Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 22.05.24 
Автомобили
   >> Off-road
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Тема Re: OMнови [re: pirat]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 20:06



v Generous 260lv max , ne pomnq to4no



Тема Re: OMнови [re: pirat]  
Авторrichi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 22:16



v kargoekspres za smqna na maslo,masl.filtar,vazdu6en filtar 200lv.Antifriz ne e smenqn,atrqbva li da se smenq i toi?Nqkoi znaeli?



Тема Re: OMнови [re: richi]  
Авторpirat (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 06:51



Antifriza ne,prosto mi trqbvahe da doleq malko



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: ДeдoTpифoн]  
АвторSlaviz (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 22:01



Пичове я кажете, решил съм да си купя Chevrolet Captiva Sport LT HIGH, обаче се колебая дали да е автоматик или механична кутията, Млад съм :D, и ми е мерак да си я ръчкам, чудя се нз не съм карал никога автоматик

но повече съм фен на механичната, моля ве за вашето мнение, дайте някои съвет :) все пак мисля,че още не ми е дошло времето за автоматик, но някои съвет ще ми влезе в полза :)



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: Slaviz]  
Автор ДeдoTpифoн ()
Публикувано13.05.08 09:22



И аз бях като теб - "какво удоволствие има в карането с автоматик". Взех си ръчна и сега съжалявам, особено в софийските задръствания.

We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan


Тема Re: Chevrolet Captiva [re: Slaviz]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 09:50



Дизела с ръчка имат по принцип конструктивен проблем.Не са напаснати правилно. В сервиза препоръчват дизел с автоматик. При него също има ръчка за ръчкане!!!!



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: Slaviz]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 11:25



Аз имам V6, която няма версия с механични скорости.
Имам колата повече от една година. Мисля че повече няма да си купя кола с механична кутия.
Имай предвид че ръчното превключване на скоростите на автоматика не прави колата с ръчни скорости. Аз лично ползвам типтроника само при продължителни спускания, но това е въпрос наличен избор



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: cъpфиcт]  
АвторOffroad4e (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 20:50



Отдавна не сам писал, защото разбрах, че тук всички са за Каптива и друго мнение не се зачита. А една от основните умисли на форумите е да се изкаже различно мнение на различни хора. Честито вече 1 год сте изкарали с Каптива и са се открили доста проблеми. Дано успеете да ги решите. Наскоро прочетох нещо относно Каптива и реших да го споделя:
"Chevrolet Captiva е евтин вариант на Opel Antara. Което е все едно да кажете, че предлагате стоките си по-евтино от "Кауфланд". Това си е мним SUV с интериор, който може да ви накара да се разплачете. Когато единственото достойнство на някой автомобил е цената му, знаете, че нещо не е наред, нали? "
-Top Gear бр12/май 2008г.
Още малко щяха да го сравнят и с Дачия.



Тема Re: TOP GEAR [re: Offroad4e]  
Авторnikirst (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 10:29



ти пък ако ми кажеш една кола, която не я критикуват от top gear, ще ти дам 20 евро



Тема Re: Chevrolet Captiva [re: Offroad4e]  
Авторcъpфиcт (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 11:39



Винаги съм си мислил, че този форум е за хората които имат Chevrolet Captiva или най малкото възнамеряват да си купят. Ако някой собственик на такава кола изразява недоволството си- всичко е наред и е полезно за останалите.

Мисля че поста на Offroad4e е меко казано неудачен. Ако не харесва тази кола- това си е негово право. Най хубавото в тоя живот е че не всички мислим еднакво. Така и не разбрах какво цели- може би да си хвърлим колите, но пък не казва какви трябва да си купим според списанието.




Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.