Тогава какво по дяволите прави такъв високо-ерудиран човек като теб при тая паплач, освен ако не е пълно куку, психар или психопат ? Сам да скочи при дивите зверове за да реве, че то хапят, а?





Тема Re: Е да де, [re: finntroll73]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано19.08.15 16:33



"Няма смисъл...музикант.
Точка. "


1.Оплю норвежците и Норге с тонове храчки и сополи.
2.Сега дойде ред и на музикантите.

КАКТО ТИ КАЗАХ т.н. "музиканти" които окупираха Норге последните десетилетия БЯХА ТЪПИ И НЕГРАМОТНИ СЕЛЯНДУРИ, КОИТО БЯХА НАУЧИЛИ НЯКОЛКО ХИТА и толкоз.
Не съм имал никакъв контакт с никой от тях и ме е срам от тях. Защото направиха отвратителен имидж на Б-я тук.

Но ти?
Те поне са си направили труда да научат един инструмент да свирят. А ти? На какво се научи в Б-я? Да ругаеш, сумтиш и недоволстваш и....миеш чинии и кенефи.

Хайде мирясай малко и стига сра из клубовете!!!





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Е да де, [re: adekvaten]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано19.08.15 16:38



Апартаментът ти който навестяваш периодически особено през лятото се намира съвсем близо до НДК нагоре по главната улица.Скоро ще разбера точният адрес... Някъде имам и твоя актуална снимка как си седнал на едно пияно и се правиш на голямата работа.



Тема Re: Насран глупак! [re: Цар Из род]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано19.08.15 17:18



забелязал съм, че най-безпринципните го играят най-принципни, най-изпадналите - най-морални и извисени, най-недоебаните (жени основно) те "отварят" на секс през 2 изречения и т.н. you get the picture.

Nobody fucks with the Jesus!

Редактирано от yetti на 19.08.15 17:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.