Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Оръжия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: на мен 20х ми е малко .. вече :)нови [re: lvo lll]  
Автор raio63 (непознат )
Публикувано04.04.06 20:06



И аз робувах на мнението че повече от 4кратна оптика не е нужно, но за по високи резултати явно трябва по силна оптика. А за съвместната стрелба с удоволствие, втория ред патрони от мен



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: lvo lll]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано04.04.06 20:39



Иво а твоят спусък колко грама е?
Леките спусъци са невероятни. В склада на стрелбището ни има 5-6 аншлуц ама като няма къде да се стреля с тях...



Тема Re: FMJ ... 22lr ???нови [re: lvo lll]  
Автор PESHO ot MARS (ЕКСПЕРИМЕНТАТОР)
Публикувано04.04.06 20:51



Питай Хосето той е по в час аз само ги стрелях и описвах резултатите имаме и снимки мисля.

АКО ИСКАШ МИР, ГОТВИ СЕ ЗА ВОЙНА


Тема Re: това са малка част от ...нови [re: rpg22]  
Автор raio63 (непознат )
Публикувано04.04.06 21:15



RPG 22 във Варна имаше Аншютц на стрелбището на Виница, стрелях много там а сега къде ако не е тайна прехвърляш тая благодат?



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: raio63]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано04.04.06 22:13



Значи са същитеОня ден им слагахме номера в касата(глупави изисквания на КОС). Та въпросните мируват в склада на стрелбището за пневматично на Спартак. Заедно с тях има още поне 10 тоза(за прецизна на 50м) и 10 марголина, няколко хамерлита и оръжието от стрелбището на центъра(2 макаровеца(единия май е претърпял кабум или е почупен просто от стрелба) един аркус 98 един револвер чешки 22лр и един CZ100)Всичко това стои и няма начин да го ползваме.



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: rpg22]  
Автор raio63 (непознат )
Публикувано04.04.06 22:31



Еееех хубави спомени.По него време на стрелбището имаше един Курти от Виница.Бях си прострелял един Аншютц, Курти(лека му пръст)не го даваше на друг.Стрелях с диоптричният мерник, е няма такова усещане.На има няма 10 изстрела сменях мишената щото ставаше дупка, абе мечта.Някой ден ще си взема за прецизна стрелба Аншютц



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: raio63]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано04.04.06 23:04



Бая голяма пачка ще трябва да приготвиш
Гледах им каталога за 2006 и почваха от 800 евро нагоре като топ моделите бяха 1600 евро. И това май без данъците(демек още много)Но все пак това са най-добрите в целия свят



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: rpg22]  
Автор raio63 (непознат )
Публикувано04.04.06 23:22



Aбе нали мечтите са безплатни



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: raio63]  
Автор Дaнчo (непознат )
Публикувано05.04.06 01:49



Ако пък не успееш да събереш 800 евро не се отчайвай.
Според тоя форум http://www.rimfirecentral.com/forums/ маняците на малокалибрено от цял свят оценяват новите CZ-тки по-горе от новите аншутз (или както ги наричат Annie):

Само направи търсене "CZ Anshutz" и ще видиш как ги сравняват - прецизност, претенциозност към боеприпаса, качество на изработката и повърхностите, дълготрайност. При това ЧЗ сами си правят цевите със студено коване - кликни на линка с видео:
http://www.czub.cz/np/index.php?id=26&lang=en
а Аншутз ги купуват готови от Лотар-Валтер. От своя страна спортните валтер по за 1000 долара и нагоре идват с цев и цевна кутия от ЧЗ и фенси италиански приклад. Валтер е модифицирания спусков механизъм и маркетинга.

Аз се чудих и събирах информация цяла година каква флоберка да си купя, защото ми беше първата нова пушка и исках да е мераклийска и да е най-доброто. Най-накрая през декември си купих една най-обикновена ЗКМ 452 специял и останах приятно изненадан при това за половината пари, които си бях намислил да похарча - вече и топчето на болта го правят плътно и полирано, лостчето е приятно закривено назад и спусъка е изнесен назад а новите ЧЗ-тки, произведство тая година идват и с водач на затвора изработен с прецизно леене а не фрезован. Е, имат и един недостък - пластмасовата магазинна кутия но и на Аншутз-а е такава. За ЧЗ се продават фрезовани такива от Бърно, производство от 50-те и пасват съвсем точно на мястото на пластмасовата - класика. При всички случаи аз се убедих че пушката стреля по-точно от мен



Тема Re: това са малка част от ...нови [re: Дaнчo]  
Автор rpg22 (снайпера)
Публикувано05.04.06 11:17



Ти за кои серии Anschutz говориш? За ловните или спортните?
Ако си правеха пушките с други цеви как би тълкувал това:
The "Biathlon-7-ЗА" and "Biathlon-7-4A" are furnished with barrels made by "Anschutz".


Не се връзва според мен.
Иначе ЧЗ наистина са трябва да са добри щом всички са доволни от тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.