Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 17.05.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Престъпността по пътищата  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 11:47



Тези дрифтове, гонки, които се организират по градове, села и паланки от необуздани младежи, на какво се дължат? Някаква мода ли е това? Избиване на комплекси ли? Преди не е имало такива неща, от 2-3 години се зароди. Как може да бъде преустановено? Какво влезе в главата на младежите, как се изроди ценностната им система, та се стигна до там да станат потенциални убийци по пътищата и да нехаят за хората около тях? Преди време бяха по-малко.



Редактирано от Lucky Eva на 15.08.15 12:52.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:00



Виж сега, ти си умна жена и ще разбереш че всеки си мисли че на него не може да му се случи катастрофа или да убие човек и от там тръгва основния проблем...



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 12:06



Не ти ли се струва, че се изгражда такъв манталитет сред младежите. Например, филма "Бързи и яростни" направо възпитава цяло поколение. Дори дъщеря ми, която е на 14, скърбеше за смъртта Пол Уокър. Аз пък мисля, че това е много лош пример и че тези хора, които излъчват такива филми и участват в тях и те са престъпници, както и нехайните родители, които не са възпитали синовете си да не бъдат емпатични на пътя.

Редактирано от Lucky Eva на 15.08.15 12:08.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:16



Старите комунисти казват за такива филми че това било идеологическата диверсия на ЦРУ посредством Холивуд за да разкапват морално нашите общества. Ами филмът "Секса и градът" колко свестни момичета превърна в боклуци?



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 12:27



Сексът и градът ми е адски скучен, гледала съм 2-3 пъти по 10на минути и превключвам. Много елементарен ми се струва. Принципно не обичам сериали. Имаше един Отчаяни съпруги, той пък каква глупост беше, гледах половин серия и повече не повторих.

Но си прав, че може определени жени да са били повлияни.

Мисленето няма как да се промени лесно като пропаганда из медиите непрекъснато върви и то за неща, които уронват човешките ценности и ги правят да изглеждат достъпни, лесни, желани, дори неизбежни. Трябва нещо непреодолимо да се случи, за да разберем, че така сме деградирали.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:38



Трябва нещо непреодолимо да се случи, за да разберем, че така сме деградирали

Трета световна и Америка да се разпадне.




Но си прав, че може определени жени да са били повлияни.

Може би най-свястното момиче с което съм имал интимни отношения беше повлияно през 2003та година именно от този упадъчен филм. А някои от клубарките в ГЗС го боготворяха три години по-късно през 2006та година. Значи ефект определено е имало, за вреден ефект говорим.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 12:49



Във всяко нещо има някаква логика, но често не я забелязваме. Например, дъщеря ми ме пита защо Уокър е починал, след като е толкова готин и добър. Не й го казах, казах й, че е съдба, но си помислих, че може би си е отишъл точно заради лошия пример, който дава на подрастващите за бързите скорости и маймунджълъците на пътя.

Някои си носят слабия морал като карма и никакво възпитание не може да повлияе. Не е въпрос на силни хормони слабият морал, това е мит. Има много силно сексуални мъже и жени с много висок морал. Има и много зле сексуално, но със слаб морал.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 12:54



Не е въпрос на силни хормони слабият морал, това е мит. Има много силно сексуални мъже и жени с много висок морал. Има и много зле сексуално, но със слаб морал.


Това беше много интересно което ти написа. И много поучително.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:00



Съдбата ни дава предизвикателства, от нас зависи дали ще им устоим. А някои просто подръжават, защото така мислят, че стават по-велики.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:10



Нещо повече, за жените имам наблюдения - а именно, силно сексуалните жени и добре представящите се в леглото обикновено имат здрави отношения и връзки за продължително време и са серийно моногамни.


Понеже жената избира мъжа, по принцип, и като един мъж има сексуална връзка с такава жена, то той самият полага усилия да я задържи до себе си, за да му е добре и на него. Ако не се е представила добре, естествено, че мъжът губи интерес. Защото жената избира мъжа, а мъжът задържа връзката или я прекъсва след това, ако не му изнася в началото. Така е при кратките връзки, в 70 процента. А може и повече да са процентите, но най-малко са 70.

