Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 30.04.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Престъпността по пътищата  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 11:47



Тези дрифтове, гонки, които се организират по градове, села и паланки от необуздани младежи, на какво се дължат? Някаква мода ли е това? Избиване на комплекси ли? Преди не е имало такива неща, от 2-3 години се зароди. Как може да бъде преустановено? Какво влезе в главата на младежите, как се изроди ценностната им система, та се стигна до там да станат потенциални убийци по пътищата и да нехаят за хората около тях? Преди време бяха по-малко.



Редактирано от Lucky Eva на 15.08.15 12:52.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:00



Виж сега, ти си умна жена и ще разбереш че всеки си мисли че на него не може да му се случи катастрофа или да убие човек и от там тръгва основния проблем...



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 12:06



Не ти ли се струва, че се изгражда такъв манталитет сред младежите. Например, филма "Бързи и яростни" направо възпитава цяло поколение. Дори дъщеря ми, която е на 14, скърбеше за смъртта Пол Уокър. Аз пък мисля, че това е много лош пример и че тези хора, които излъчват такива филми и участват в тях и те са престъпници, както и нехайните родители, които не са възпитали синовете си да не бъдат емпатични на пътя.

Редактирано от Lucky Eva на 15.08.15 12:08.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:16



Старите комунисти казват за такива филми че това било идеологическата диверсия на ЦРУ посредством Холивуд за да разкапват морално нашите общества. Ами филмът "Секса и градът" колко свестни момичета превърна в боклуци?



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 12:27



Сексът и градът ми е адски скучен, гледала съм 2-3 пъти по 10на минути и превключвам. Много елементарен ми се струва. Принципно не обичам сериали. Имаше един Отчаяни съпруги, той пък каква глупост беше, гледах половин серия и повече не повторих.

Но си прав, че може определени жени да са били повлияни.

Мисленето няма как да се промени лесно като пропаганда из медиите непрекъснато върви и то за неща, които уронват човешките ценности и ги правят да изглеждат достъпни, лесни, желани, дори неизбежни. Трябва нещо непреодолимо да се случи, за да разберем, че така сме деградирали.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:38



Трябва нещо непреодолимо да се случи, за да разберем, че така сме деградирали

Трета световна и Америка да се разпадне.




Но си прав, че може определени жени да са били повлияни.

Може би най-свястното момиче с което съм имал интимни отношения беше повлияно през 2003та година именно от този упадъчен филм. А някои от клубарките в ГЗС го боготворяха три години по-късно през 2006та година. Значи ефект определено е имало, за вреден ефект говорим.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 12:49



Във всяко нещо има някаква логика, но често не я забелязваме. Например, дъщеря ми ме пита защо Уокър е починал, след като е толкова готин и добър. Не й го казах, казах й, че е съдба, но си помислих, че може би си е отишъл точно заради лошия пример, който дава на подрастващите за бързите скорости и маймунджълъците на пътя.

Някои си носят слабия морал като карма и никакво възпитание не може да повлияе. Не е въпрос на силни хормони слабият морал, това е мит. Има много силно сексуални мъже и жени с много висок морал. Има и много зле сексуално, но със слаб морал.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:54



Не е въпрос на силни хормони слабият морал, това е мит. Има много силно сексуални мъже и жени с много висок морал. Има и много зле сексуално, но със слаб морал.


Това беше много интересно което ти написа. И много поучително.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:00



Съдбата ни дава предизвикателства, от нас зависи дали ще им устоим. А някои просто подръжават, защото така мислят, че стават по-велики.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:10



Нещо повече, за жените имам наблюдения - а именно, силно сексуалните жени и добре представящите се в леглото обикновено имат здрави отношения и връзки за продължително време и са серийно моногамни.


Понеже жената избира мъжа, по принцип, и като един мъж има сексуална връзка с такава жена, то той самият полага усилия да я задържи до себе си, за да му е добре и на него. Ако не се е представила добре, естествено, че мъжът губи интерес. Защото жената избира мъжа, а мъжът задържа връзката или я прекъсва след това, ако не му изнася в началото. Така е при кратките връзки, в 70 процента. А може и повече да са процентите, но най-малко са 70.

Виж, при продължителни отношения и изчерпване на връзката, процентът е по равно 50:50. Такива са моите наблюдения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.