Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 30.04.24 
Горещи теми
   >> Престъпност
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗЧЕЗВАЙ ОТ ТУК БЕ!!!!!нови [re: 1ombre]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано16.08.15 21:33



Мръсно старческо животно такова, ЧИБА ОТ ТУК!!



Може да си роден в идеалния център на София но имаш манталитет на селянин, на предател и на родоотстъпник.



Тема Re: ИЗЧЕЗВАЙ ОТ ТУК БЕ!!!!!нови [re: FlLerO99]  
Автор 1ombre (член)
Публикувано16.08.15 21:37



Изяви на Файлър с крив ник:





Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: ИЗЧЕЗВАЙ ОТ ТУК БЕ!!!!!нови [re: 1ombre]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано16.08.15 21:37







Тема Re: Е да де, [re: 1ombre]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.08.15 06:27



А като не искаш кой те кара да модерираш и как може да го направи? Имаш някакви права и не се възползваш от тях - но ти избра другият път и съсипа клуба.



Тема Re: Е да де,нови [re: osvoboden pich]  
Автор 1ombre (член)
Публикувано17.08.15 16:48



"А като не искаш кой те кара да модерираш и как може да го направи? Имаш някакви права и не се възползваш от тях - но ти избра другият път и съсипа клуба"

1.Отново се изяви като пубер - издрънка глупости без да се обосновеш изобщо?!?!!
2.В живота не всичко се случва както го искаме и сме планирали. Приех да бъда мод въпреки, че не го желаех и СЕ СПРАВИХ ПЕРФЕКТНО С ТАЗИ СИ ДЛЪЖНОСТ ЗАСЕГА!


3.Кои са правата ми от които не съм се възползвал?
4.С какво съм съсипал клуба? С ТОВА, ЧЕ ИЗИСКВАМ СПАЗВАНЕ НА ПРАВИЛНИКА ЗА УЧАСТИЕ, КОЙТО НЕ СЪМ НАПИСАЛ АЗ.




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: Е да де, [re: 1ombre]  
Автор FlLerO99 (ЩАЗИ )
Публикувано17.08.15 16:54



Как ще си се справил перфектно със задачата си след като вече втори път ми налагаш бан и то неуспешно.





Тема Re: Е да де, [re: 1ombre]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.08.15 18:20



Справил си се перфектно трънки... Има си подходящи хора за тази работа - ти определено не си. Поддържащ чист от хора един клуб. Справя се чудесно мода, който може да лавира... да говори с хората човешки - а не като теб... ти триеш, банваш - звучи ми като сталинистка диктатура - има един отгоре - отдолу всичките с униформи - равнис-мирно... така не става... това е провалено в самият му замисъл. Никой не те е карал насила да приемаш - егото ти го избра.

Ти не можеш да изискваш някакви твои измишльотини... хората при регистрация в дира се съгласяват само с дирските правила - твоите си ги вземи и си ги....


дааааа





Тема Насран глупак! [re: 1ombre]  
Автор Цар Из род (бла)
Публикувано17.08.15 21:21



1. Пак си отвори насраната дупка, която наричаш уста, без да си добре информиран.

2. Никой не може да те накара насила да бъдеш модератор, но стискаш бузки като видя малко "власчица" нали?

3. Преди 10 години така, а сега му лижеш гъза, ерго си най-безпринципния и насран идиот, който дира някога е виждал.

Това са фактите, посерко мамин!



Тема Re: Е да де, [re: osvoboden pich]  
Автор 1ombre (член)
Публикувано17.08.15 21:29



Норвегия е постоянно в първата петица на "Страните в които е най-добре да живееш" защо е така, а? Защото тук където живея от 33 год. вече ЦАРИ РЕД И ДИСЦИПЛИНА И ЗАКОННОСТ на всяка крачка.И най-малкото нарушение на законите и правилата се наказва жестоко! Затова има мир и хармония и висок стандарт.

Бълхаристан Е СТРАНАТА С НАЙ-НИСЪК СТАНДАРТ НА ЖИВОТ И КОРУПЦИЯ И МАФИОТЩИНА. И това се дължи на това че НИКОЙ НЕ ЕБАВА ЗАКОНИТЕ И РАЗПОРЕДБИТЕ И ГИ НАРУШАВА ПОГОЛОВНО.

Клубовете на Дира са показателни за пълната анархия и беззаконност в страната.

В клубът на който ме направиха мод цари Ред и Дисциплина и не може всеки малоумник да спами и се лигави до посиняване.
Придържам се към Потребителското Споразумение създадено от юристите на Клубове и всеки при регистрация на ник се подписа, че ще го спазва......




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: Престъпно поведение на пишман-админ Киро.нови [re: T*S3]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано17.08.15 22:35



Ахахахахах, не, лъжливия идиот оро


Няма такъв червей!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.