Виж, при продължителни отношения и изчерпване на връзката, процентът е по равно 50:50. Такива са моите наблюдения.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 13:20



Интересно защото аз имам други наблюдения - силно сексуалните жени на младини са много леки жени които впоследствие им идва акъла в главата да градят сериозни и стабилни връзки. Само че аз не мога да простя едно леко поведение в периода на пубертета независимо в какво в крайна сметка се е превърнала дадената жена.

Наистина жените са тези които избират мъжете, само че това определено не важи в моя живот. И знаеш ли защо? Защото по принцип ако наблюдаваш повечето естествени връзки с изключение на комерсиалните връзки поставени на базата на много пари то жените са с по-елементарен и беден генетически материал от мъжете с които имат връзки. А аз това не мога да приема по никакъв начин...



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:22



Ще обядвам и ще ти отговоря.





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 13:27



Ок, ще чакам отговорът. Приятен обяд!





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 13:57



В пубертета, може би, но до 20 годишна възраст жените кротват. Тогава, в пубертета, много зависи от средата и възпитанието. Тогава хормоните бушуват, а личността е още неосъзната и много зависи от родителския подход и приятелската среда. Ако родителите се отнасят с неразбиране и забраняват излизания и прочее, момичето или е слаб характер, поддава се и се затваря или бунтарски не слуша, бяга и прави каквото й хрумне. Но, ако родителите проявят разбиране и са по-скоро приятели на момичето, отколкото строги възпитатели, тогава нещата се канализират и може да се стигне до една-две връзки с момчета, но нещата са под контрол. Приятелската среда също повлиява, но и с това момичето може да се справи, ако има родителска подкрепа.

Когато мъжът избира жената, обикновено той я купува. Когато един мъж купува жената, значи жената не е на високо ниво и позволява това да бъде сторено и да я имат като вещ.

Има някои случаи, когато нещата стават отсамосебе си и изведнъж, та не се знае кой кого е избрал точно.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано15.08.15 19:03



Ааа Отчаяни съпруги в началото беше много стойностен. :D После не съм го гледала.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: B e l v i t a]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 19:32



О, Кафенце, добре си дошла в клуба на престъпността!



Може и да е имало нещо стойностно, не знам какво, не съм го гледала. Като видя, че дават някакви оплакващи се жени и отмъстителки някакви, превключвам телевизора. Гледам предимно криминалета, защото ми е интересно дали ще позная престъпника предварително. И то такива, които го разкриват в една серия. Харесва ми "Убиийства в Мидсъмър". Понякога гледам някоя серия от "От местопрестъплението".

Гледала съм почти всички серии на "Чест и уважение" заради Габриел Гарко, много ми харесва:



Редактирано от Lucky Eva на 15.08.15 19:33.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано15.08.15 20:32



Точно днес видях много ясно как ги правим престъпниците. Заградена детска площадка. Мойта щерка е на колело. Стигаме до оградата и тя казва: о, тук е забранено за колелета (има табела).
Обаче вътре въртят колелета три деца.
Та ето от кога ги учим, че табелите не носят информация



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор B e l v i t a ()
Публикувано15.08.15 20:38



На мен отчаяни съпруги ми беше свежарски, гледала съм първия сезон. По-тъпа е родната действителност. Ако ще има отмъщения, поне да са забавни, а и красиво замислени. Убийства в мидсънър ми е любим, ама с първия актьор. Иначе криминалета с много стрес избягвам.

А иначе днес е време и с престъпността да приключим :D



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: B e l v i t a]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 20:50



Имаше един филм с Антонио Сабато, "Свещеник и баща" в 2 серии, той ми е направил много голямо впечатление едно време.





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: B e l v i t a]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 20:51



То да е само това, бащите от малки поощряват синовете си да карат без да имат правоспособност и навършени години.





Тема Най-големите престъпници...нови [re: Lucky Eva]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано15.08.15 21:44



...винаги са тези, които са на власт (предишните, които бяха... по-предишните и т.н)
Мазните измекяри само грабят и никой не го ебе за законите или за хората....

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Най-големите престъпници...нови [re: Arhangela]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано15.08.15 21:46



Да, прав си. Парите замъгляват ума на много хора и те от почтени бързо се превръщат в хищни престъпници.



Тема Re: Най-големите престъпници...нови [re: Arhangela]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано15.08.15 21:48



За тях не ми се говори, защото от тях спасение няма.



Тема Не трябванови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.08.15 15:56



да се пречи на естествения отбор.
Само предлагам да се либерализира режима за използване на оръжие от гражданите, всичко ще се намести и с престъпността за нууула време





Тема Re: Не трябванови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано18.08.15 17:21



Уникално вярно!





Тема Re: Не трябванови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.08.15 17:47



Абсолютно вярно!

Един познат ми разказваше, че отишъл в щатите и засякъл някакъв американец и онзи го изпреварил и насочил оръжие срещу главата му и нашия се е напикал, ама буквално, с извинение. После оня го съжалил и не го разстрелял, пуснал го да продължи.



Тема И друг пътнови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.08.15 17:51



съм ти казвал - мноо си лековерна



Тая случка може да я бъде ако е налетял на ченге и т.н. - хората не се стрелят за едното засичане по улиците (макар дори и в БГ да имаше такъв случай. Веднъж.).



Тема Re: И друг пътнови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано18.08.15 17:53



Мисля че Ева имаше предвид че българина пръв е тръгнал да вади оръжие на американеца но е бил изпреварен.



Тема Българинанови [re: FlLerO99]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.08.15 17:54



отде ша има оръжие в Америка???



Тема Re: Българинанови [re: Buduhcko npace]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано18.08.15 17:55



С разрешително по съответния канален ред. Поне така предполагам.



Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано18.08.15 18:10



това е от преди 89та, изобщо не е нова мода, просто туземеца е в масовост идиот.
според мен и идеята с естествения подбор не работи, защото идиота-туземец е болшинство.

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: И друг пътнови [re: Buduhcko npace]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.08.15 18:21



На случаен човек е налетял, цивилен е бил, било е на някакъв извънселищен път. Не мисля, че ме лъже, познавам го отдавна, освен това не би го разказал на всеки.



Тема Re: И друг пътнови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.08.15 18:24



Ц, американецът го е настигнал и препречил след като нашия го засякъл някак, не знам и дали го е накарал да слезе от колата или не, не си спомням, но му е насочил оръжие в слепоочието.

Редактирано от Lucky Eva на 18.08.15 18:25.



Тема Re: И друг пътнови [re: Lucky Eva]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано18.08.15 18:25



имаше подобно клипче в ютюб, май нашенецът гледа много филми. не се засягай де, повечето в дира са на подобно астрално ниво. :)

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re: И друг пътнови [re: yetti]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.08.15 18:27



Не, той е мъж на братовчедка ми, те и сега са в Щатите. Бяха дошли миналата година и той го разказа на масата.



Тема Re: И друг пътнови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано18.08.15 20:21



Ееее, определено българските номера не минават в Америка. Особено българските тарикатлъци по пътищата и свързани с данъците ептен не стават...



Тема Re: И друг пътнови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано18.08.15 20:27



Да, това нашето е манталитет. И той го беше осъзнал и каза, че вече внимава. Той е човек с 2 висши - компютърно инженерство и икономика и работи там като програмист, но е допуснал да прави нарушения по пътищата и съответно местните не са го търпели дълго. Понякога човек така най-лесно си учи уроците, като мине през драматична ситуация, ако не се случи такова нещо е трудно да разбере и да се осъзнае.



Тема Re: И друг пътнови [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (бла)
Публикувано18.08.15 20:29



В отговор на:

и той го разказа на масата



Да, типична пияндурска измишльотина за впечатляване на нуубовете.



Тема Мдам,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано19.08.15 02:40



само на подбрана лековерна аудитория





Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор finntroll73 (непознат )
Публикувано19.08.15 13:17



Всички искат да са тежкари,да са вървежни.
Утре ще ходя на концерт на Металика.
Там ще има сума ти екстремни фенове,покрай мешуга..малко или много,както и другия месец на Содъм..но мога да ти кажа ,че всъщност са много готини хора.
Ония с дрифтовете,гонките,ланците,шапките на обратно,рапа и чалгата-те са реалния проблем.
Дупетата на Мама и Тати.
Екстремния метъл фен е един доста цивилизован,начетен и умен човек.
Е..малко попсуват ченгетата,политиците и се накуфеят яко на сцената,развартят погото..и отрицателната енергия е в канала.
Остават повечето положителни емоции.
И после следват братски прегръдки и викове оп улиците.
Докато тези които ги описваш,я изливат цялата злоба и насъбрана ярост и насилие по пътя.
И оттам имаме рекорден брой сгазени деца на зебри,пияни зад волана по никое време и пр..
Който ходи по концерти,рядко ходи с кола.
И после с последните рейсчета към вкъщи.


Така че,в цялостната култура е манталитета.
Като искат дрифтове-в гората с моторите,или със колите на някое летище или поле.
Да се трепат само те.
А по обикновенните пътища в бг масово карат психопати с ланци и дебели вратове.
Както и разни разлигавени чофли,за два шамара работа.
Аз съм оставил доволните от бг -реалността да и се наслаждават.




Тема Re: Престъпността по пътищатанови [re: Lucky Eva]  
Автор finntroll73 (непознат )
Публикувано19.08.15 13:29



Да позная ли от първия път?
Дупенца,тати купил джип..дай да се правим на отворени и да демонстрираме безнаказанност.
Яко долен бг рап или гадна чалга от колите..и се вадят пачки да се играе на вързано..да се правим на отворени колко сме по по най..
И аз любим филм ми беше Смоуки и Бандита навремето,само гонки,полицейски коли и каскади..ама не съм бил на тати момчето..та да имам кола...и да се правя на мъж.
През комунизма кой ли младеж имаше кола?
Затова комунизма беша хубаво нещо,понеже нямаше днешната показност и хаос.
Правехме каскадите от филмите с колела,бмх бандити,играехме на Стар уорс и на Блейки..имахме истинско готино детство.
Където максимума беше да се потрошиш след каскада с колело.
А сега се трепят с коли,със 120,140 в населени места карат.
Такъв ако оживее,да идеш да го доубиеш..пред майка му и баща му.
Че не са го научили на нищо.
Трябва законите в бг да станат като в Норвегия относно алкохола-0,015 граница за промилите.
Никакво 0,05,0,7.
И след рецидив,втория път книжката да се отнема до живот.
Да наблъскат с радари и камери навсякъде.
И за всеки километър отгоре да е по 20,30 лв на километър..както тук.
Разни отворени българчета тук,на няколко пъти олекваха с по 1500,2000 лв глоби за 20 км отгоре.
Незнам дали на километър глобата вече даже да не е 200кр на километър.
Около 44лв.
И за минаваяне на червено и грубо погазване на правилата и предимство..да се отнема книжката доживот.
На червено тук глобата ако минеш е към 8000кр.
Близо 2000лв.
И ако се повтори книжката на трупчета.
И проверовъчен с теория и всичко.
Да..но ще ни трябват норвежки полицаи.
Тежковъоръжени с гаубици,против мутри.





Тема Re: И друг пътнови [re: Lucky Eva]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано19.08.15 17:34



dobre, на маса някакъв хем се е хвалил, че не е спазил нито законите на страната, нито дори е показал добро възпитание, а на всичкото отгоре накрая е споделил, че са му набили канчето? след като е разказал за пистолета в слепоочието, а човек обикновено премълчава негативни за него истини, сметай, кво са му направили на тоя "герой".



Nobody fucks with the Jesus!

Редактирано от yetti на 19.08.15 17:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.